Головна сторінка

Райдержадміністрація
 • Нормативно-правова база
 • Звернення громадян
 • Обговорення конституції
 • Економіка
  Райдержадміністрація – Генплани
  Бюджет
  Сільське господарство
  Підприємництво
  Центр надання адмінпослуг
 • Регуляторна політика
 • Земельні відносини
 • Освіта
 • Культура
 • Соціальний захист населення
  Служба у справах дітей
  Вивчення громадської думки
 • Реагування на критику ЗМІ
 • Фізична культура та спорт
  Туризм
  Правова допомога
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Реформи в Україні
  Громадська рада при РДА
 • Публічна інформаціія
 • Каталог послуг
 • Очищення влади
 • Оборонно-мобілізаційна робота
 • Децентралізація влади
 • Запобігання проявам корупції
 • Енергоефективність
 • Цивільний захист
  Центр зайнятості інформує

  АРХІВ НОВИН

  « Квітень 2020 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30      

  ІВАНИЧІ

  telefon doviru 21868

  Zvtrnennia Ivanychi

  banerBPD 125x125


  Simeyni likari 2018

  Donbas SOS

  zminy odne zhyttiu

  dytacha liniy

  Volyniy unikalna

  dracs

  Departament finansiv

  ustyzy

  robota za kontraktom

  14-OMBR-001s03

  int 1

  Krym ce Ukraina

  0

  prozorro

  datagovua

   філія Пробації

  e-deklar

  Головна>Новини>На засіданні робочої групи з координації дій місцевих органів виконавчої влади щодо забезпечення податкових надходжень до бюджетів усіх рівнів, аналізу причин збиткової та малоприбуткової діяльності суб’єктів господарювання

  Kontrakt

   

  На засіданні робочої групи з координації дій місцевих органів виконавчої влади щодо забезпечення податкових надходжень до бюджетів усіх рівнів, аналізу причин збиткової та малоприбуткової діяльності суб’єктів господарювання

  26 лютого 2019 року, під керівництвом голови районної державної адміністрації Лілії Кревської за участю голови робочої групи, заступника голови райдержадміністрації Людмили Войтович відбулось засідання робочої групи з координації дій місцевих органів виконавчої влади щодо забезпечення податкових надходжень до бюджетів усіх рівнів, аналізу причин збиткової та малоприбуткової діяльності суб’єктів господарювання.

  На розгляд робочої групи винесено ряд важливих питань.

  Перше питання порядку денного - про забезпечення своєчасності сплати податкових платежів до місцевих бюджетів, зокрема ПП «Європацукор».

  З інформацією виступила начальник Іваничівської ДПІ Нововолинського управління ГУ ДФС у Волинській області - Світлана Швигар.

  Відтак, у 2018 році ПП «Європацукор» до місцевого бюджету сплатило 1646,7 тис. грн. податку з доходів фізичних осіб. Так, як підприємство сезонного характеру чисельність працівників становила від 64 до 370 чоловік. У січні 2018 року сплата ПДФО склала 247,3 тис. грн., проти 45,6 тис. грн. у 2019 році.

  Слід зазначити, що ПП «Європацукор» змінило свою юридичну адресу. Згідно з абзацом другим п.п. 168.4.3 п. 168.4 ст. 168 ПКУ у разі, якщо відокремлений підрозділ не уповноважений нараховувати (сплачувати) податок на доходи фізичних осіб за такий відокремлений підрозділ, усі обов'язки податкового агента виконує юридична особа. Податок на доходи, нарахований працівникам відокремленого підрозділу, перераховується до місцевого бюджету за місцезнаходженням такого відокремленого підрозділу.

  Окрім того Світлана Анатоліївна відмітила, що серед платників, які використовуються земельні ділянки та не сплачують плату за землю, на території району, рахується фермерське господарство «Геліос» та СГТзОВ «Агро-Сервіс». У даних господарствах у користувані знаходяться земельна ділянка на території Литовезької ОТГ площею відповідно10,96 га та 3,6 га. Також, відсутня плата за земльну ділянку та нерухоме майно колишнього консервного заводу ВАТ «Деметра», яку придбано ПП «Леля» м.Луцьк.

  Наступне питання, яке обговорили члени робочої групи - стан погашення заборгованості по платежах до Пенсійного фонду. Проінформувала присутніх завідувач юридичного сектору Нововолинсько-Іваничівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Волинської області - Юлія Бондаренко.

  У 2019 році зберігається тенденція до росту заборгованості зі сплати коштів, які адміністуються Пенсійним фондом. У січні борг збільшився на 208,1 тис.грн. і станом на 01.02.2019 року склав 27908,9 тис.грн. Найбільшими боржниками залишаютьсяДП «Шахта №5 «Нововолинська» - 26444,5 тис.грн., ДП «Передпускова дирекція шахти №10 «Нововолинська» - 556,2 тис.грн, СГК «Риковичівське-110,2 тис.грн., ТзОВ «Вільна Україна –Агро» - 595,6 тис.грн., СтзОВ «Злагода»-178,8 тис.грн., СМКП «Райдуга» - 12,5 тис.грн., ТзОВ «Іваничіагродорбуд»- 11,1 тис.грн.,

  Відтак, за результатами засідання робочої групи очільник виконавчої гілки влади у районі Лілія Кревська дала доручення начальнику Іваничівської ДПІ Нововолинського управління ГУ ДФС у Волинській області  Світлані Швигар підготувати  на оперативну нараду інформацію про проведену роботу з підприємствами району щодо збільшення надходження податків до місцевих бюджетів.

  Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики райдержадміністрації.

  Переглядів 312
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Іваничівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Іваничівській райдержадміністрації.
  Адреса: 45300, смт Іваничі, вул. Грушевського, 13 факс (03372) 2-18-68, E-mail: info@ivaadm.gov.ua
  © 2012 ivaadm.gov.ua