Головна сторінка

Райдержадміністрація
 • Нормативно-правова база
 • Звернення громадян
 • Обговорення конституції
 • Економіка
  Райдержадміністрація – Генплани
  Бюджет
  Сільське господарство
  Підприємництво
  Центр надання адмінпослуг
 • Регуляторна політика
 • Земельні відносини
 • Освіта
 • Культура
 • Соціальний захист населення
  Служба у справах дітей
  Вивчення громадської думки
 • Реагування на критику ЗМІ
 • Фізична культура та спорт
  Туризм
  Правова допомога
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Реформи в Україні
  Громадська рада при РДА
 • Публічна інформаціія
 • Каталог послуг
 • Очищення влади
 • Мобілізація
 • Контрактна служба
 • Децентралізація влади
 • Запобігання проявам корупції
 • Енергоефективність
 • Цивільний захист
  Центр зайнятості інформує

  АРХІВ НОВИН

  « Березень 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28 29 30 31

  ІВАНИЧІ

  telefon doviru 21868

  Zvtrnennia Ivanychi

  Simeyni likari 2018

  zminy odne zhyttiu

  dytacha liniy

  BPD

  Pravova dop VAIYBER

  Y mayu pravo

  Volyniy unikalna

  dracs

  Departament finansiv

  ustyzy

  robota za kontraktom

  14-OMBR-001s03

  int 1

  Krym ce Ukraina

  0

  prozorro

  datagovua

   філія Пробації

  e-deklar

  Головна>Новини>Відбулось чергове засідання комісії ТЕБ та НС

  До уваги виборців

   До уваги виборців району!

  Відділ ведення Державного реєстру виборців у березні 2019 року працює по вихідних днях  (субота, неділя) з 9.00 до 18.00 години.

   

   

  ДЕ І ЯК ПЕРЕВІРИТИ СВОЇ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ У ДЕРЖАВНОМУ РЕЄСТРІ ВИБОРЦІВ, УСУНУТИ НЕВІДПОВІДНОСТІ ТА НЕТОЧНОСТІ В ЗАПИСІ ПРО СЕБЕ

    

  Відбулось чергове засідання комісії ТЕБ та НС

  Сьогодні, 16 квітня 2018 року, відбулось засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів заступник голови комісії, начальник Іваничівського районного сектору УДСНС України у Волинській області Юрій Малка.

  На порядок денний винесено ряд важливих питань, зокрема, про стан забезпечення населення якісною та безпечною для здоров’я людини питною водою проінформувала завідувач Іваничівського районного лабораторного відділення Нововолинського міськрайонного відділу «ДУ» Волинського ОЛЦ МОЗ України Наталія Мариніна (довідка додається).

  З інформацією про забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення району у весняно-літній період 2018 року, здійснення профілактичної роботи щодо попередження виникнення харчових отруєнь:

  - дітей в організованих колективах (дошкільних, навчально-виховних, закладах оздоровлення та відпочинку дітей);

  - людей у закладах громадського харчування, у яких проводяться масові заходи (весілля, ювілеї, поминальні обіди тощо), згідно з переліком таких закладів, визначених головним управлінням Держпродспоживслужби в області виступила начальник Іваничівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області Людмила Просапчук. (довідка додається). Також по цьому питанню співдоповідачем виступила завідувач Іваничівського районного лабораторного відділення Нововолинського міськрайонного відділу «ДУ» Волинського ОЛЦ МОЗ України Наталія Мариніна (довідка додається).

  Про наявність та стан підготовки місць масового відпочинку населення (у тому числі дітей) на водних об’єктах району доповів начальник Іваничівського районного сектору УДСНС України у Волинській області Юрій Малка.

  - Інспекторським складом Іваничівського районного сектору управління ДСНС проведено роботу щодо виявлення та взяття на облік усіх водних об’єктів, пляжів, місць масового відпочинку на воді, санаторіїв, розважальних та оздоровчих закладів поблизу води, у тому числі дитячих. Проведеною роботою встановлено водойм придатних для організації пляжів та інших місць масового відпочинку населення на водних об’єктах, який відповідав би правилам та вимогам нормативних документів на території району в даний час немає.

  У минулому році районною комісією ТЕБ та НС (ПРОТОКОЛ № 7 від 18 травня 2017р.) було прийнято рішення про можливість визначення та створення такого місця на базі озера в с. Павлівка, яке знаходиться в оренді ТзОВ «Порицьке» (Обштир О.В.). та ставок в с. Милятин (орендар Гінайло С.А.), - зазначив Юрій Михайлович.

  Окрім того, начальник Іваничівського районного сектору УДСНС України у Волинській області проінформував про заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежам у лісових масивах, на торфовищах (у тому числі осушених) і сільгоспугіддях району у пожежонебезпечний період 2018 року. (довідка додається).

  Останнє питання комісії - про попередження підтоплення сіл Павліка та Риковичі.

  При проведенні обстеження водного об’єкта (ставка) виявлено сезонне підтоплення навколишньої території, підвалів жителів с. Риковичі 18 господарств, повеневими та паводковими водами струмка Білоха та встановлено, що труба трубчастого переїзду через дорогу Клопочин- Колпитів на ділянці перед селом Риковичі завищена орієнтовно на 0,8м. і створює штучний підпір, що призводить до підтоплення господарських дворів. При обстеженні каналів, що витікають з озера Павлівське, яке розміщене за межами населеного пункту в с. Павлівка, на території Павлівської сільської ради виявлено сезонне підтоплення повеневими та паводковими водами навколишньої території с. Павлівка.

  На основі актів обстеження водного об’єкту в с. Риковичі робочою групою від 11 квітня 2018 року, а також неодноразового звернення місцевих жителів спостерігається факт порушення нормальних умов життєдіяльності понад 50 осіб в наслідок затоплення житлових будівель населеного пункту.

  Відтак, зобов’язано Павлівського сільського голову А. Сапожника розробити технічну документацію, провести розчищення меліоративних каналів згідно технічної документації по пониженню рівня води в ставу на 0,8м. від НПР.

  Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики райдержадміністрації.

  Переглядів 215
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Іваничівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Іваничівській райдержадміністрації.
  Адреса: 45300, смт Іваничі, вул. Грушевського, 13 факс (03372) 2-18-68, E-mail: info@ivaadm.gov.ua
  © 2012 ivaadm.gov.ua