Головна сторінка

Райдержадміністрація
 • Нормативно-правова база
 • Звернення громадян
 • Обговорення конституції
 • Економіка
  Райдержадміністрація – Генплани
  Бюджет
  Сільське господарство
  Підприємництво
  Центр надання адмінпослуг
 • Регуляторна політика
 • Земельні відносини
 • Освіта
 • Культура
 • Соціальний захист населення
  Служба у справах дітей
  Вивчення громадської думки
 • Реагування на критику ЗМІ
 • Фізична культура та спорт
  Туризм
  Правова допомога
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Реформи в Україні
  Громадська рада при РДА
 • Публічна інформаціія
 • Каталог послуг
 • Очищення влади
 • Оборонно-мобілізаційна робота
 • Децентралізація влади
 • Запобігання проявам корупції
 • Енергоефективність
 • Цивільний захист
  ВСЕ ПРО COVID-19
  Центр зайнятості інформує

  АРХІВ НОВИН

  « Серпень 2020 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30
  31            

  ІВАНИЧІ

  telefon doviru 21868

  Zvtrnennia Ivanychi

  З Днем державної служби

  banerBPD 125x125


  Simeyni likari 2018

  Donbas SOS

  zminy odne zhyttiu

  dytacha liniy

  Volyniy unikalna

  dracs

  Departament finansiv

  ustyzy

  robota za kontraktom

  14-OMBR-001s03

  int 1

  Krym ce Ukraina

  0

  prozorro

  datagovua

   філія Пробації

  e-deklar

  До уваги виборців

   

  Шановні виборці Іваничівського району!

  З метою підвищення якості і достовірності списків виборців запрошуємо  вас перевірити свої персональні дані у Державному реєстрі виборців, усунути невідповідності та неточності в записі про себе.

  Особливо це стосується виборців, які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто; змінили прізвище чи місце проживання протягом останнього періоду; мають інформацію про помилкове включення до списків інших громадян, які вже не проживають за адресами, вказаними у списках виборців (змінили місце проживання, померли); виборців, колишніх військовослужбовців строкової чи контрактної служби; громадян, що повернулися з місць позбавлення волі; громадян, що були вимушені переселитись з окупованої Автономної Республіки Крим чи зони проведення ООС.

  Зробити це можливо:

  – особисто, завітавши до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Іваничівської райдержадміністрації (адреса: 45300, Волинська обл., смт Іваничі, вул.Грушевського, 13, каб. 2, тел. (03372) 2-10-64, графік роботи: з 8.00 до 17.15 (понеділок - четвер), з 8.00 до 16.00 — п’ятниця);

  – скориставшись сервісом «Особистий кабінет виборця» на сайті Державного реєстру виборців в мережі інтернет за прямим посиланням www.drv.gov.ua .  Після нескладної реєстрації (вказавши особисту електрону пошту, ПІБ, дату народження та адресу реєстрації) на вказану вами електронну пошту надійде відповідь з результатом перевірки. Якщо  на електронну пошту надійде негативна відповідь, то виборцю потрібно звернутися до поточного відділу ведення Державного реєстру виборців з документами, які ідентифікують особу (паспортом громадянина України та документами, які підтверджують зміну персональних даних виборця) для внесення відповідних змін у персональні дані виборця у Державному реєстрі виборців.

  Зразок заяви на включення

  Зразок заяви на зміну виборчої адреси

  Зразок заяви на зміну персональних даних

  Кожен виборець, який в день виборів народни депутатів України буде знаходитись поза межами населеного пункту, в якому зареєстроване його місце проживання, і не може проголосувати на тій виборчій дільниці, до якої відноситься його виборча адреса, може тимчасово змінити своє місце голосування без зміни виборчої адреси.

  Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування

  Якщо у зв’язку із навчанням, роботою, виїздом за кордон чи іншими подіями виборець не може проголосувати на  виборах Президента України , чи виборах народних депутатів України за зареєстрованим місцем проживання, він може тимчасово (на день голосування) змінити місце голосування.

  З метою забезпечення захисту виборчих прав громадян України Центральною виборчою комісією 29 травня 2019 року прийнято постанову №910, якою внесено зміни до постанови Центральної виборчої комісії від 13 вересня 2012 року №893 "Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси".

  Для тимчасової зміни місця голосування виборець може звернутися із відповідною заявою до органу ведення Державного реєстру виборців за вказаним у цій заяві місцем перебування виборця в день виборів (повторного голосування), референдуму чи місцезнаходженням виборчої дільниці, дільниці для голосування, яку він просить визначити місцем його голосування або до за виборчою адресою заявника, яка визначається відповідно до статті 8 Закону України "Про Державний реєстр виборців".

  Відтепер вимогу стосовно додавання до заяви про тимчасову зміну місця голосування документів (копії документів), які підтверджують необхідність такої зміни, скасовано.

  Мотивація тимчасової зміни місця голосування зазначається лише у заяві виборця, примірний зразок якої встановлено у додатку 2 до постанови Комісії від 13 вересня 2012 року № 893. Зазначена мотивація може бути викладена, зокрема, у такій формі: "за сімейними обставинами", "у зв’язку з відрядженням", "у зв’язку з виробничою необхідністю", "за місцем роботи", "за місцем навчання", "за місцем фактичного проживання", "у зв’язку із відпусткою", "у зв’язку із санаторно-курортним лікуванням", тощо.

  Заява приймається органом ведення Реєстру:

  - за вказаним у заяві місцем перебування виборця в день виборів чи місцезнаходженням виборчої дільниці, яку він просить визначити місцем його голосування;

  - за виборчою адресою заявника, яка визначається відповідно до статті 8 Закону України «Про Державний реєстр виборців» (зареєстроване місце проживання).

  Заява подається виборцем особисто та розглядається не раніше дня початку відповідного виборчого процесу і не пізніше як за п’ять днів до дня голосування. При поданні звернення громадянин пред’являє документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України (паспорт громадянина України).

  Під час розгляду заяви орган ведення Реєстру перевіряє:

  - чи включений виборець до Реєстру;

  - чи не було змінено місце голосування заявника на зазначених у заяві виборах або референдумі;

  - чи має виборець право голосу на відповідних виборах чи референдумі (належність до громадянства  України, досягнення 18-років, відсутність у записі Реєстру стосовно заявника службової відмітки про визнання його недієздатним).

  Орган ведення Реєстру сприяє громадянам у визначенні виборчої дільниці (дільниці для голосування) та при поданні ними заяви надає необхідну правову допомогу.

  ТЗМГ забезпечує включення виборця тільки на одній виборчій дільниці (дільниці для голосування), утвореній на відповідних виборах або референдумі.

  Якщо виборцю вже було змінено місце голосування, орган ведення Реєстру невідкладно повертає заяву такого виборця з роз’ясненням можливості повторного звернення у визначений законом строк після відкликання попередньої заяви в органі ведення Реєстру за місцем отримання посвідчення, що підтверджує ТЗМГ виборця, та його повернення.

  Керівник органу ведення Реєстру відмовляє у задоволенні заяви особи про ТЗМГ з таких підстав:

  - якщо заяву подано раніше утворення виборчих дільниць (дільниць для голосування) або пізніше ніж за п’ять днів до дня голосування;

  - якщо встановлено, що особа, яка звернулась із заявою, не має права голосу на відповідних виборах чи референдумі;

  - якщо заяву про ТЗМГ визнано необґрунтованою;

  ТЗМГ забезпечує включення виборця на відповідній виборчій дільниці одноразово - на день голосування (на конкретну дату). У разі призначення повторного голосування виборцям, які перебуватимуть не за своєю виборчою адресою (не за місцем реєстрації), необхідно повторно звернутися щодо ТЗМГ вже на дату проведення повторного голосування.

  Примірний зразк заяви тимчасової зміни місця голосування

  Переглядів 485
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Іваничівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Іваничівській райдержадміністрації.
  Адреса: 45300, смт Іваничі, вул. Грушевського, 13 факс (03372) 2-18-68, E-mail: info@ivaadm.gov.ua
  © 2012 ivaadm.gov.ua