Версія для друку

Робочий візит голови РДА у сільськогосподарські підприємства Старолішнянської сільської ради

9 серпня 2018 року, голова районної державної адміністрації Лілія Кревська в ході робочого візиту у Старолішнянську сільську раду відвідала сільськогосподарські підприємства, які розташовані на їх території.

Найперше голова РДА завітала у господарство Андрія Побігуна. Господар на площі 3-х га вирощує різноманітні декоративні рослини для саду. Сред них такі популярні хвойні рослини як туї, кипарисовики, модрини, тиси, ялинки, ялівці, сосни та інші.

Під час розмови Андрій Ярославович повідомив, що свою продукцію реалізовує у місті Київ. Окрім того, у цьому році подарував 73 туї для ЗОШ І-ІІ ступенів села Будятичі.

Опісля того, за пропозицією голови райдержадміністрації прийнято рішення провести акцію із озеленення навчальних закладів району.

Наступне господарство, яке відвідала керівник виконавчої гілки влади в районі - «Смарагд», яким керує Олександр Пелех. Господар також займається вирощуванням декоративних рослин на площі 0,25 га.

На завершення робочого візиту у Старолішнянську сільську раду Лілія Богданівна ознайомилась із виробничою діяльністю в галузі садівництва у ФГ «Сад».

Ігор Пінкевич ознайомив присутніх із господарством. Керівник зазначив, що у господарстві на площі 25,42 га ростуть яблука, після збирання врожаю вони зберігаються на складах, де встановлене холодильне обладнання. Продукцію реалізовує в Україні. Окрім того, у 2017 році фермер ще посадив ще 14 га вишні та 2 га сливи.

Лілія Богданівна побажала господарникам успіхів у їхній роботі, реалізації задуманих планів та хороших врожаїв.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики райдержадміністрації.

Переглядів 273

Галерея зображень