Головна сторінка

Райдержадміністрація
 • Нормативно-правова база
 • Звернення громадян
 • Обговорення конституції
 • Економіка
  Райдержадміністрація – Генплани
  Бюджет
  Сільське господарство
  Підприємництво
  Центр надання адмінпослуг
 • Регуляторна політика
 • Земельні відносини
 • Освіта
 • Культура
 • Соціальний захист населення
  Служба у справах дітей
  Вивчення громадської думки
 • Реагування на критику ЗМІ
 • Фізична культура та спорт
  Туризм
  Правова допомога
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Реформи в Україні
  Громадська рада при РДА
 • Публічна інформаціія
 • Каталог послуг
 • Очищення влади
 • Оборонно-мобілізаційна робота
 • Децентралізація влади
 • Запобігання проявам корупції
 • Енергоефективність
 • Цивільний захист
  Центр зайнятості інформує

  АРХІВ НОВИН

  « Листопад 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28 29 30  

  ІВАНИЧІ

  telefon doviru 21868

  Zvtrnennia Ivanychi

  Simeyni likari 2018

  zminy odne zhyttiu

  dytacha liniy

  BPD

  Pravova dop VAIYBER

  Y mayu pravo

  Volyniy unikalna

  dracs

  Departament finansiv

  ustyzy

  robota za kontraktom

  14-OMBR-001s03

  int 1

  Krym ce Ukraina

  0

  prozorro

  datagovua

   філія Пробації

  e-deklar

  Головна>Новини>Актуальні питання обговорили на нараді у голови райдержадміністрації Лілії Кревської

  Kontrakt

   

  Актуальні питання обговорили на нараді у голови райдержадміністрації Лілії Кревської

  Про організацію підготовки до літнього відпочинку та оздоровлення дітей району говорили на нараді у голови райдержадміністрації Лілії Кревської з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади в районі, сільськими головами, представниками ОТГ, сьогодні, 14 травня 2019 року.

  Проінформували присутніх: спеціаліст відділу освіти та молоді райдержадміністрації Марія Маковська, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Зінаїда Яцик (довідка додається) та посадові особи  об’єднаних територіальних громад, до компетенції яких належить питання оздоровлення та відпочинку дітей, зокрема, спеціаліст Павлівської сільської ради Неоніла Вижва та Іваничівської селищної ради Світлана Король.

  Відтак, з початку року 10 дітям надано безкоштовні путівки ( 8 з багатодітних сімей і 2 - з малозабезпечених) : 6 - дітей в «Міжнародний дитячий центр «Артек» і 4 - дітей державне підприємство «Український дитячий центр» Молода гвардія». На 5 тематичну зміну з 31 травня по 20 червня 2019 року в ДПУ «МДЦ «Артек» департаментом розподілено 2 путівки (1- безкоштовна і 1 з оплатою 30%).

  За прогнозними показниками з 28 травня 2019 року планується відкрити 4 табори з денним перебуванням на базі закладів загальної середньої освіти району, яким буде охоплено 76 дітей за бюджетні кошти. Також на базі ЗОШ І-ІІ ст. с. Грибовиця буде організована ще одна група дітей (20 дітей), де будуть залучені батьківські кошти.

  Тривалість відпочинкової зміни – 14 робочих днів, режим роботи – 6 год. Заплановано, що в таборах з денним перебування буде організовано дворазове гаряче харчування. Вартість харчування на одну дитину становитиме 15 грн. На харчування дітей в таборах з денним перебуванням з районного бюджету виділено 16 тис. гривень.

  Поромівська ОТГ: буде відкрито 9 - таборів з денним перебуванням на базі закладів загальної середньої освіти, де буде оздоровлено 320 дітей. Тривалість відпочинкової зміни – 14 робочих днів, режим роботи – 6 год, вартість харчування на одну дитину 11 гривень вдень. У таборах з денним перебування буде організовано дворазове гаряче харчування.

  На оздоровчу кампанію виділено158,6 тис. грн.., з них 59,3 тисяч гривень на зміцнення матеріально - технічної бази закладів, 49,3 тисяч гривень на відпочинок 320дітей на базі пришкільних таборів.

  50,0 тисяч гривень на оздоровлення пільгових категорій дітей для закупівлі путівок на умовах співфінансування до субвенції  з обласного бюджету.

  Павлівська ОТГ : буде відкрито 2 табори з денним перебуванням на базі закладів загальної середньої освіти, де буде оздоровлено 50 дітей. Тривалість відпочинкової зміни – 14 робочих днів, режим роботи – 6 год, вартість харчування на одну дитину 15 гривень в день.

  Діятимуть 8 мовних таборів якими буде охоплено близько 300 дітей, тривалість – 10 днів.

  40,0 тисяч на оздоровлення пільгових категорій дітей для закупівлі путівок на умовах співфінансування до субвенції  з обласного бюджету.

  Іваничівська ОТГ: заплановано відкрити 3 - табори з денним перебуванням - 100 дітей за бюджетні кошти і 80 дітей за кошти батьків , 14 днів, вартість харчування 15 грн.

  Мовні табори у 6 закладах освіти ЗОШ І-ІІІ ст. та ЗОШ  сіл Древині та Менчичі,  де планує відпочити і удосконалити знання іноземної мови 185 учнів.

  В бюджеті селищної ради передбачено 40 тис. грн. для спів фінансування для придбання путівок для дітей пільгових категрій.

  Співпраця з табором «Світязь» с. Пульмо про відпочинок дітей із 01.06.2019 на 14 днів, вартість путівки 3360 грн.  Плануємо відпочинок 17 дітей.

  Литовежська ОТГ : діятимуть 4 мовних табори якими буде охоплено 81 дитина, тривалість – 10 днів.

  50,0 тисяч виділено на оздоровлення пільгових категорій дітей для закупівлі путівок на умовах співфінансування до субвенції  з обласного бюджету

  Опісля про основні вимоги щодо безпеки харчування та перебування дітей
  в закладах відпочинку та оздоровлення доповіли: начальник управління Держпродспоживслужби в Іваничівському районі Людмила Просапчук (довідка додається)  та завідувач Нововолинським міськрайонним відділом Державної установи «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України» (довідка додається).

  Про заходи протипожежної безпеки у  закладах відпочинку та оздоровлення доповідав провідний інспектор Іваничівського районного сектору управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області Роман Турок.

  Відтак, на території Іваничівського району розташовано 1 заклади оздоровлення та відпочинку дітей (Позаміський заклад оздоровлення  та відпочинку дітей «Барвінок» Павлівської сільської ради с. Павлівка вул. Лісна, 61) та 1 заклад оздоровлення громадян та дітей (Відокремлений підрозділ «Санаторій Шахтар» ДП «Волиньвугілля» с. Павлівка Іваничівського району).

  Позаміський заклад оздоровлення  та відпочинку дітей «Барвінок» Павлівської сільської ради с. Павлівка вул. Лісна, 61 – 28 лютого 2019 року рішенням сесії Іваничівської районної ради передано у Павлівську сільську раду. У травні місяці 2019 року прийнятий Статут. Директор не призначений. Заплановано проведення капітального ремонту. Можливе оздоровлення дітей у серпні 2019 року.

  Відокремлений підрозділ «Санаторій Шахтар» ДП «Волиньвугілля» с. Павлівка Іваничівського району (директор Шевчук Віталій Сергійович) – оздоровчий період з 1 червня 2019 року. Планова перевірка проводилася 12.10.2018 року (акт перевірки № 101). Позапланова запланована на 20 травня 2019 року.

  Наступне питання порядку денного - про хід будівництва, реконструкції об’єктів,   які фінансуються у 2019 році за рахунок  державного фонду регіонального розвитку, субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам  на здійснення заходів щодо соціально економічного розвитку та інфраструктурної субвенції

  З інформацією виступила начальник відділу регіонального розвитку та інвестицій райдержадміністрації Людмила Обштир. (довідка додається).

  Відтак, у 2019 році за кошти державного фонду регіонального розвитку  будуть реалізуватись два проекти, що були відібрані регіональною комісією, а саме:

  -  Реконструкція нежитлового приміщення по вул. Незалежності, 27б в с. Павлівка Іваничівського району Волинської області під ЦНАП та адміністративний центр на загальну суму   6241.907 тис.грн., в тому числі  625,0 тис.грн. кошти місцевого бюджету

  - Реконструкція школи та дитячого садка в с. Старосілля Іваничівського району на загальну суму 2632,5 тис.грн., в тому числі 263,502 тис.грн. кошти місцевого бюджету.

  Павлівською сільською радою подані підтверджуючі документи по даних проектах.

  Згідно розпорядження Кабінету міністрів України  №867 р від 07.11.2018 та № 934р від 5.12.2018 року  передбачені коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій району із 2018 року  є перехідними кошти в сумі 2172,8 тис.грн.  на 21 об’єкт.

  Станом на 10.05.19 року кошти субвенції надійшли в повному обсязі у сумі 2172,8 тис.грн. Використання коштів становить – 931,2 тис.грн, або  42,8 відсотка.

  Окрім того, начальник відділу регіонального розвитку та інвестицій райдержадміністрації Людмила Обштир проінформувала про проведення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах у 2019 році, виконання яких заплановано здійснити за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

   Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 06.05.2019 року № 231 «Про затвердження переліку об’єктів, фінансування яких у 2019 році здійснюватиметься за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах» передбачено перелік доріг по району на загальну суму 21178,033 тис.грн.,а саме: (перелік додається).

  Начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Олена Кислюк проінформувала про стан виконання розпорядження голови райдержадміністрації  від 01 червня 2018 року № 161 «Про  заходи щодо покращення екологічної ситуації на території району. (довідка додається).

  На завершення наради голова райдержадміністрації Лілія Кревська дала ряд завдань та доручень адміністрації щодо вирішення актуальних питань життєдіяльності району на поточний тиждень.

  Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики райдержадміністрації.

  Переглядів 163
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Іваничівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Іваничівській райдержадміністрації.
  Адреса: 45300, смт Іваничі, вул. Грушевського, 13 факс (03372) 2-18-68, E-mail: info@ivaadm.gov.ua
  © 2012 ivaadm.gov.ua