Головна сторінка

Райдержадміністрація
 • Нормативно-правова база
 • Звернення громадян
 • Обговорення конституції
 • Економіка
  Райдержадміністрація – Генплани
  Бюджет
  Сільське господарство
  Підприємництво
  Центр надання адмінпослуг
 • Регуляторна політика
 • Земельні відносини
 • Освіта
 • Культура
 • Соціальний захист населення
  Служба у справах дітей
  Вивчення громадської думки
 • Реагування на критику ЗМІ
 • Фізична культура та спорт
  Туризм
  Правова допомога
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Реформи в Україні
  Громадська рада при РДА
 • Публічна інформаціія
 • Каталог послуг
 • Очищення влади
 • Мобілізація
 • Контрактна служба
 • Децентралізація влади
 • Запобігання проявам корупції
 • Енергоефективність
 • Цивільний захист
  Центр зайнятості інформує

  АРХІВ НОВИН

  « Лютий 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28      

  ІВАНИЧІ

  telefon doviru 2018

  Zvtrnennia Ivanychi

  Simeyni likari 2018

  zminy odne zhyttiu

  dytacha liniy

  BPD

  Pravova dop VAIYBER

  Y mayu pravo

  Volyniy unikalna

  dracs

  Departament finansiv

  ustyzy

  robota za kontraktom

  14-OMBR-001s03

  int 1

  Krym ce Ukraina

  0

  prozorro

  datagovua

   філія Пробації

  e-deklar

  Показники виконання місцевих бюджетів області у першому півріччі – зросли

  Про це повідомив директор департаменту фінансів Ігор Никитюк під час оперативної наради в голови обласної державної адмінітстрації Олександра Савченка сьогодні, 10 липня 2018 року.

  За його словами, за перше півріччя 2018 року до загального фонду місцевих бюджетів області надійшло майже 2 млрд грн власних доходів. Натомість заплановані показники за доходами по області виконані на 110%, при цьому забезпечено виконання усіх 299 місцевих бюджетів.

  – Я хочу наголосити, що вже маємо перевиконання за півріччя, тож маємо право, згідно Бюджетного Кодексу, направляти ці кошти на різні цілі, – повідомив Ігор Никитюк.

  В області також продовжується робота щодо залучення додаткових коштів, а саме розміщення на депозитних рахунках в банках. Зокрема, за перше півріччя до бюджетів усіх рівнів поступило майже 30 млн грн, з них до обласного бюджету – 22,3млн грн.

  В цілому по області на витрати загального фонду вже спрямовано майже 6,8 млрд грн, що становить 54% від запланованого обсягу на рік. Найбільше зросли витрати в галузі соціально-культурної сфери: освіта, охорона здоров`я, соціальний захист. У частині видатків – основне питання виплата заробітної плати. Проблемним залишається питання закриття цих видатків за серпень. До слова, відповідне звернення голова облдержадміністрації Олександр Савченко вже спярмував до Президента та Прем`єр-міністра України. Проте, головний фінансист регіону каже, що в області є і власний ресурс: 7% вільних залишків і 8% – від перевиконання, які спрямують на заробітну плату працівникам  бюджетної сфери.

  – Є необхідність упорядкування деяких питань щодо фінансування закладів освіти. В нас є питання по Володимир-Волинській школі-інтернат, яке ми будемо розглядати. Адже там було недотримано пропорції місцевих та немісцевих дітей.

  Проте, наразі є рішення відповідної ради про те, що цю проблему усунуто, таким чином управлінням освіти будуть підготовлені відповідні документи на чергову сесію обласної ради.

  – Я проведу термінову нараду, бо є певне соціальне напруження в галузі реформування інтернатної освіти. Люди звертаються, не розуміють, що буде далі. Ми повинні дуже зрозуміло пояснювати політику як уряду, так і нашу. Ми маємо спілкуватися і роз`яснювати, щоб вони чітко розуміли як рухатися, – каже Олександр Ілліч.

  Однак директор департаменту фінансів запевнив, що кошти на навчальний заклад передбачені в обласному бюджеті та зарезервовані.

  Значний фінансовий ресурс місцевих бюджетів надійшов з державної субвенції. У 2018 році – це вже понад 9 млрд грн. Найбільше коштів пішло на освітню, медичну та інвестиційну галузі.

  Також держбюджет здійснює виплати для забезпечення житлом відповідних пільгових категорій громадян. Зокрема, держава виділила 14,3 млн грн виплат сім`ям загиблих та ветеранам АТО. Ці кошти пропорційно розподілені між райдержадміністраціями.

  Вперше у цьому році виділяється субвенція з держбюджету для придбання житла сім`ям загиблих в АТО та інвалідам на суму 5,7 млн грн на території інших держав. Наразі підготовлено відповідне розпорядження, яке буде розглянуте на бюджетній комісії.

  – Ви сказали дуже серйозну річ. Але сьогодні трапився і прикрий випадок. В мене була сьогодні вдова загиблого, яка отримала 1 млн для придбання житла, а їй не дають цих коштів та вимагають довідки. Потрібно провести службове розслідування, бо це категорично неприйнятно. Закликаю, працювати з працівниками соціальних служб, бо вони мають справу з  найбільш вразливими верствами населення, – зауважив Олександр Савченко.

  Також доповіла начальниця головного управління ДФС в області – Світлана Савчук. Вона розповіла, що органами ДФС було сплачено 3,2 млрд грн до бюджетів усіх рівнів. Щодо загального фонду держбюджету, то індикативний показник перевиконання становить 102%.

  – Великими платниками податків сплачено 9,1 млн грн податку на прибуток, що на мільйон гривень більше, ніж минулого року, – розповіла Світлана Павлівна.

  Окрім того, кошти надходять і від заготівлі другорядних лісових ресурсів. Ще в червні  було проведено робочу зустрічі та видано лісові квитки лісокористувачам, які наповнюють бюджет.

  Проте, є факти самовільної заготівлі, контроль за якими здійснюють відповідні комісії. Загалом проведено вже 20 рейдів та обстежено 73 пункти прийому продуктів.

  – Звертаюся до ОТГ. Ми повинні працювати з населенням, бо вони вважають що держава повинна дати їм все, а вони державі не мають давати нічого. Потрібно ліквідувати байдужість до суспільства та держави та заохотити населення наповнювати місцеві бюджети, – зауважив керівник найвищої виконавчої гілки влади в області.

  Разом з тим, працівники ДФС провели 126 перевірок підприємств, які виробляють алкоголь та тютюн. Виявлено 251 порушення, серед них – 49 фактів виготовлення продукції без ліценції.

  Таким чином, до місцевих бюджетів сплачено 1,5 млн грн штрафних санкцій.

  Загалом, голова облдержадміністрації Олександр Савченко резюмував, що область не стоїть на місці та розвивається:

  – Питання наповнення бюджету цікавить всіх. І голів сільських рад, і голів ОТГ. Все повинно записуватися і робитися, адже на оперативних нарадах доповідають високопрофесійні фахівці. Перевиконання певне є. Але особисто в мене немає ні тривоги, ні задоволення, бо знаю, що можемо краще.

  Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

  Переглядів 121
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Іваничівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Іваничівській райдержадміністрації.
  Адреса: 45300, смт Іваничі, вул. Грушевського, 13 факс (03372) 2-18-68, E-mail: info@ivaadm.gov.ua
  © 2012 ivaadm.gov.ua