Головна сторінка

Райдержадміністрація
 • Нормативно-правова база
 • Звернення громадян
 • Обговорення конституції
 • Економіка
  Райдержадміністрація – Генплани
  Бюджет
  Сільське господарство
  Підприємництво
  Центр надання адмінпослуг
 • Регуляторна політика
 • Земельні відносини
 • Освіта
 • Культура
 • Соціальний захист населення
  Служба у справах дітей
  Вивчення громадської думки
 • Реагування на критику ЗМІ
 • Фізична культура та спорт
  Туризм
  Правова допомога
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Реформи в Україні
  Громадська рада при РДА
 • Публічна інформаціія
 • Каталог послуг
 • Очищення влади
 • Мобілізація
 • Контрактна служба
 • Децентралізація влади
 • Запобігання проявам корупції
 • Енергоефективність
 • Цивільний захист
  Центр зайнятості інформує

  АРХІВ НОВИН

  « Березень 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28 29 30 31

  ІВАНИЧІ

  telefon doviru 21868

  Zvtrnennia Ivanychi

  Simeyni likari 2018

  zminy odne zhyttiu

  dytacha liniy

  BPD

  Pravova dop VAIYBER

  Y mayu pravo

  Volyniy unikalna

  dracs

  Departament finansiv

  ustyzy

  robota za kontraktom

  14-OMBR-001s03

  int 1

  Krym ce Ukraina

  0

  prozorro

  datagovua

   філія Пробації

  e-deklar

  Головна>Новини>Голова облдержадміністрації Олександр Савченко відвідав Іваничівський район та м.Нововолинськ

  До уваги виборців

   До уваги виборців району!

  Відділ ведення Державного реєстру виборців у березні 2019 року працює по вихідних днях  (субота, неділя) з 9.00 до 18.00 години.

   

   

  ДЕ І ЯК ПЕРЕВІРИТИ СВОЇ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ У ДЕРЖАВНОМУ РЕЄСТРІ ВИБОРЦІВ, УСУНУТИ НЕВІДПОВІДНОСТІ ТА НЕТОЧНОСТІ В ЗАПИСІ ПРО СЕБЕ

    

  Голова облдержадміністрації Олександр Савченко відвідав Іваничівський район та м.Нововолинськ

  Першу робочу поїздку на посаді голови облдержадміністрації Олександр Савченко здійснив у Іваничівський район та м.Нововолинськ. Під час візиту, що відбувся 12 квітня 2018 року, керівник виконавчої гілки влади в області зустрівся з депутатським корпусом Іваничівської районної ради, з шахтарськими профспілковими організаціями, оглянув шахту №9 та ознайомився з потужностями підприємств «БРВ-Україна» та «Кроноспан УА».

  Перш за все, Олександр Савченко відзначив, що мета зустрічі – допомогти. Тож одразу звернувся до депутатів, аби почути про проблеми району. Зі свого ж боку запевнив у підтримці, адже відзначив незадовільний стан доріг району та благоустрою зокрема. Відтак, серед порушених проблемних питань – погані дороги, завершення ремонту в центральній районній лікарні та робота шахт.
  Так, Олександр Ілліч зазначив, що необхідно розпочати роботу над наповненням бюджету, позаяк наявного фінансового ресурсу вистачає далеко не на все. Разом із цим, забувати про проблеми – теж не можна.
  – Необхідно разом усе вирішувати. Якщо цього робити не будемо, то ніхто цього й не зробить. Адже на місцях саме ми, і саме ми все бачимо, – сказав керівник виконавчої гілки влади в області.

  Не оминули увагою й конфлікт, що виник на рівні районної влади, а саме між виконавчою гілкою та представницькою. Тим не менш, голова облдержадміністрації дав час владцям, аби вони вирішили питання самостійно, або ж запропонували альтернативне рішення, вкотре наголосивши, що люди не повинні страждати через уподобання тих, чи інших політичних партій.
  У вугільній галузі Волині також є досить багато проблем: затримки із виплатою заробітної плати, старе обладнання, низький рівень видобутку вугілля тощо.

  Так, директор шахти №9 Володимир Юрків під час зустрічі із Олександром Савченком відзначив, причиною цьому є наказ, який 30-го листопада 2015-го року Міністерство вугільної промисловості та енергетики видало, керуючись розпорядженням Кабінету Міністрів України від 08.07.2015 № 696-р «Про ліквідацію деяких збиткових вугледобувних підприємств». Відтак, прозвучало прохання просприяти у відміненні цього документу.

  За словами директора шахти №9, саме він блокує роботу підприємства.

  – Для існування шахти – це найголовніше. Наше бачення – працювати як повноцінне державне підприємство у складі Національної вугільної компанії, – зазначив Володимир Юрків.

  До слова, голова облдержадміністрації зустрівся і з представниками профспілкових організацій шахтарів, аби вислухати обидві сторони. Натоміть останні також висловили аналогічну позицію щодо збереження шахти та її майбутньої роботи.

  – Просимо посприяти, щоб ми залишились в Національній вугільній компанії. Це дасть можливість дев’ятій шахті пропрацювати 13 років. Цим ми збережемо людей, видобуток і спокій, – прозвучало з уст представника профспілок Юрія Калістратова.

  Своєю чергою, Олександр Савченко поцікавився ринком збуту та технічним обладнанням шахти, адже виникають сумніви чи зможе шахта реалізувати свої плани. Та разом із цим, доручив підготувати звернення на його ім’я, аби в подальшому порушити це питання у столичних кабінетах.
  Приємно вразили потужності підприємств «Кроноспан УА» та «БРВ-Україна», що у місті Нововолиськ. Між іншим, «Кроноспан УА» є одним з лідерів із переробки деревини в України, а ТзОВ «БРВ-Україна» займається виготовленням корпусних меблів. Так, голова облдержадміністрації оглянув весь виробничий процес та вислухав від керівників їхні пропозиції та зауваження. Тут, знову ж таки, озвучили проблему стану доріг.

  Перебуваючи у Нововолинську, Олександр Ілліч скористався нагодою та відвідав міську лікарню, адже на Іваничівщині гостро стоїть питання функціонування центральної районної лікарні, де незавершені перші два поверхи. Саме з цим питання ще до початку зустрічі із депутатським активом до голови облдержадміністрації звернулась головна медсестра лікарні Алла Козак. Однак, тут слід зазначити, що госпітальний округ створюватимуть на базі Нововолинської лікарні і функціонування Іваничівської районної лікарні не відповідає принципам медичної реформи.

  Тому, за дорученням Олександра Савченка, створять робочу групу, яка сформує свою делегацію за участі депутатів районної ради, працівників адміністрації, спеціалістів та лікарів, щоби детально вивчити проблему та знайти рішення.

  – Абсолютно не розчарований тим часом, який ми витратили на не зовсім добрі дороги. Взагалі вважаю свій перший робочий візит досить таки плідним. Адже він надихнув мене на те, що це треба повторити і в інші міста, населені пункти та райони Волині, – резюмував Олександр Ілліч.

  Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

  Переглядів 345
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Іваничівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Іваничівській райдержадміністрації.
  Адреса: 45300, смт Іваничі, вул. Грушевського, 13 факс (03372) 2-18-68, E-mail: info@ivaadm.gov.ua
  © 2012 ivaadm.gov.ua