Головна сторінка

Райдержадміністрація
 • Нормативно-правова база
 • Звернення громадян
 • Обговорення конституції
 • Економіка
  Райдержадміністрація – Генплани
  Бюджет
  Сільське господарство
  Підприємництво
  Центр надання адмінпослуг
 • Регуляторна політика
 • Земельні відносини
 • Освіта
 • Культура
 • Соціальний захист населення
  Служба у справах дітей
  Вивчення громадської думки
 • Реагування на критику ЗМІ
 • Фізична культура та спорт
  Туризм
  Правова допомога
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Реформи в Україні
  Громадська рада при РДА
 • Публічна інформаціія
 • Каталог послуг
 • Очищення влади
 • Оборонно-мобілізаційна робота
 • Децентралізація влади
 • Запобігання проявам корупції
 • Енергоефективність
 • Цивільний захист
  Центр зайнятості інформує

  АРХІВ НОВИН

  « Серпень 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30 31  

  ІВАНИЧІ

  telefon doviru 21868

  Zvtrnennia Ivanychi

  Simeyni likari 2018

  zminy odne zhyttiu

  dytacha liniy

  BPD

  Pravova dop VAIYBER

  Y mayu pravo

  Volyniy unikalna

  dracs

  Departament finansiv

  ustyzy

  robota za kontraktom

  14-OMBR-001s03

  int 1

  Krym ce Ukraina

  0

  prozorro

  datagovua

   філія Пробації

  e-deklar

  Дуальна форма як сучасна модель співпраці – на «СКФ Україна» підбили підсумки українсько-німецького проекту

  Конкурентноспроможність будь-якої держави на світовому ринку та якість життя її населення напряму залежить від рівня професійної підготовки кадрів. Тому одним із ключових напрямів державної освітньої політики в «Національній стратегії розвитку освіти в Україні на період до 2021 року» є модернізація структури, змісту та організації професійної освіти. Саме тому в області продовжується активна робота щодо створення якісної, гнучкої і практичної системи професійної освіти. Розширюється державно-приватне партнерство, удосконалюється співпраця з підприємствами - замовниками робітничих кадрів.

  Про це стало відомо на круглому столі за темою «Дуальна форма як сучасна модель співпраці. Проект 2019 «Теорія гартується практикою, а практика – на СКФ», який відбувся сьогодні, 8 лютого 2019 року на базі підприємства «СКФ Україна».

  Так, під час заходу голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко відзначив, що успіхи впровадження дуальної освіти на Волині вже помітні, проте зупинятися рано.

  — Вчора відбулася визначна подія для України. Верховна Рада підтримала зміни до Конституції України, що закріпили курс на європейську інтеграцію та вступ до НАТО. Цей курс повинен стати орієнтиром для кожного українця. Але цього мало для щоденного життя. Ми повинні розуміти, що студенти повинні мати навчально-виробничу базу, на якій можна отримати реальні знання, які можна буде застосувати. Я вдячний підприємствам, які виховують на Волині фахівців. Адже українці мають розбудовувати Україну, – промовив Олександр Ілліч.

  Варто зазначити, що з 2016 року партнерами німецько-українського проекту «Партнерство у сфері професійної освіти в Україні» є Луцьке ВПУ та  ПрАТ «СКФ Україна» і СП ТОВ «Модерн-Експо», ДНЗ «Ковельський центр ПТО» та ТзОВ «Волинь-Кальвіс». У рамках проекту ці заклади отримали по 1 комп’ютерному комплексу, один з них - електрогазозварювальне обладнання, інші - 4 навчальні верстати німецького виробництва, металорізальний інструмент. Стажування у Німеччині пройшли 11 викладачів та майстрів. Загалом, на зміцнення навчально-матеріальної   бази  у 2018 р.  використано 58,3 млн. грн. з різних джерел фінансування.

  Під час засідання круглого столу генеральний директор «СКФ Україна» Володимир Цибульський презентував підприємство, а також поділився досвідом 2018 року по впровадженню дуальної форми освіти.

  — Два роки тому ми розпочали спільний проект з Баварською школою економіки. Перша група складалася з дев`яти учасників, але до фінішу прийшли лише п`ятеро. А за  результатами підсумкового завдання двох з них ми взяли на роботу. Як для початку – це непогано. Позавчора ми набрали другу групу – одинадцять хлопців. В мене перше враження краще, інтуїція підказує, що ефект буде кращий, – розповів Володимир Іванович.

  Начальниця управління освіти та науки облдержадміністрації Людмила Плахотна зауважила, що одним із основних елементів змін, які проходять у професійній освіті, є дуальна форма навчання, коли удосконалюється співпраця із роботодавцями, підготовка робітників проходить під конкретне замовлення, коли заклади освіти, роботодавці, здобувачі освіти є рівноправними партнерами, коли збільшується кількість годин на практичне навчання, яке здійснюється на підприємстві, до 70%, та зменшується  на теорію, у навчальному закладі, до 30%. За її словами, впровадження такого навчання допоможе подолати проблему зношеності обладнання у закладах професійної освіти, дасть змогу роботодавцям включитись у процес підготовки, а не перенавчання випускників.

  — Урахувавши переваги підготовки кваліфікованих робітників з використанням елементів дуальної системи навчання та виклики нам разом потрібно розширювати таку форму навчання, бо це – майбутнє розвитку професійної освіти, розвитку трудового капіталу, підвищення професійно-кваліфікаційного рівня робітничих кадрів, – зазначила Людмила Володимирівна.

  Нагадаємо, на сьогоднішній день в області функціонує 20 закладів професійної освіти, з них 3 є структурними підрозділами закладів вищої освіти. Контингент учнів складає 8,1 тис. осіб. На підприємствах області працевлаштовується щороку у межах 85%, з них 9-10% продовжують навчання у ЗВО.

  Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

  Переглядів 141
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Іваничівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Іваничівській райдержадміністрації.
  Адреса: 45300, смт Іваничі, вул. Грушевського, 13 факс (03372) 2-18-68, E-mail: info@ivaadm.gov.ua
  © 2012 ivaadm.gov.ua