Головна сторінка

Райдержадміністрація
 • Нормативно-правова база
 • Звернення громадян
 • Обговорення конституції
 • Економіка
  Райдержадміністрація – Генплани
  Бюджет
  Сільське господарство
  Підприємництво
  Центр надання адмінпослуг
 • Регуляторна політика
 • Земельні відносини
 • Освіта
 • Культура
 • Соціальний захист населення
  Служба у справах дітей
  Вивчення громадської думки
 • Реагування на критику ЗМІ
 • Фізична культура та спорт
  Туризм
  Правова допомога
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Реформи в Україні
  Громадська рада при РДА
 • Публічна інформаціія
 • Каталог послуг
 • Очищення влади
 • Мобілізація
 • Контрактна служба
 • Децентралізація влади
 • Запобігання проявам корупції
 • Енергоефективність
 • Цивільний захист
  Центр зайнятості інформує

  АРХІВ НОВИН

  « Березень 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28 29 30 31

  ІВАНИЧІ

  telefon doviru 21868

  Zvtrnennia Ivanychi

  Simeyni likari 2018

  zminy odne zhyttiu

  dytacha liniy

  BPD

  Pravova dop VAIYBER

  Y mayu pravo

  Volyniy unikalna

  dracs

  Departament finansiv

  ustyzy

  robota za kontraktom

  14-OMBR-001s03

  int 1

  Krym ce Ukraina

  0

  prozorro

  datagovua

   філія Пробації

  e-deklar

  Головна>Новини>Волинські медики вивчали державний та регіональний аспекти реформування галузі

  До уваги виборців

   До уваги виборців району!

  Відділ ведення Державного реєстру виборців у березні 2019 року працює по вихідних днях  (субота, неділя) з 9.00 до 18.00 години.

   

   

  ДЕ І ЯК ПЕРЕВІРИТИ СВОЇ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ У ДЕРЖАВНОМУ РЕЄСТРІ ВИБОРЦІВ, УСУНУТИ НЕВІДПОВІДНОСТІ ТА НЕТОЧНОСТІ В ЗАПИСІ ПРО СЕБЕ

    

  Волинські медики вивчали державний та регіональний аспекти реформування галузі

  Три дні насиченого мозкового штурму, необхідної для подальшої роботи у час реформування галузі інформації, спілкування з колегами та релаксові вечори на базі практик табору «Гарт». 16 травня на Волині завершила роботу науково-практична конференція «Реформування галузі охорони здоров’я: державний та регіональний аспекти», що тривала три дні поспіль. Її проведення стало можливим завдяки реалізації Субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області» Проекту Світового банку і Міністерства охорони здоров’я України «Поліпшення охорони здоров’я на службі в людей».

  Медицина нині – на стадії безлічі змін, що є незамінним атрибутом реформування. Тож аби менеджери охорони здоров’я краю пройшли його якнайбезболісніше та швидко пристосували до роботи у нових умовах, на Волині зорганізували захід, де лекторами виступили фахівці, що нині впроваджують медреформу на найвищому рівні, а також інші спеціалісти, спроможні дати корисні поради.

  Тож, оскільки мета конференції – підвищення обізнаності менеджерів охорони здоров’я з ефективними методами управління в медичній сфері, на захід прибули генеральні директори територіальних медичних об’єднань, головні лікарі центральних районних, районних та міських лікарень і центрів первинної медико-санітарної допомоги області. Програма науково-практичної конференції «Реформування галузі охорони здоров’я: державний та регіональний аспекти», як уточнив у вітальному слові заступник голови Волинської облдержадміністрації, керівник Групи управління Субпроектом Сергій Кошарук, складалася з дотримання рекомендацій профільного міністерства. Він же першим і виступив із доповіддю – зробив огляд результатів впровадження Субпроекту Світового банку «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області».

  А от тему «Медична реформа в дії: юридичні аспекти» взявся розкривати старший викладач кафедри організації й управління охороною здоров’я Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, адвокат, юрисконсульт Андрій Олійник, тоді як про практичні заходи МОЗ України щодо підготовки системи охорони здоров’я до впровадження нової моделі фінансування стаціонарів за методологією ДСГ й роль інформаційних технологій та кваліфікації персоналу доповів заступник директора Центру медичної статистики МОЗ України Сергій Дяченко.

  Другий день заходу повністю взяла на себе команда під керуванням Тетяни Коби, що нині є радником в.о. Міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун.  Про визначення обсягів потреби в закупівлі лікарських засобів для закладів охорони  здоров’я відповідно до Національного переліку основних лікарських засобів розповіла начальник відділу ціноутворення та реімбурсації Державного експертного центру Олена Семиренко, про теоретичні та практичні питання застосування Національного переліку основних лікарських засобів» – директор департаменту раціональної фармакотерапії Державного експертного центру Юлія Малишевська. Тетяна Коба приділила увагу практичним питанням щодо закупівель лікарських засобів відповідно до Національного переліку основних лікарських засобів, а теми оскарження та проблемні питання по публічних закупівлях лікарських засобів і моніторинг публічних закупівель лікарських засобів пояснював слухачам консультант з питань публічних закупівель Денис Левченко.

  У третій день на кроки до побудови ефективної комунікації з пацієнтом як запоруки довготривалих та якісних відносин вказала PR-менеджер Медичного центру «Благомед» та ТОВ «Kromberg&Schubert Україна» Тетяна Сомова. На розширенні функціоналу медичної інформаційної системи «Реєстр індивідуального серцево-судинного ризику дорослого населення Волинської області» шляхом трансформації в Єдину систему електронної охорони здоров’я Волинської області (первинна ланка)» зупинився  консультант з ІТ Субпроекту Дмитро Киращук.

  Звичайно, кожен виступ супроводжувався безліччю запитань і дискусій. І на загал, і у приватних розмовах запрошені дякували організатором за цю конференцію. Окрім того, досягнуто домовленості, що теми для наступних подібних заходів можуть запропонувати для якнайбільшої ефективності власне нинішні менеджери охорони здоров’я.

  Прес-служба Проекту Світового банку.

  Переглядів 160
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Іваничівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Іваничівській райдержадміністрації.
  Адреса: 45300, смт Іваничі, вул. Грушевського, 13 факс (03372) 2-18-68, E-mail: info@ivaadm.gov.ua
  © 2012 ivaadm.gov.ua