Версія для друку

Луцьк святкує День міста

Сьогодні, 7 вересня 2019 року, місто Луцьк святкує свій День народження. Древньому Лучеську нині – 934 роки. З цієї нагоди на Театральній площі відбулася урочиста академія, де зібралося багато лучан, а також високоповажних гостей, які завітали до Луцька на День міста. Був присутній на дійстві і т.в.о. голови облдержадміністрації Олександр Киричук.

Слід зазначити, що окрім того, відзначення приурочили іще одній даті. 590 років тому, 1429 року, у мурах замку Любарта відбулася доленосна подія — перше в історії Європи зібрання монархів європейських країн, на якому була підписана угода про об’єднання європейських спільнот проти зовнішніх ворогів.

Загалом святкова програма передбачена на два дні, під час яких будуть Інтеркультурний фестиваль «Палітра культур», Міжнародний турнір з футболу серед ветеранів, Святкова програма до Дня міста на проспекті Волі, Історичний перформанс «Едігна. Донька Анни Київської і Генріха І» з Ірмою Вітовською у головній ролі, мистецький проєкт «Ніч у Луцькому замку. Саміт у Луцьку».

Під час урочистої академії зі святом усіх привітав секретар Луцької міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт. Опісля вітань Григорій Олександрович вручив звання «Почесний громадянин міста Луцька» (посмертно) родинам загиблих на Сході лучан. Також почесним громадянином міста Луцьк став Народний артист України Василь Чепелюк.

Для лучан та гостей міста танцювали ансамблі “Радість” та “Волиняночка”. Пісню про Луцьк виконав Василь Чепелюк.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Переглядів 150