Головна сторінка

Райдержадміністрація
 • Нормативно-правова база
 • Звернення громадян
 • Обговорення конституції
 • Економіка
  Райдержадміністрація – Генплани
  Бюджет
  Сільське господарство
  Підприємництво
  Центр надання адмінпослуг
 • Регуляторна політика
 • Земельні відносини
 • Освіта
 • Культура
 • Соціальний захист населення
  Служба у справах дітей
  Вивчення громадської думки
 • Реагування на критику ЗМІ
 • Фізична культура та спорт
  Туризм
  Правова допомога
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Реформи в Україні
  Громадська рада при РДА
 • Публічна інформаціія
 • Каталог послуг
 • Очищення влади
 • Оборонно-мобілізаційна робота
 • Децентралізація влади
 • Запобігання проявам корупції
 • Енергоефективність
 • Цивільний захист
  Центр зайнятості інформує

  АРХІВ НОВИН

  « Листопад 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28 29 30  

  ІВАНИЧІ

  telefon doviru 21868

  Zvtrnennia Ivanychi

  Simeyni likari 2018

  zminy odne zhyttiu

  dytacha liniy

  BPD

  Pravova dop VAIYBER

  Y mayu pravo

  Volyniy unikalna

  dracs

  Departament finansiv

  ustyzy

  robota za kontraktom

  14-OMBR-001s03

  int 1

  Krym ce Ukraina

  0

  prozorro

  datagovua

   філія Пробації

  e-deklar

  Головна>Новини>Відбулось засідання районної комісії для формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції у 2019 році з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних

  Kontrakt

   

  Відбулось засідання районної комісії для формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції у 2019 році з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних

  Сьогодні, 9серпня 2019 року, під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Людмили Войтович відбулось засідання районної комісії для формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції у 2019 році з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом  дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

  На засіданні запрошені сільські голови, зокрема Грядівський сільський голова Микола Бородчук, Грибовицький сільський голова Павло Степанець та  Луковичівський сільський голова Михайло Бойчук.

  На порядок денний винесено ряд важливих питань.

  Насамперед учасники засідання розглянули питання про формування пропозицій щодо спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на нове будівництво приміщень для розміщення малих групових будинків, житла для дитячих будинків сімейного типу, капітальний ремонт/реконструкцію житла для дитячих будинків сімейного типу, яке перебуває у комунальній власності.

  З інформацією виступила заступник голови райдержадміністрації Людмила Войтович.

  Відтак, постановою Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року №877 ( в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 року № 616) затверджено Порядок та умови надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

  На виконання пункту 7 постанови Кабінету Міністрів України від 26.06.2019 року №616 розпорядженням заступника голови райдержадміністрації від 06 серпня 2019 року №148 утворено районну комісію.

  Відповідно до пунктів 7 та 8 Порядку та умов виконавчі органи сільських, селищних рад об’єднаних територіальних громад наділені повноваженнями утворювати місцеві комісії та формувати потреби щодо спрямування Субвенції за усіма напрямами, передбаченими пунктом 4 Порядку та умов, а також готувати відповідні пропозиції.

  Слід зазначити, що в умовах проведення децентралізації влади, в зв’язку з утворенням в Іваничівському районі 4-х об’єднаних територіальних громад (Литовезька, Поромівська, Павлівська сільські ради, Іваничівська селищна рада), районна державна адміністрація подає пропозиції щодо дітей з адміністративно-територіальних одиниць, що не об’єдналися: Грядівська, Грибовицька, Луковичівська сільські ради.

  Опісля начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Жанна Гринюк повідомила, що в зв’язку з тим, що в Павлівській, Литовезькій, Поромівській сільських радах (ОТГ), Іваничівській селищній раді (ОТГ) не створено службу у справах дітей, ведення обліку дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, влаштування їх до сімейних форм виховання, здійснюється службою у справах дітей районної державної адміністрації.

  На первинному обліку дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, в службі у справах дітей перебуває 11 дітей-сиріт, 38 - дітей, позбавлених батьківського піклування. З них під опікою/ піклуванням – 39 дітей, в дитячих будинках сімейного типу – 5 дітей, в прийомних сім’ях – 2 дітей, в будинку дитини – 2 дітей, 1 дитина здобуває освіту в Ковельському ВПУ (в березні 2020 року виповнюється 18 років). Влаштувати дітей з будинку дитини до сімейних форм виховання не має можливості, в зв’язку з тим, що у них є вади фізичного розвитку.

  На території Іваничівського району функціонує три дитячих будинки сімейного типу: Сукачів в с. Поромів, Романюків в с. Низкиничі, Коленд в с. Нова Лішня, в яких виховується 21 статусних дітей, які прибули з інших територій. На даний момент  місією «Міст життя», благодійний фонд «Єдність», в с. Поромів побудовано 2 житлові будинки, в с. Гряди 3 житлові будинки, з метою передачі їх у користування громадянам, які виявлять бажання взяти на виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

  На даний момент на обліку в службі у справах дітей кандидатів в батьки-вихователі немає.

  По цьому ж питанню виступив директор комунального закладу «Іваничівський районний центр соціальних служб для сім’ї. дітей та молоді» Віталій Марчук, який зазначив, що в зв’язку з тим, що немає кандидатів у батьки - вихователі, а на території Іваничівського району є 5 житлових будинків, які можна передати громадянам у користування для створення дитячих будинків сімейного типу, то потреби у отриманні субвенції з державного бюджету на нове будівництво приміщень для розміщення малих групових будинків, житла для дитячих будинків сімейного типу, капітальний ремонт/реконструкцію житла для дитячих будинків сімейного типу, яке перебуває у комунальній власності, немає потреби.

  За підсумками розгляду питання вирішили, що потреби у коштах субвенції з державного бюджету на нове будівництво приміщень для розміщення малих групових будинків, житла для дитячих будинків сімейного типу, капітальний ремонт/реконструкцію житла для дитячих будинків сімейного типу, яке перебуває у комунальній власності, немає.

  Про формування пропозицій щодо спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання житла у прийнятих в експлуатацію житлових будинках для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла, житла для дітей проінформували Грядівський сільський голова Микола Бородчук та  Луковичівський сільський голова Михайло Бойчук., які повідомили, що на квартирному обліку у сільських радах дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, немає і тому пропозиції відсутні.

  Заступник начальника управління соціального захисту населення Сергій Вільчинський проінформував про формування пропозицій щодо спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для дітей з метою придбання житла для зазначеної категорії осіб.

  За підсумками розгляду питання визначили, що пропозицій щодо спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для дітей з метою придбання житла для зазначеної категорії осіб немає.

  Наступне питання порядку денного - про формування пропозицій щодо спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам  на рецензування звітів про оцінку житла, яке придбавається на вторинному ринку. Проінформувала заступник голови районної державної адміністрації Людмила Войтович.

  За розглядом даного питання визначили, що пропозицій щодо спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на рецензування звітів про оцінку житла, яке придбавається на вторинному ринку немає.

  На завершення комісії учасники засідання розглянули питання про формування пропозицій щодо спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розроблення проектної документації на нове будівництво/капітальний ремонт/реконструкцію житла для дитячих будинків сімейного типу, нове будівництво приміщень для розміщення малих групових будинків.

  Заступник голови райдержадміністрації Людмила Войтович зазначила, що так  як членами комісії попередньо визначено, що потреби  в Іваничівському районі у будівництві приміщень для розміщення малих групових будинків, житла для дитячих будинків сімейного типу, капітальному ремонті/реконструкції житла для дитячих будинків сімейного типу, яке перебуває у комунальній власності, немає, то відповідно потреби у отриманні субвенції з державного бюджету на розроблення проектної документації на нове будівництво/капітальний ремонт/реконструкцію житла для дитячих будинків сімейного типу, нове будівництво приміщень для розміщення малих групових будинків, немає.

  Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики райдержадміністрації.

  Переглядів 204
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Іваничівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Іваничівській райдержадміністрації.
  Адреса: 45300, смт Іваничі, вул. Грушевського, 13 факс (03372) 2-18-68, E-mail: info@ivaadm.gov.ua
  © 2012 ivaadm.gov.ua