Головна сторінка

Райдержадміністрація
 • Нормативно-правова база
 • Звернення громадян
 • Обговорення конституції
 • Економіка
  Райдержадміністрація – Генплани
  Бюджет
  Сільське господарство
  Підприємництво
  Центр надання адмінпослуг
 • Регуляторна політика
 • Земельні відносини
 • Освіта
 • Культура
 • Соціальний захист населення
  Служба у справах дітей
  Вивчення громадської думки
 • Реагування на критику ЗМІ
 • Фізична культура та спорт
  Туризм
  Правова допомога
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Реформи в Україні
  Громадська рада при РДА
 • Публічна інформаціія
 • Каталог послуг
 • Очищення влади
 • Оборонно-мобілізаційна робота
 • Децентралізація влади
 • Запобігання проявам корупції
 • Енергоефективність
 • Цивільний захист
  Центр зайнятості інформує

  АРХІВ НОВИН

  « Січень 2020 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30 31    

  ІВАНИЧІ

  telefon doviru 21868

  Zvtrnennia Ivanychi

  Simeyni likari 2018

  zminy odne zhyttiu

  dytacha liniy

  BPD

  Pravova dop VAIYBER

  Y mayu pravo

  Volyniy unikalna

  dracs

  Departament finansiv

  ustyzy

  robota za kontraktom

  14-OMBR-001s03

  int 1

  Krym ce Ukraina

  0

  prozorro

  datagovua

   філія Пробації

  e-deklar

  Головна>Новини>На нараді у заступника голови РДА Людмили Войтович обговорили нагальні питання

  Kontrakt

   

  На нараді у заступника голови РДА Людмили Войтович обговорили нагальні питання

  Про стан будівництва, реконструкції, ремонту та експлуатаційного утримання доріг комунальної власності та доріг загального користування місцевого значення говорили на нараді у заступника голови з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади в районі, сьогодні, 6 серпня 2019 року.

  З інформацією виступила начальник відділу регіонального розвитку та інвестицій райдержадміністрації Людмила Обштир. (довідка додається).

  Окрім того, Людмила Обштир проінформувала про хід будівництва, реконструкції об’єктів, які фінансуються у 2019 році за рахунок державного фонду регіонального розвитку, субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально економічного розвитку та інфраструктурної субвенції. (довідка додається)

  Наступне питання порядку денного - про підсумки роботи із зверненнями громадян в райдержадміністрації за перше півріччя 2019 року. Доповіла головний спеціаліст по роботі із зверненнями громадян райдержадміністрації Вікторія Кошелюк.

  Відтак, протягом першого півріччя 2019 року до райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування надійшло 1156 звернень громадян, що на 91 звернення менше, ніж в аналогічному періоді минулого року (1647). Із загальної кількості поштою отримано 865 звернень, що на 102 звернення менше ніж у 2018 році (967). Зареєстровано 691 усне звернення проти 680 у 2018 році.

  У звітному періоді зареєстровано 37 колективних звернень, що на 4 менше у порівнянні з 2018 роком.

  Також надійшло 26 повторних звернень, що на 13 менше ніж у 2018.

  Протягом січня - червня 2019 року жителі району направили 94 звернення в органи влади вищого рівня (у 2018 році - 91). На «гарячу Урядову лінію» від жителів району надходять звернення переважно соціального характеру, зокрема оформлення житлових субсидій, призначення та вчасної виплати різних видів соціальної допомоги, надання роз'яснень про право користування пільгами.

  У своїх зверненнях громадянами району у першому півріччі 2019 році порушено 1572 питання (за звітний період минулого року - 1657.

  У порівнянні з 2018 роком змінилась специфіка звернень. Так як в минулому році найчастіше люди звертались з питань аграрної політики та землекористування, зокрема - це виділення земельних ділянок в натурі на місцевості в розмірі частки (паю), надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою та її затвердження, оформлення договорів оренди на невитребувані земельні частки (паї), спірні питання у земельних відносинах, то з початку року специфіка змінилась.

  За цей період найбільш актуальними є питання соціального захисту, в основному це – виплата коштів малозабезпеченим сім’ям, надання роз’яснень щодо механізму призначення субсидії.

  На рівні минулого року за кількістю надходжень залишається питання комунального господарства та транспорту, які включають в себе ремонт доріг, покращення транспортного сполучення між селами району.

  Від найменш соціально захищених верств населення (інвалідів, учасників війни та бойових дій, дітей війни, вимушених переселенців із районів проведення антитерористичної операції, пенсіонерів, багатодітних сімей, одиноких матерів, матерів героїнь) надійшло 364 звернення з них: 99 - від учасників та інвалідів війни, учасників бойових дій, 184 - від інвалідів, 241 - багатодітних, сімей, одиноких матерів та матерів – героїнь тощо.

  3а результатами розгляду 1246 питань вирішено позитивно, 217 - відмовлено, 72 - дано роз'яснення, 21 звернення надіслано для розгляду за належністю.

  На завершення наради начальник відділу діловодства та контролю апарату райдержадміністрації Марина Косаковська проінформувала присутніх  про стан забезпечення виконання структурними підрозділами райдержадміністрації та її апарату, територіальними підрозділами міністерств та інших центральних органів виконавчої влади актів законодавства, актів і доручень Президента України, доручень Кабінету Міністрів України, розпоряджень і доручень голови облдержадміністрації, райдержадміністрації та реагування на запити й звернення народних депутатів України і депутатів місцевих рад. (довідка додається)

  Також Марина Косаковська доповіла про роботу у системі електронного документообігу АСКОД. (довідка додається).

  За підсумками наради заступник голови районної державної адміністрації Людмила Войтович дала ряд доручень та завдань щодо вирішення актуальних питань життєдіяльності району на поточний тиждень.

  Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики райдержадміністрації.

  Переглядів 159
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Іваничівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Іваничівській райдержадміністрації.
  Адреса: 45300, смт Іваничі, вул. Грушевського, 13 факс (03372) 2-18-68, E-mail: info@ivaadm.gov.ua
  © 2012 ivaadm.gov.ua