Версія для друку

Спортивні досягнення

 

 

АРТЮХ ВІКТОР

майстер спорту з кікбоксингу, кандидат в майстри спорту з тайського боксу, багаторазовий чемпіон та призер чемпіонатів і кубків України, фіналіст та призер міжнародних турнірів з кікбоксингу та тайського боксу, тренер спортивного клубу «Юніор».

Artiuh

 

БЕРЕЗОВСЬКА ІВАННА

спортсменка з сумо, вихованка тренера Богуша О. М., на Кубкові світу здобула друге місце, а в абсолютній ваговій категорії стала третьою. Взяла участь в Х Всесвітніх іграх з неолімпійських видів спорту та завоювала срібну медаль для України.

Berezovska

 

 ВАЩУК ОКСАНА

спортсменка з вільної боротьби, бронзова призерка чемпіонату Європи серед кадетів 2006 року, бронзова призерка молодіжного чемпіонату світу 2007 в Китаї, чемпіонка Європи 2008 року серед юніорів, чемпіонка України. На Олімпійських Іграх 2008 року вибула з ⅛ фіналу.

Waschuk

 

ГЕРГЕЛЬ ОКСАНА

спортсменка з вільної боротьби, чемпіонка світу, срібна призерка чемпіонату Європи, найкращий борець 2015 року. У серпні 2016 року взяла участь у XXX Літніх Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро.

Gergel

 

 МІЩУК ПАВЛО

спортсмен з пауерліфтингу в чемпіонаті Європи з окремих вправ м. Черкаси 3 місце в становій тязі. Виконав норматив МСМК (Майстер Спорту Міжнародного Класу) у становій тязі федерації WDFPF. У чемпіонаті Світу з пауерліфтингу 1 місце в становій тязі, 2 місце з жиму лежачи, 1 місце в сумі триборства. Встановив рекорди світу з жиму лежачи і у сумі трибоства у федерації GPF/GPA у ваговій категорії до 110 кг та Європи з жиму лежачи та у сумі триборства федерації WPA. 

Mischuk

 

ПАЛІЙ ІВАН

тренер-викладач з боротьби вільної Іваничівської дитячо-юнацької спортивної школи, Заслужений тренер України. Підготував майстра спорту України міжнародного класу, члена національної збірної команди України – Оксану Ващук, майстра спорту України, члена національної збірної команди України – Оксану Гергель, майстрів спорту України: Остапук Ірину, Лукінську Вікторію.

Paliy

 

Команда футболістів «Луга-ДЮСШ» зайняла четверте місце в змаганнях Дитячо-юнацької футбольної ліги Волині сезону 2016-2017 років.

 futbol

 

Переглядів 2292