Головна сторінка

Райдержадміністрація
 • Нормативно-правова база
 • Звернення громадян
 • Обговорення конституції
 • Економіка
  Райдержадміністрація – Генплани
  Бюджет
  Сільське господарство
  Підприємництво
  Центр надання адмінпослуг
 • Регуляторна політика
 • Земельні відносини
 • Освіта
 • Культура
 • Соціальний захист населення
  Служба у справах дітей
  Вивчення громадської думки
 • Реагування на критику ЗМІ
 • Фізична культура та спорт
  Туризм
  Правова допомога
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Реформи в Україні
  Громадська рада при РДА
 • Публічна інформаціія
 • Каталог послуг
 • Очищення влади
 • Оборонно-мобілізаційна робота
 • Децентралізація влади
 • Запобігання проявам корупції
 • Енергоефективність
 • Цивільний захист
  ВСЕ ПРО COVID-19
  Центр зайнятості інформує

  АРХІВ НОВИН

  « Червень 2020 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30          

  ІВАНИЧІ

  telefon doviru 21868

  Zvtrnennia Ivanychi

  banerBPD 125x125


  Simeyni likari 2018

  Donbas SOS

  zminy odne zhyttiu

  dytacha liniy

  Volyniy unikalna

  dracs

  Departament finansiv

  ustyzy

  robota za kontraktom

  14-OMBR-001s03

  int 1

  Krym ce Ukraina

  0

  prozorro

  datagovua

   філія Пробації

  e-deklar

  Головна>Новини>В області триває підготовка до позачергових виборів народних депутатів

  Kontrakt

   

  В області триває підготовка до позачергових виборів народних депутатів

  Підготовку до проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року обговорили на нараді під головуванням керівника апарату облдержадміністрації Богдана Гончарука, що відбулася сьогодні, 16 липня 2019 року.

  Зокрема, аби забезпечити повноваження в частині формування списків виборців, сприяння матеріально-технічному та організаційному забезпеченню роботи виборчих комісій, як то виділення приміщень для окружних, дільничних виборчих комісій, передачі їм в тимчасове користування меблів та офісної техніки, іншого обладнання, в області видано 2 розпорядження голови обласної державної адміністрації. Перше – за номером 287 «Про здійснення заходів з підготовки до проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року» видано з метою забезпечення координації роботи органів виконавчої влади, що беруть участь у здійсненні відповідних заходів. Друге – за номером 288 «Про організацію роботи відділу адміністрування та відділів ведення Державного реєстру виборців під час виборчого процесу з позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року» – видано  з метою забезпечення своєчасного виконання органами адміністрування та ведення Державного реєстру виборців області завдань щодо складання та уточнення списків виборців, їх передачі відповідним дільничним виборчим комісіям, а також інших завдань.

  Тож про проведену роботу поінформував заступник керівника апарату – начальник організаційного управління апарату обласної державної адміністрації В’ячеслав Кривенюк.

  Так, стало відомо, що в області 5 одномандатних виборчих округів та 1129 дільниць.

  Говорячи про матеріально-технічне забезпечення виборчих комісій, В’ячеслав Володимирович повідомив, що після дня прийняття рішення про утворення комісії та складення присяги не менш як двома третинами мінімального складу дільничної виборчої комісії, тобто до 8 липня поточного року, районні державні адміністрації, виконавчі комітети міських (міст обласного значення) рад забезпечили передачу засобів матеріально-технічного забезпечення та координацію заходів із такої передачі.

  Однак, станом на 8-ме липня із районів та міст області повідомили про нестачу виборчих скриньок. Так, за словами В’ячеслава Кривенюка, 11 липня обласна державна адміністрація отримала від ЦВК 87 скриньок, які вже видаються районам та містам області.

  - Є така проблема на Волині, як і по усій державі, - це безперешкодний доступ людям із інвалідністю до обꞌєктів виборчого процесу. Ми на виконання відповідного доручення Центральної виборчої комісії забезпечили внесення відомостей про відповідність приміщень дільничних виборчих комісій та приміщень для голосування потребам осіб з інвалідністю.  Та щодо цього питання, то у випадку неможливості забезпечення відповідних умов, проводиться робота щодо організації голосування на дому для осіб, які самостійно не можуть прибути до приміщень дільничних виборчих комісій, - відзначив В’ячеслав Кривенюк.

  Окрім того, у звꞌязку зі зверненням Центральної виборчої комісії надавалось сприяння фахівцям Міжнародної фундації виборчих систем в Україні в організації навчань членів окружних та дільничних виборчих комісій. Так, 23 та 26 червня відбулось 3 навчання членів окружних виборчих комісій; в період з 11 по 14 липня – 10 навчань членів дільничних виборчих комісій. Обласна державна адміністрація забезпечила координацію роботи, райони та міста обласного значення – виділили приміщення для проведення таких навчань.

  - Щодо коштів, то за бюджетною відповідною програмою затверджено розписом 46 мільйонів 699 тисяч 769 гривень. Станом на 11.07.2019 відкриті асигнування в сумі 37 мільйонів 911 тисяч 939 гривень. Касові видатки на цю ж дату становлять 2 млн 97 тисяч гривень. Залишок невикористаних відкритих асигнувань станом на 11.07.2019 становить 35 мільйонів 815 тисяч гривень. Тобто були освоєні понад 2 мільйони 100 тисяч. Залишок 35 мільйонів гривень, - озвучив цифри заступник керівника апарату – начальник організаційного управління апарату ОДА.

  Також обласній державній адміністрації виділено 120 тисяч 600 гривень на виготовлення органами ведення Державного реєстру виборців списків виборців та іменних запрошень для підготовки та проведення голосування на позачергових виборах до Верховної Ради України у 2019 році. На рахунок кошти надійшли 25 червня поточного року; 26 червня кошти розподілені між районними державними адміністраціями області та виконавчими комітетами міських (міст обласного значення) рад відповідно до Порядку використання коштів.

  Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

  Переглядів 190
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Іваничівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Іваничівській райдержадміністрації.
  Адреса: 45300, смт Іваничі, вул. Грушевського, 13 факс (03372) 2-18-68, E-mail: info@ivaadm.gov.ua
  © 2012 ivaadm.gov.ua