Головна сторінка

Райдержадміністрація
  • Нормативно-правова база
  • Звернення громадян
  • Обговорення конституції
  • Економіка
    Райдержадміністрація – Генплани
    Бюджет
    Сільське господарство
    Підприємництво
    Центр надання адмінпослуг
  • Регуляторна політика
  • Земельні відносини
  • Освіта
  • Культура
  • Соціальний захист населення
    Служба у справах дітей
    Вивчення громадської думки
  • Реагування на критику ЗМІ
  • Фізична культура та спорт
    Туризм
    Правова допомога
  • Державний реєстр виборців
  • Відділ статистики інформує
  • Реформи в Україні
    Громадська рада при РДА
  • Публічна інформаціія
  • Каталог послуг
  • Очищення влади
  • Оборонно-мобілізаційна робота
  • Децентралізація влади
  • Запобігання проявам корупції
  • Енергоефективність
  • Цивільний захист
    Центр зайнятості інформує

    АРХІВ НОВИН

    « Вересень 2019 »
    Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
                1
    2 3 4 5 6 7 8
    9 10 11 12 13 14 15
    16 17 18 19 20 21 22
    23 24 25 26 27 28 29
    30            

    ІВАНИЧІ

    telefon doviru 21868

    Zvtrnennia Ivanychi

    Simeyni likari 2018

    zminy odne zhyttiu

    dytacha liniy

    BPD

    Pravova dop VAIYBER

    Y mayu pravo

    Volyniy unikalna

    dracs

    Departament finansiv

    ustyzy

    robota za kontraktom

    14-OMBR-001s03

    int 1

    Krym ce Ukraina

    0

    prozorro

    datagovua

     філія Пробації

    e-deklar

    Присудили обласні премії в галузі літератури, культури і мистецтва 2019 року: імена лауреатів

    Після дискусій та обговорень комітет з присудження обласних іменних премій в галузі літератури, культури і мистецтва обрав найкращих представників інтелігенції краю, які відзначилися значними здобутками у своїх галузях. Заступниця голови комітету, начальниця управління культури, з питань релігій та національностей обласної державної адміністрації Ольга Чубара повідомила імена лауреатів.

    У номінації імені Агатангела Кримського премію присудили письменникові, членові Національної спілки письменників України Сергію Цюрицю, за активну участь у вітчизняному літературному процесі, видання книги «Вибране» (2018).

    У номінації імені Йова Кондзелевича – художниці, членкині національної спілки художників України Оксані Ядчук-Мачинській, за створення серії пейзажів, натюрмортів і тематичних робіт на тему Волині.

    У номінації імені Миколи Куделі – кандидатові історичних наук, провідному науковому співробітникові відділу новітньої історії Волинського краєзнавчого музею Богдану Зеку, за вагомий внесок у наукову, просвітницьку, пошукову, краєзнавчу роботу, детальне вивчення історії міста Луцька у роки Другої світової війни, видання монографії «Луцьк у роки нацистської окупації (1941 – 1944)» (2017).

    У номінації імені Ігоря Стравінського – солістці Волинської обласної філармонії, заслуженій артистці України Галині Овсійчук, за активну концертну діяльність, високий професіоналізм, виконавську майстерність, вагомий внесок у збагачення музичного життя краю.

    У номінації імені Степана Кривенького – зразковому аматорському ансамблю народного танцю «Вертуни» будинку культури села Гірка Полонка Гіркополонківської ОТГ (керівниця Вікторія Лопанова) за вагомий внесок у розвиток аматорського мистецтва, активну творчу діяльність, балетмейстерські роботи, високу виконавську майстерність.

    У номінації імені Олександра Цинкаловського – двоє лауреатів. Премію присудили заступникові директора з наукової частини Адміністрації Державного історико-культурного заповідника у місті Луцьку Віктору Баюку, за вагомий внесок у наукову, просвітницьку, пошукову, краєзнавчу роботу, популяризацію досягнень національної культурної спадщини, відновлення роботи туристичного маршруту підземеллями кафедрального костелу Петра і Павла та докторці історичних наук, професорці кафедри археології, давньої та середньовічної історії України Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, членкині Національної спілки краєзнавців України Оксані Каліщук за вагомий особистий внесок у дослідження, вивчення і популяризацію історії рідного краю, друк статей, публікацій та книг.

    У номінації імені В’ячеслава Хурсенка – артистці драми Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка Людмилі Натанчук, за вагомі здобутки в розвитку пісенної творчості, виконання сучасної української пісні, акторську майстерність.

    У номінації імені Миколи Царенка – викладачеві-методисту Волинського коледжу культури і мистецтв імені Стравінського, заслуженому працівникові культури України Ярославу Корнилюку, за активну управлінську, просвітницько-виховну діяльність, розвиток культурно-мистецької освіти та профспілкового руху Волині.

    Варто зазначити, що усі лауреати обласних іменних премій 2019 року отримають винагороду у розмірі 5 000 гривень. Відповідне розпорядження підписав тимчасово виконуючий обов’язки голови обласної державної адміністрації Олександр Киричук сьогодні, 15 серпня 2019 року.

    Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

    Переглядів 40
    Розробка: Відділ інформаційних технологій
    апарату Волинської облдержадміністрації
    Інформаційне наповнення:
    Іваничівська районна державна адміністрація
    Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Іваничівській райдержадміністрації.
    Адреса: 45300, смт Іваничі, вул. Грушевського, 13 факс (03372) 2-18-68, E-mail: info@ivaadm.gov.ua
    © 2012 ivaadm.gov.ua