Головна сторінка

Райдержадміністрація
 • Нормативно-правова база
 • Звернення громадян
 • Обговорення конституції
 • Економіка
  Райдержадміністрація – Генплани
  Бюджет
  Сільське господарство
  Підприємництво
  Центр надання адмінпослуг
 • Регуляторна політика
 • Земельні відносини
 • Освіта
 • Культура
 • Соціальний захист населення
  Служба у справах дітей
  Вивчення громадської думки
 • Реагування на критику ЗМІ
 • Фізична культура та спорт
  Туризм
  Правова допомога
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Реформи в Україні
  Громадська рада при РДА
 • Публічна інформаціія
 • Каталог послуг
 • Очищення влади
 • Оборонно-мобілізаційна робота
 • Децентралізація влади
 • Запобігання проявам корупції
 • Енергоефективність
 • Цивільний захист
  Центр зайнятості інформує

  АРХІВ НОВИН

  « Лютий 2020 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29  

  ІВАНИЧІ

  telefon doviru 21868

  Zvtrnennia Ivanychi

  banerBPD 125x125


  Simeyni likari 2018

  Donbas SOS

  zminy odne zhyttiu

  dytacha liniy

  Volyniy unikalna

  dracs

  Departament finansiv

  ustyzy

  robota za kontraktom

  14-OMBR-001s03

  int 1

  Krym ce Ukraina

  0

  prozorro

  datagovua

   філія Пробації

  e-deklar

  Головна>Новини>Реконструкція амбулаторій, автомобілі для сімейних лікарів та доступні ліки – як змінюється медицина Волині

  Kontrakt

   

  Реконструкція амбулаторій, автомобілі для сімейних лікарів та доступні ліки – як змінюється медицина Волині

  Здоров’я нації – пріоритет як Уряду України, так і Президента Петра Порошенка. Зокрема, у 2018 році чимало ресурсів та зусиль було направлено на  підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості. Волинь – область, де частка сільського населення досить висока. Відтак, заходи, які реалізовуються в області, і спрямовані на розвиток системи охорони здоров`я саме на селі, перебувають на особистому контролі у голови обласної державної адміністрації Олександра Савченка.

  Так, за рахунок коштів субвенції з державного бюджету розпочато будівництво 9 амбулаторій, які заплановано здати  в експлуатацію вже до кінця літа. З цією метою відібрано 15 земельних ділянок, 10 з яких – в об’єднаних територіальних громадах. Усі земельні ділянки розташовані на доступній відстані від наявних об’єктів інфраструктури та адмінбудинків. Серед них Прилісненська та Дубечненська амбулаторії, які можуть запрацювати вже в травні. Введення в експлуатацію Троянівської амбулаторії планують на червень, а Бірківської, Вишнівської, Затурцівської, Піщанської, Піщаненської та Прилуцької – на  липень-серпень 2019 року. По шести нових об’єктах (Седлищенська, Уховецька, Тойкутівська, Павлівська, Річицька та Жидичинська) – виготовляється проектно-кошторисна документація, орієнтовний термін введення в експлуатацію вересень – жовтень 2019 року.

  А в рамках реалізації субпроекту Світового банку «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області» вже проведено реконструкцію у 9 існуючих амбулаторій ЗПСМ вартістю 250 млн гривень. Більше того,  у 2019 році в області планується провести капітальні ремонти та реконструкції 24 нових амбулаторій ЗПСМ.

  Волинський субпроект Світового Банку – комплексний. Тож будівництво – це лише одна зі складових. Інший компонент – це закупівля обладнання. Із найвагомішого — це, звичайно, придбання ангіографів: двох Canon Infinix-i Core+ INFX-8000V/G3 та одного Philips Allura Xper FD20 вартістю понад 600 тисяч доларів кожен. Важливість цієї техніки у діагностиці та лікуванні волинян від хвороб системи кровообігу переоцінити складно, адже вона дає змогу проводити весь спектр ендоваскулярних втручань, а найперше — коронографій, які є золотим стандартом у діагностиці ішемічної хвороби серця, та стентувань — черезшкірних коронарних втручань як методу лікування цієї недуги. Однак і те, що для виявлення проблем серця й судин усі амбулаторії сімейної практики — загальної медицини укомплектовано медобладнанням відповідно до табеля оснащення закладів первинної медико-санітарної допомоги, — не менш значимі кроки. Техніки, витратних матеріалів та медичних меблів для закладів усіх рівнів надання медичної допомоги Волині уже придбали на понад 110 мільйонів гривень. У 2019 році без поповнення також  не обійдеться. Бо ще одна із закупівель у процесі оцінки пропозицій, а другу  оголошено. Загальна вартість придбань — у межах чотирьох мільйонів доларів.

  Також держава опікується й забезпечення службовим автотранспортом медичних працівників, що працюють у сільській місцевості. На виконання наказу Мінрегіону від листопада 2018 року для лікарів амбулаторій ЗПСМ передбачена купівля 15 автомобілів на загальну вартість 7,5 мільйона гривень.

  Варто зауважити, що в області діє програма «Доступні ліки».  На кінець 2018 року в проекті працювало 170 аптек, якими відпущено ліків на суму понад 23,7 млн гривень. А нині, заклади охорони здоров'я області готуються до впровадження електронних рецептів.

  Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

  Переглядів 170
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Іваничівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Іваничівській райдержадміністрації.
  Адреса: 45300, смт Іваничі, вул. Грушевського, 13 факс (03372) 2-18-68, E-mail: info@ivaadm.gov.ua
  © 2012 ivaadm.gov.ua