Головна сторінка

Райдержадміністрація
 • Нормативно-правова база
 • Звернення громадян
 • Обговорення конституції
 • Економіка
  Райдержадміністрація – Генплани
  Бюджет
  Сільське господарство
  Підприємництво
  Центр надання адмінпослуг
 • Регуляторна політика
 • Земельні відносини
 • Освіта
 • Культура
 • Соціальний захист населення
  Служба у справах дітей
  Вивчення громадської думки
 • Реагування на критику ЗМІ
 • Фізична культура та спорт
  Туризм
  Правова допомога
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Реформи в Україні
  Громадська рада при РДА
 • Публічна інформаціія
 • Каталог послуг
 • Очищення влади
 • Мобілізація
 • Контрактна служба
 • Децентралізація влади
 • Запобігання проявам корупції
 • Енергоефективність
 • Цивільний захист
  Центр зайнятості інформує

  АРХІВ НОВИН

  « Березень 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28 29 30 31

  ІВАНИЧІ

  telefon doviru 21868

  Zvtrnennia Ivanychi

  Simeyni likari 2018

  zminy odne zhyttiu

  dytacha liniy

  BPD

  Pravova dop VAIYBER

  Y mayu pravo

  Volyniy unikalna

  dracs

  Departament finansiv

  ustyzy

  robota za kontraktom

  14-OMBR-001s03

  int 1

  Krym ce Ukraina

  0

  prozorro

  datagovua

   філія Пробації

  e-deklar

  Головна>Новини>Де продовжують утилізувати тваринні рештки на Волині?

  До уваги виборців

   До уваги виборців району!

  Відділ ведення Державного реєстру виборців у березні 2019 року працює по вихідних днях  (субота, неділя) з 9.00 до 18.00 години.

   

   

  ДЕ І ЯК ПЕРЕВІРИТИ СВОЇ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ У ДЕРЖАВНОМУ РЕЄСТРІ ВИБОРЦІВ, УСУНУТИ НЕВІДПОВІДНОСТІ ТА НЕТОЧНОСТІ В ЗАПИСІ ПРО СЕБЕ

    

  Де продовжують утилізувати тваринні рештки на Волині?

  На території області донедавна діяло єдине державне спеціалізоване підприємство з утилізації та переробки відходів тваринного походження, неякісних харчових продуктів і продовольчої сировини – Ковельська філія ДП «Укрветсанзавод». Однак, із березня 2017 року було заборонено прийом сировини, з 15 грудня того ж року всіх працівників звільнили, а підприємство нині не працює. Тож сьогодні, 12 квітня 2018 року, під час наради у заступника голови обласної державної адміністрації Сергія Кошарука розповіли, що роблять із побічними продуктами тваринного походження на Волині.

  Так, за словами першого заступника начальника головного управління Держпродспоживслужби в області Олександра Козія,  на Волині налічується 180 об’єктів, де утворюють побічні продукти тваринного походження, не призначені для споживання людиною. Це свиногосподарства, ферми з виробництва молока та відгодівлі великої рогатої худоби, господарства з вирощування птиці, інкубатори, м`ясопереробні підприємства, переробні цехи з виробництва м`ясних та ковбасних виробів тощо.

  Зокрема, в 2017 році на даних об’єктах утворено 712 тонн трупів тварин та птиці, з яких 538 тонн направлено на спеціалізовані підприємства. Разом із тим, ПрАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» на власних цехах утилізувала 174 тонни падежу птиці. Відтак, на підприємствах з переробки продукції тваринного походження за минулий рік утворено 12 тис. 703 тонн побічних продуктів тваринного походження, не призначених для споживання людиною, з яких  9 тис. 435 тонн направлено на корм звірям та 1 тис. 641 тонну утилізовано на спеціалізованих підприємствах. Серед них – ПрАТ «Володимир-Волинська птахофабрика», котра утилізувала на власних цехах 1 тис. 627 тонн пера.

  Слід зазначити, що спеціалізовані державні підприємства, куди відправляються побічні продукти тваринного походження для утилізації, – це Жовківська та Костопільська філії Державного підприємства «Укрветсанзавод». Окрім цих підприємств, забійний пункт ПП «Рачинм`ясопромпром» направляє відходи на спільне підприємство ТзОВ «Заготзбут» м. Ланівці Тернопільської області для подальшої утилізації. Рибні цехи ФОП Лонюк М.С. і ПП «Волиньпродукт плюс» м. Луцьк у Кінологічний центр Національної поліції у Волинській області, ТзОВ «Континіум трейд» м. Луцьк на КП «Ласка» м. Луцьк. Відходи забою ідуть на звіроферми Рівненської, Львівської, Київської, Івано-Франківської та Тернопільської областей. Також у Волинській області здійснюють прийом та переробку недержавні спеціалізовані підприємства ТзОВ «Даніка Протеїн» в Горохівському районі  с. Галичани, яке займається виробництвом м`ясокісткового борошна, кормової добавки для виробництва кормів; виробництво, продаж та експорт топленого тваринного жиру, а також ПП «Корень» в м.Ковелі, яке займається виготовленням кісткового-борошна.

  – У Головному управлінні Держпродспоживслужби у Волинській області не зафіксовано жодних звернень фізичних осіб щодо порушень у сфері поводження з побічними продуктами тваринного походження, не призначеними для споживання людиною, – зазначив Олександр Олександрович.

  Окрім того, начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії Анатолій Тимофіюк повідомив, що 30 березня та 2 квітня 2018 року на базі Державної установи «Волинська регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів» Локачинської районної державної адміністрації та Ковельського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби області проведено семінар – нараду на тему: «Виконання вимог Законів України «Про побічні продукти тваринного походження, не призначені для споживання людиною», «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин». Особливу увагу зосередили на поданні звітності операторами ринку та відповідальності за порушення чинного законодавства, в тому числі ненадання або надання недостовірної інформації.

  – Розумію, що попри всі труднощі ситуація знаходиться під контролем. Однак, необхідно активізувати роботу на місцях. Тому пропоную в травні провести нараду з представниками органів місцевого самоврядування, аби залучити їх до подальшої співпраці, – резюмував Сергій Дмитрович.

  Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

  Переглядів 135
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Іваничівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Іваничівській райдержадміністрації.
  Адреса: 45300, смт Іваничі, вул. Грушевського, 13 факс (03372) 2-18-68, E-mail: info@ivaadm.gov.ua
  © 2012 ivaadm.gov.ua