Головна сторінка

Райдержадміністрація
 • Нормативно-правова база
 • Звернення громадян
 • Обговорення конституції
 • Економіка
  Райдержадміністрація – Генплани
  Бюджет
  Сільське господарство
  Підприємництво
  Центр надання адмінпослуг
 • Регуляторна політика
 • Земельні відносини
 • Освіта
 • Культура
 • Соціальний захист населення
  Служба у справах дітей
  Вивчення громадської думки
 • Реагування на критику ЗМІ
 • Фізична культура та спорт
  Туризм
  Правова допомога
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Реформи в Україні
  Громадська рада при РДА
 • Публічна інформаціія
 • Каталог послуг
 • Очищення влади
 • Мобілізація
 • Контрактна служба
 • Децентралізація влади
 • Запобігання проявам корупції
 • Енергоефективність
 • Цивільний захист
  Центр зайнятості інформує

  АРХІВ НОВИН

  « Лютий 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28      

  ІВАНИЧІ

  telefon doviru 2018

  Zvtrnennia Ivanychi

  Simeyni likari 2018

  zminy odne zhyttiu

  dytacha liniy

  BPD

  Pravova dop VAIYBER

  Y mayu pravo

  Volyniy unikalna

  dracs

  Departament finansiv

  ustyzy

  robota za kontraktom

  14-OMBR-001s03

  int 1

  Krym ce Ukraina

  0

  prozorro

  datagovua

   філія Пробації

  e-deklar

  Головна>Новини>Забезпечення закладів бюджетних установ модемним зв’язком та стан розрахунків за спожиту теплову енергію обговорили на нараді у голови РДА Лілії Кревської

  Забезпечення закладів бюджетних установ модемним зв’язком та стан розрахунків за спожиту теплову енергію обговорили на нараді у голови РДА Лілії Кревської

  Сьогодні, 15 травня 21018 року, відбулась нарада у голови райдержадміністрації Лілії Кревської з керівниками структурних підрозділів РДА, начальником відділення – керуючим Нововолинським ПАТ «Волиньгаз» Олегом Галієм, керівником ТОВ «Аванті-Девелопмент» Костянтином Богатовим.

  На порядок денний винесено питання про забезпечення структурою Пат «Волиньгаз» засобами дистанційної передачі даних газу модемним зв’язком (модемами ) бюджетні установи району.

  Слід зазначити, що для забезпечення засобами дистанційної передачі даних газу модемним зв’язком (Модеми) необхідно додаткові кошти у сумі 262,7 тис. грн. Зокрема, для:

  Освіти

  Для забезпечення засобами дистанційної передачі даних газу модемним зв’язком (Модеми) необхідно додаткові кошти в сумі 78,1 тис. грн., на такі видатки: в 11 школах району забезпечити засобами дистанційної передачі даних газу модемним зв’язком (Модеми) 11шт. х 5100,0 грн = 56,1 тис. грн, налаштування даних засобів 11 шт. х 900,0 грн = 9,9 тис. грн. та виготовлення проектно – кошторисної документації на встановлення засобів дистанційної передачі газу 11 шт. х 1100,0 грн = 12,1 тис. грн..

  Центру первинної медико-санітарної допомоги

  Іваничівський ЦПМСД просить додатково виділити кошти в сумі 156,2 тис. грн. на видатки:

  Для забезпечення засобами дистанційної передачі даних газу модемним звязком (Модеми) в 22 закладах охорони здоров’я Іваничівського ЦПМСД необхідно 22 шт. х 5100,0 грн. = 112,200 тис. грн. налаштування даних засобів 22 шт. х 900,0 грн = 19 800 тис. грн. та виготовлення проектно-кошторисної документації на встановлення засобів дистанційної передачі газу 22 шт. х 1100,0 грн = 24 200 тис. грн..

  Територіальному центру соціального обслуговування потрібно кошти у сумі 21300 тис. грн., а саме: забезпечити засобами дистанційної передачі даних газу модемним зв’язком (Модеми) 3 шт. х 5100,0 грн = 15,3 тис. грн, налаштування даних засобів 3 шт. х 900,0 грн = 2,7 тис. грн. та виготовлення проектно-кошторисної документації на встановлення засобів дистанційної передачі газу 3 шт. х 1100,0 грн = 3,3 тис. грн..

  Культура

  Відділ культури Іваничівської РДА повідомляє, що газом користується бібліотека с. Радовичі. Потрібні додаткові кошти в сумі 7100 грн, а саме: 1 (Модем ) – 5100,0 грн , налаштування - 900 грн та виготовлення проектно-кошторисної документації – 1100грн.

  Голова РДА Лілія Кревська дала доручення  керівникам структурних підрозділів, ЦРЛ, ЦПМСД, терцентру укласти угоди з ПАТ «Волиньгаз» на обслуговування та виготовлення проектно-кошторисної документації засобів дистанційної передачі даних газу модемним зв’язком з урахуванням усіх технічних питань, які належить взяти до уваги при розроблені відповідної документації.

  Також буде підготовлено лист на сесію районної ради щодо виділення відповідних коштів для придбання модемів.

  Наступне питання, яке обговорили на нараді - надання послуг з теплопостачання ТОВ «Аванті – Девелопмент» та стану розрахунків бюджетних установ за спожиті енергоносії.

  Вкотре викликало дискусії проблема підняття тарифів вищеназваною теплопостачальною організацією на 15 відсотків з 1 лютого 2018 року.

  Слід нагадати, що 29.12.2017 року до Іваничівської районної ради подана та зареєстрована заява від «Аванті-Девелопмент» про встановлення тарифів із зазначенням розміру тарифу на теплову енергію. Дану заяву розглянуто під час бюджетної комісії, 31 січня 2018 року. Протягом 30 календарних днів, за інформацією ТОВ «Аванті-Девеломпмент», райрадою вмотивованої відповіді не надано. Таким чином, на думку керівника ТОВ «Аванті – Девелопмент» Костянтина Богатова, новий тариф на теплову енергію встановлений і діє для споживачів бюджетних установ селища.

  Варто зазначити, що заява про зміну тарифу була подана в районну раду після затвердження районного бюджету, тому кошти на оплату послуг за новими розцінками не передбачені і до кінця 2018 року, за попередніми розрахунками, потрібно додатково близько 1 мільйона гривень, яких у районному бюджеті, на жаль, немає.

  Окрім того, 3 котельні в районі були здані в оренду ТОВ «Аванті – Девелопмент» та переведені на альтернативне паливо (щепу). Проте теплові мережі загальною протяжністю 1700 м залишились на балансі бюджетних установ. В процесі експлуатації лише 200 м тепломереж відремонтовано, замінено та взято в оренду теплоплопостачальною організацією. Слід зазначити, що ТОВ «Аванті – Девелопмент» використовує 1500 м мереж без договору оренди, однак у вартість 1 Гкал влючено транспортування та постачання тепла.

  Голова райдержадміністрації Лілія Кревська, зазначила, що під час ревізії, яка проходила в Іваничіській центральній районній лікарні виявлено дане порушення і встановлено, що теплопостачальною організацією ТОВ «Аванті-Девелопмент» за відсутності у неї на балансі теплових мереж в тариф було включено вартість теплопостачання та транспортування теплової енергії. Це призвело до завищення її вартості за період 01.01.2016 по 01.05.2017 року на загальну суму 141 647,62 гривні. Виникає питання, хто компенсує дані витрати?

  Законність дій теплопостачальної організації ТОВ «Аванті-Девеломпмент» наразі вивчається.

  Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики райдержадміністрації.

  Переглядів 189
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Іваничівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Іваничівській райдержадміністрації.
  Адреса: 45300, смт Іваничі, вул. Грушевського, 13 факс (03372) 2-18-68, E-mail: info@ivaadm.gov.ua
  © 2012 ivaadm.gov.ua