Головна сторінка

Райдержадміністрація
 • Нормативно-правова база
 • Звернення громадян
 • Обговорення конституції
 • Економіка
  Райдержадміністрація – Генплани
  Бюджет
  Сільське господарство
  Підприємництво
  Центр надання адмінпослуг
 • Регуляторна політика
 • Земельні відносини
 • Освіта
 • Культура
 • Соціальний захист населення
  Служба у справах дітей
  Вивчення громадської думки
 • Реагування на критику ЗМІ
 • Фізична культура та спорт
  Туризм
  Правова допомога
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Реформи в Україні
  Громадська рада при РДА
 • Публічна інформаціія
 • Каталог послуг
 • Очищення влади
 • Оборонно-мобілізаційна робота
 • Децентралізація влади
 • Запобігання проявам корупції
 • Енергоефективність
 • Цивільний захист
  Центр зайнятості інформує

  АРХІВ НОВИН

  « Жовтень 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30 31      

  ІВАНИЧІ

  telefon doviru 21868

  Zvtrnennia Ivanychi

  Simeyni likari 2018

  zminy odne zhyttiu

  dytacha liniy

  BPD

  Pravova dop VAIYBER

  Y mayu pravo

  Volyniy unikalna

  dracs

  Departament finansiv

  ustyzy

  robota za kontraktom

  14-OMBR-001s03

  int 1

  Krym ce Ukraina

  0

  prozorro

  datagovua

   філія Пробації

  e-deklar

  Головна>Новини>Сформували склад Молодіжної ради при Волинській обласній державній адміністрації

  Kontrakt

   

  Сформували склад Молодіжної ради при Волинській обласній державній адміністрації

  Установчі збори з питань формування Молодіжної ради при Волинській обласній державній адміністрації відбулися сьогодні, 4 червня 2019 року, під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Дениса П’ятигорця.

  Зокрема, під час засідання затвердили склад Молодіжної ради при облдержадміністрації, голову, його заступника та секретаря, а також положення консультативно-дорадчого органу.

  Так, персональний склад відповідно до регламенту визначали відкритим голосуванням по кожній висунутій кандидатурі. Тож членами ради стали ті, які набрали найбільшу кількість голосів у межах встановленої чисельності Молодіжної ради відповідно до груп: представники молодіжних консультативно-дорадчих органів (від 2 до 5 осіб), представники інститутів громадянського суспільства, що провадять діяльність у молодіжній сфері (від 4 до 8 осіб) та органів студентського та учнівського самоврядування (від 4 до 8 осіб).

  Таким чином, до Молодіжної ради при Волинській ОДА обрали 14 представників відповідно до визначених квот.

  Опісля, шляхом закритого голосування, обрали голову Молодіжної ради, яким став Віталій Сніжко (громадська організація «Студентська Рада Волині»). За пропозицією новообраного голови шляхом відкритого  голосування  заступником голови Молодіжної ради обрано Медину Павла (громадська організація Молодіжний ресурний центр «Нові крила»), секретарем – Петрика Дем’яна (молодіжна рада при Луцькій міській раді).

  - Найголовніше – я маю бажання працювати, аби ця молодіжна рада була активною та працювала. Ми порушуватимемо питання, що стосуються молоді, молодіжної політики та людей, які там працюють. Зокрема, три основні завдання, які я ставлю перед собою, - сформувати потужну програму дій, яка працюватиме і дозволить реалізовувати різноманітні ініціативи молоді. Відповідно необхідно переглянути фінансування на такі заходи, оскільки тих коштів, яких вистачало кілька років тому, сьогодні вже не вистачає. І, звичайно, це лобіювання будь-яких питань, що стосуються молоді та її ініціатив, - сказав Віталій Сніжко.

  Своєю чергою, заступник голови облдержадміністрації Денис П’ятигорець звернувся до присутніх завжди бути активними та готовими до дій. Зокрема, мова йшла про підтримку голови «молодіжки» та один одного.

  - Молодіжна рада – це люди. І вам потрібно чітко розуміти, що, аби досягнути деяких речей, доведеться боротися за це. Відтепер ви в статусі, який дозволить вам бути почутими. Але чують лише тих, хто активно діє і висловлює свою позицію. Тому я вам бажаю успіху. Будьте розумними, дипломатичними, але трохи наполегливими, особливо, що стосується вашої роботи у молодіжній раді, - сказав Денис Миколайович.

  Слід зауважити, що по завершенню зборів, члени Молодіжної ради на завітали і до голови облдержадміністрації Олександра Савченка, аби познайомитися та поспілкуватися про подальшу роботу консультативно-дорадчого органу при ОДА.

  - У кожного своя робота. Запевняю, що у нас абсолютне взаєморозуміння у всьому. У мене немає до вас ніяких вимог, ніяких застережень. Завжди готовий вислухати, обговорити та підтримати ваші ідеї. Надіюся, що ця молодіжна рада буде результативною, - відзначив Олександр Ілліч.

  Нагадаємо, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 року № 1198 «Про затвердження типових положень про молодіжні консультативно-дорадчі органи», видано розпорядження голови обласної державної адміністрації Олександра Савченка від 28 лютого 2019 року № 103 – «Деякі питання молодіжної ради при Волинській обласній державній адміністрації». Відповідно до розпорядження, затвердили склад ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для утворення Молодіжної ради при Волинській обласній державній адміністрації.

  Окрім того, на офіційному веб-сайті облдержадміністрації створили окрему рубрику «Молодіжна рада» (https://www.voladm.gov.ua/category/molodizhna-rada/1/), де розмістять установчі документи, склад молодіжної ради, протоколи засідань, прийняті рішення та інформацію про хід їх виконання, а також інші відомості про діяльність молодіжної ради.

  Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

  Переглядів 111
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Іваничівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Іваничівській райдержадміністрації.
  Адреса: 45300, смт Іваничі, вул. Грушевського, 13 факс (03372) 2-18-68, E-mail: info@ivaadm.gov.ua
  © 2012 ivaadm.gov.ua