Головна сторінка

Райдержадміністрація
 • Нормативно-правова база
 • Звернення громадян
 • Обговорення конституції
 • Економіка
  Райдержадміністрація – Генплани
  Бюджет
  Сільське господарство
  Підприємництво
  Центр надання адмінпослуг
 • Регуляторна політика
 • Земельні відносини
 • Освіта
 • Культура
 • Соціальний захист населення
  Служба у справах дітей
  Вивчення громадської думки
 • Реагування на критику ЗМІ
 • Фізична культура та спорт
  Туризм
  Правова допомога
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Реформи в Україні
  Громадська рада при РДА
 • Публічна інформаціія
 • Каталог послуг
 • Очищення влади
 • Оборонно-мобілізаційна робота
 • Децентралізація влади
 • Запобігання проявам корупції
 • Енергоефективність
 • Цивільний захист
  ВСЕ ПРО COVID-19
  Центр зайнятості інформує

  АРХІВ НОВИН

  « Серпень 2020 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30
  31            

  ІВАНИЧІ

  telefon doviru 21868

  Zvtrnennia Ivanychi

  З Днем державної служби

  banerBPD 125x125


  Simeyni likari 2018

  Donbas SOS

  zminy odne zhyttiu

  dytacha liniy

  Volyniy unikalna

  dracs

  Departament finansiv

  ustyzy

  robota za kontraktom

  14-OMBR-001s03

  int 1

  Krym ce Ukraina

  0

  prozorro

  datagovua

   філія Пробації

  e-deklar

  Головна>Новини>Обласний бюджет 2019 виконаний на 100,1 %

  Kontrakt

   

  Обласний бюджет 2019 виконаний на 100,1 %

  До загального фонду місцевих бюджетів області за 11 місяців 2019 року надійшло 4,5 млрд гривень власних доходів, що становить 104,7 відсотка до запланованого, понад план отримано 201 млн гривень. Обласний бюджет виконаний на 100,1 %, понад план надійшло 509,3 тис. гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження до загального фонду місцевих бюджетів зросли на 610,7 млн гривень. Такі цифри озвучив директор департаменту фінансів облдержадміністрації Ігор Никитюк в ході оперативної наради, яка відбулася, сьогодні, 10 грудня 2019 року.

  Оперативна нарада проходила під керівництвом голови Волинської облдержадміністрації Юрія Погуляйка та за участі голови обласної ради Ірина Вахович.

  Виконання бюджетних показників 2019

  Ігор Никитюк також розповів, що виконані усі бюджети міст обласного значення, зведені бюджети районів та об’єднаних територіальних громад, крім бюджетів Гіркополонківської, Дубівської і Поворської об’єднаних громад.

  Станом на 01 грудня 2019 року від перевиконання місцевих бюджетів понад 105 відсотків у 182-х місцевих бюджетах області отримано додатковий фінансовий ресурс у загальному обсязі 174,3 млн гривень, – розповів посадовець. – Ці кошти будуть спрямовані на фінансування додаткових витрат місцевих бюджетів.

  Актуальним питанням до завершення поточного бюджетного періоду є повне та своєчасне використання ресурсів державного бюджету, що передаються місцевим бюджетам у вигляді цільових субвенцій. Відтак, директор департаменту фінансів облдержадміністрації  повідомив, що станом на 01 грудня цього року до місцевих бюджетів області з державного бюджету надійшло усього 8,3 млрд гривень міжбюджетних трансфертів, що складає 95,4 відсотка до призначеного на відповідний період.

  – На жаль, обсяг неосвоєних коштів за субвенціями, які у кінці року мають бути повернуті до державного бюджету, складає 124,5 млн гривень, – розповів Ігор Миколайович. – Найбільша частина невикористаних коштів припадає на інфраструктурні об’єкти об’єднаних територіальних громад, підвищення якості освітніх послуг та природоохоронні заходи.

  Про підсумки виконання бюджету області за 11 місяці 2019 року, розповів в.о. начальника Головного управління ДПС і Волинській області Сергій Кондратюк. За його словами, за 11 місяців поточного року до бюджетів усіх рівнів зібрано 7,6 млрд гривень платежів. Це на 19.6 % більше минулорічних показників.

  – Доведені для області показники виконанні 103,6 %. Основними джерелами надходжень до місцевих бюджетів є податок на доходи фізичних осіб та військовового збору, надходження від заготівлі другорядних лісових ресурсів, – розповів в.о. керівника ДПС.

  Голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко поцікавився у податківця станом справ із пилорамами на території області.

  – На наступну нараду чекаю від Вас інформацію про офіційні та неофіційні пилорами, які функціонують на території області, – наголосив Юрій Погуляйко. – Особливо цікавить статистика офіційно працевлаштованих робітників.

  Бюджет 2020 

  Щодо проєктування обласного бюджету на 2020 рік, Ігор Никитюк розповів, що очікуване перевиконання планових показників з власними доходами є підґрунтям для забезпечення належного формування проєктів місцевих бюджетів на 2020 рік, їх вчасного затвердження та ефективного виконання.

  – Відповідно до вимог статті 77 Бюджетного кодексу України місцеві бюджети на 2020 рік мають бути затверджені відповідними органами місцевого самоврядування до 25 грудня цього року (включно). Недотримання строків прийняття місцевих бюджетів відповідно до вимог чинного бюджетного законодавства є бюджетним правопорушенням, – пояснив Ігор Миколайович. – Місцеві бюджети на 2020 рік мають ґрунтуватись на основних показниках соціально-економічного розвитку, визначених на державному рівні.

  Окрім цього, директор департаменту фінансів облдержадміністрації наголосив, що у  наступному році прогнозується зростання темпів росту економіки та зменшення при цьому показників інфляції.

  Також, Ігор Никитюк розповів що, загальний обсяг фінансового ресурсу, що передається місцевим бюджетам області у вигляді міжбюджетних трансфертів з державного бюджету, у 2020 році складе 5,2 млрд гривень.

  – В цілому місцеві бюджети області у наступному році мають отримати з державного бюджету 4,8 млрд грн, що лише на 0,3 відсотка менше, ніж у 2019 році. З урахуванням нерозподіленої при затвердженні державного бюджету значної частини трансфертів, очікується, що фінансові ресурси, які передаються з державного бюджету місцевим бюджетам області, у ході виконання державного бюджету на 2020 рік будуть збільшуватись, – сказав посадовець.

  На завершення виступу директор департаменту фінансів наголосив, що проєкт обласного бюджету на 2020 рік схвалено обласною державною адміністрацією 22 листопада цього року та 25 листопада внесено на розгляд обласній раді. Показники міжбюджетних трансфертів з обласного бюджету місцевим бюджетам області повідомлені департаментом місцевим фінансовим органам.

  – Проєкт обласного бюджету на 2020 рік за витратами складено з урахуванням вимог програмно-цільового бюджетування на підставі поданих головними розпорядниками коштів обласного бюджету бюджетних запитів.

  Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

  Переглядів 170

  Медіа

  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Іваничівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Іваничівській райдержадміністрації.
  Адреса: 45300, смт Іваничі, вул. Грушевського, 13 факс (03372) 2-18-68, E-mail: info@ivaadm.gov.ua
  © 2012 ivaadm.gov.ua