Головна сторінка

Райдержадміністрація
 • Нормативно-правова база
 • Звернення громадян
 • Обговорення конституції
 • Економіка
  Райдержадміністрація – Генплани
  Бюджет
  Сільське господарство
  Підприємництво
  Центр надання адмінпослуг
 • Регуляторна політика
 • Земельні відносини
 • Освіта
 • Культура
 • Соціальний захист населення
  Служба у справах дітей
  Вивчення громадської думки
 • Реагування на критику ЗМІ
 • Фізична культура та спорт
  Туризм
  Правова допомога
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Реформи в Україні
  Громадська рада при РДА
 • Публічна інформаціія
 • Каталог послуг
 • Очищення влади
 • Оборонно-мобілізаційна робота
 • Децентралізація влади
 • Запобігання проявам корупції
 • Енергоефективність
 • Цивільний захист
  ВСЕ ПРО COVID-19
  Центр зайнятості інформує

  АРХІВ НОВИН

  « Серпень 2020 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30
  31            

  ІВАНИЧІ

  telefon doviru 21868

  Zvtrnennia Ivanychi

  З Днем державної служби

  banerBPD 125x125


  Simeyni likari 2018

  Donbas SOS

  zminy odne zhyttiu

  dytacha liniy

  Volyniy unikalna

  dracs

  Departament finansiv

  ustyzy

  robota za kontraktom

  14-OMBR-001s03

  int 1

  Krym ce Ukraina

  0

  prozorro

  datagovua

   філія Пробації

  e-deklar

  Головна>Новини>Розробка Стратегії Волині 2027: обговорили напрямки SMART спеціалізацій

  Kontrakt

   

  Розробка Стратегії Волині 2027: обговорили напрямки SMART спеціалізацій

  В області продовжується активна робота з розробки Стратегії розвитку Волинської області на період до 2027 року. 12 грудня 2019 року відбулося чергове засідання робочої групи під головуванням заступника директора департаменту економіки та європейської інтеграції Андрія Ткачука. Учасники засідання обговорили пропозиції щодо напрямків SMART спеціалізацій Стратегії розвитку Волині.

  До уваги учасників були представленні розробки освітньо-наукового співтовариства. Зокрема свої пропозиції щодо SMART спеціалізацій запропонував Петро Гоцалюк, радник з питань регіонального розвитку Центру розвитку місцевого самоврядування.

  За його словами, при підготовці Статегії Волині, в першу чергу, потрібно визначити галузі, які будуть пріоритетними для нашої області у найближчі роки.

  – Свою основну увагу повинні сконцентрувати навколо великих промислових підприємств. На мою думку, на Волині це може бути міжнародний холдинг «Модерн Експо», яке вже не один рік займається інноваційними розробками. Підприємство може стати підґрунтям розвитку промисловості Волині, зокрема, на основі сучасних ІТ технологій, – розповів Петро Павлович.

  На думку Андрія Ткачука розвиток технологічних галузей, як напрямок Стратегії розвитку Волині 2027 має право на існування та подальше опрацювання.

  – Тема потрібна, вона сприятиме досягненню фінансової стійкості громад, зробить нашу область більш привабливою для інвестора, – наголосив заступник директора департаменту. – Можливо її потрібно розглядати, не як окрему SMART спеціалізацію, а як складову. Однозначно, що великі підприємства – гіганти промисловості, які працюють на Волині повинні залучатися до подальшого розвитку області. Їхня робота базується на високотехнологічних розробках, на ІТ технологіях без яких SMART спеціалізації неможливі.

  Свої напрацювання з приводу SMART спеціалізацій представив проректор з науково-педагогічної роботи, доцент Луцького національного технічного університету Сергій Шимчук.

  – Науковці Луцького національного політехнічного університету, як SMART спеціалізацій пропонують розглядати два напрямки. Це розвиток інноваційної дорожньо-транспортної інфраструктури – логістика та стимулювання розвитку збалансованих екологічно чистих продуктів харчування – контроль якості, – розповів науковець. – Враховуючи вигідне геополітичне розташування нашого регіону ми пропонуємо розвивати першу логістичну SMART спеціалізацію за наступними напрямками:  міжнародні, транспортні перевезення, пасажирські перевезення та залізничні. Відтак,  в доповнення попереднього доповідача щодо розвитку технологічних галузей та ІТ технологія, варто наголосити, що розвиток логістичної інфраструктури включає в себе ІТ технологій, технологічних прогрес та інвестицій. Тож, було би логічно, що технологічний розвиток області розглядатиметься, як складова логістичного напрямку розвитку.

  Щодо другого напрямку SMART спеціалізацій, науковець запропонував розглянути створення центрів сертифікації продуктів харчування.

  – В області уже існує ряд сільськогосподарських підприємств та індивідуальних селянських господарств, які виготовляють екологічно чисті продукти харчування. Але відкритим залишається питання сертифікації, – пояснив Сергій Шимчук. – Саме тому, потрібно працювати над створенням Центрів сертифікації продукту. Це дозволить вийти волинській продукції на зовнішній міжнародний, європейський ринок та укріпитися на державному.

  Учасники засідання обговорили запропоновані пропозиції та дійшли спільного рішення, що ці напрямки мають право на подальший розгляд та включення до Стратегії розвитку Волинської області до 2027 року.

  Також, члени робочої групи вважають, що до розробки доктрини розвитку варто залучити представників бізнесу Волині.

  Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

  Переглядів 162
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Іваничівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Іваничівській райдержадміністрації.
  Адреса: 45300, смт Іваничі, вул. Грушевського, 13 факс (03372) 2-18-68, E-mail: info@ivaadm.gov.ua
  © 2012 ivaadm.gov.ua