Головна сторінка

Райдержадміністрація
 • Нормативно-правова база
 • Звернення громадян
 • Обговорення конституції
 • Економіка
  Райдержадміністрація – Генплани
  Бюджет
  Сільське господарство
  Підприємництво
  Центр надання адмінпослуг
 • Регуляторна політика
 • Земельні відносини
 • Освіта
 • Культура
 • Соціальний захист населення
  Служба у справах дітей
  Вивчення громадської думки
 • Реагування на критику ЗМІ
 • Фізична культура та спорт
  Туризм
  Правова допомога
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Реформи в Україні
  Громадська рада при РДА
 • Публічна інформаціія
 • Каталог послуг
 • Очищення влади
 • Оборонно-мобілізаційна робота
 • Децентралізація влади
 • Запобігання проявам корупції
 • Енергоефективність
 • Цивільний захист
  Центр зайнятості інформує

  АРХІВ НОВИН

  « Жовтень 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30 31      

  ІВАНИЧІ

  telefon doviru 21868

  Zvtrnennia Ivanychi

  Simeyni likari 2018

  zminy odne zhyttiu

  dytacha liniy

  BPD

  Pravova dop VAIYBER

  Y mayu pravo

  Volyniy unikalna

  dracs

  Departament finansiv

  ustyzy

  robota za kontraktom

  14-OMBR-001s03

  int 1

  Krym ce Ukraina

  0

  prozorro

  datagovua

   філія Пробації

  e-deklar

  Головна>Новини>Пріоритетний напрямок з оздоровлення та відпочинку дітей – безпека їх перебування у дитячих таборах

  Kontrakt

   

  Пріоритетний напрямок з оздоровлення та відпочинку дітей – безпека їх перебування у дитячих таборах

  Оздоровча кампанія 2019 року у Волинській області стартувала ще у лютому цього року. Тоді дітей направили на оздоровлення в дитячі центри «Артек» та «Молода гвардія» за путівками Міністерства соціальної політики. Літнє оздоровлення розпочалося з 27 травня відкриттям таборів з денним перебуванням, які функціонують на базі загальноосвітніх навчальних закладів.

  За словами директорки департаменту соціальної захисту населення облдержадміністрації Оксани Гобод, у поточному році заплановано охопити оздоровленням та відпочинком  30 671 дитину шкільного віку (від 7 до 18 років), що становить 23,1% від загальної чисельності дітей шкільного віку області (132 917). З них оздоровленням – 4460 дітей та відпочинком – 26311. Для реалізації цієї мети у 2019 році передбачено використати майже 40 млн. грн., у тому числі 22 мільйони з обласного бюджету й 18 – з міських, районних й ОТГ.

  —  З початком літа в області розпочали роботу десять стаціонарних позаміських закладів оздоровлення і відпочинку різних форм власності та підпорядкування. За підсумками першого літнього місяця послуги з оздоровлення та відпочинку отримали майже 18 тисяч осіб, що на 2,1 відсотка більше, ніж за аналогічний період минулого року, – відзначила Оксана Михайлівна.

  Також стало відомо, що в першу чергу оздоровлюються діти пільгових категорій: сироти, позбавлені батьківського піклування, діти загиблих та членів сімей АТО / ООС, з інвалідністю, з малозабезпечених та багатодітних сімей.

  Найвищий показник охоплення дітей оздоровленням та відпочинком за підсумками першого літнього місяця у міста  Нововолинська (33,4%), найнижчий – у Ківерцівського району (0,8%). Серед територіальних громад найвищий показник у Прилісненській ОТГ (34,4%), найнижчий – у Самарівській (0,3%). Водночас 15 громад ще не почали оздоровлення дітей, оскільки путівки придбані на липень-серпень.

  Окрім стаціонарних закладів в області працювало 192 табори відпочинку (з денним перебуванням, праці та відпочинку, наметові містечка). До завершення літа заплановано роботу ще п’яти таборів відпочинку (табір з денним перебування дітей спортивного спрямування у місті Луцьку, 2 табори з денним перебуванням у Камінь-Каширському районі, 1 – у Луцькому та 1 наметове містечко – у Маневицькому).

  Представник управління Держпродспоживслужби у Волинській області Назар Орел відзначив, що спеціалістами відомства здійснено понад 230 обстежень закладів.

  — Завдяки злагодженій роботі усіх структур наші працівники були включені в комісії перевірки в усіх закладах. Здійснювали також лабораторний контроль води страв, масла, поверхні. По кожному випадку виявлених недоліків – керівникам закладів надавалися приписи та пропозиції щодо уникнення порушень. Основні недоліки – з порушеннями велась медична документація, невпорядковане зберігання інвентарю, використання виробничих приміщень не за призначенням, перевищення вмісту нітратів в овочах.

  Оксана Гобод відзначила, що крім стаціонарних та пришкільних таборів, де використовуються бюджетні кошти, в області працюють табори відпочинку (праці та відпочинку, наметові містечка), роботу яких організовують релігійні громади та громадські організації, з якими також налагоджена співпраця.

  — Пріоритетними напрямками з оздоровлення та відпочинку дітей і надалі залишається безпека їх перебування у дитячих таборах, під час перевезення
  на оздоровлення та забезпечення школярів якісними оздоровчими послугами та харчуванням. У місцях відпочинку та оздоровлення дітей забезпечено охорону громадського порядку, організовано чергування та патрулювання працівників національної поліції, – додала Оксана Михайлівна.

  Більше того, контролюючі служби й надалі систематично проводять перевірки з протипожежної безпеки, з безпеки харчування дітей тощо. Спалахів харчових отруєнь, надзвичайних ситуацій в таборах не зафіксовано. Департаментом соціального захисту населення щоденно здійснюється моніторинг за станом оздоровлення та відпочинку дітей у позаміських закладах області.

  Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

  Переглядів 67
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Іваничівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Іваничівській райдержадміністрації.
  Адреса: 45300, смт Іваничі, вул. Грушевського, 13 факс (03372) 2-18-68, E-mail: info@ivaadm.gov.ua
  © 2012 ivaadm.gov.ua