Головна сторінка

Райдержадміністрація
 • Нормативно-правова база
 • Звернення громадян
 • Обговорення конституції
 • Економіка
  Райдержадміністрація – Генплани
  Бюджет
  Сільське господарство
  Підприємництво
  Центр надання адмінпослуг
 • Регуляторна політика
 • Земельні відносини
 • Освіта
 • Культура
 • Соціальний захист населення
  Служба у справах дітей
  Вивчення громадської думки
 • Реагування на критику ЗМІ
 • Фізична культура та спорт
  Туризм
  Правова допомога
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Реформи в Україні
  Громадська рада при РДА
 • Публічна інформаціія
 • Каталог послуг
 • Очищення влади
 • Оборонно-мобілізаційна робота
 • Децентралізація влади
 • Запобігання проявам корупції
 • Енергоефективність
 • Цивільний захист
  ВСЕ ПРО COVID-19
  Центр зайнятості інформує

  АРХІВ НОВИН

  « Серпень 2020 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30
  31            

  ІВАНИЧІ

  telefon doviru 21868

  Zvtrnennia Ivanychi

  З Днем державної служби

  banerBPD 125x125


  Simeyni likari 2018

  Donbas SOS

  zminy odne zhyttiu

  dytacha liniy

  Volyniy unikalna

  dracs

  Departament finansiv

  ustyzy

  robota za kontraktom

  14-OMBR-001s03

  int 1

  Krym ce Ukraina

  0

  prozorro

  datagovua

   філія Пробації

  e-deklar

  Головна>Новини>Працівники закладів охорони здоров’я Іваничівського району підбили підсумки роботи у 2019 році та окреслили основні завдання на 2020 рік

  Kontrakt

   

  Працівники закладів охорони здоров’я Іваничівського району підбили підсумки роботи у 2019 році та окреслили основні завдання на 2020 рік

  Про підсумки діяльності закладів охорони здоров’я Іваничівського району, зокрема, КНП «Іваничівська центральна районна лікарня» та КНП «Іваничівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»  у 2019 році та основні завдання на 2020 рік обговорили на підсумковій нараді працівників охорони здоров’я, 10 лютого 2020 року.

  Участь у нараді взяли в.о. голови, заступник голови райдержадміністрації Людмила Войтович, голова районної ради Андрій Бадзюнь, заступник голови Іваничівської селищної ради Віктор Березюк.

  Про підсумки діяльності КНП «Іваничівська ЦРЛ» проінформувала директор закладу Аллла Баранчук. Опісля, Алла Володимирівна озвучила  основні завдання на 2020 рік. Насамперед це: забезпечити укомплектованість ЦРЛ лікарями; забезпечити працівників заробітною платою; завершити внутрішні роботи І-ІІ поверху блоку; забезпечити належну якість медичних оглядів з метою ранньої діагностики онкологічних захворювань; досягти зниження рівня первинної інвалідності серед осіб працездатного віку та дитячого населення; забезпечити профілактичні огляди населення з метою раннього виявлення туберкульозу; постійно збільшувати охват жінок профілактичними оглядами з проведенням цитологічного обстеження; розширити ліжка денного стаціонару за рахунок травматологічних, терапевтичних та хірургічних; покращення матеріально-технічної бази закладу; придбання санітарного транспорту.

  Про підсумки діяльності КНП «Іваничівський РЦПМСД» у 2019 році  доповів головний лікар Роман Киця. Також Роман Андрійович озвучив основні завдання на 2020р. Відтак, це: укомплектування Луковичівської,  Грядівської  та Павлівської амбулаторій загальної практики – сімейної медицини сімейними  лікарями; оптимізація штатної чисельності медичних працівників закладів  охорони здоров’я КНП “Іваничівський РЦПМСД” та приведення у відповідність штатної чисельності медичних працівників до фінансових можливостей підприємства; завершення формування електронних медичних карт амбулаторного пацієнта ( форма 025/о) та елекронних направлень на консультацію і госпіталізацію на вищий рівень надання медичної допомоги; запровадити в І кварталі електронний запис пацієнта на прийом до сімейного лікаря;підписання сімейними лікарями Литовезької та Поромівської амбулаторій нормативної  кількості декларацій про надання первинної медичної допомоги; реалізація  у 2020 році частини Проекту Світового Банку “Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей”, а саме завершення реконструкції приміщення фельдшерсько-акушерського пункту в с. Риковичі під амбулаторію ЗПСМ; завершення будівництва в 2020р. Павлівської АЗПСМ за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам згідно Постанови КМУ від 06.12.2017р. №983  «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості»  та проведення капітального ремонту Литовезької АЗПСМ; виконання плану профілактичних щеплень; запровадження системи індикаторів якості медичних послуг, що надаються на первинному рівні надання медичної допомоги; дооснащення амбулаторій медичним обладнанням згідно другого та третього списків відповідно до  наказу МОЗ України від 26.01.2018 р. №148 «Про   затвердження Примірного табеля матеріально-технічного оснащення закладів охорони здоров’я та фізичних осіб – підприємців, які надають первинну медичну допомогу».

  Опісля до учасників наради звернулась в.о. голови РДА Людмила Войтович, яка зазначила, що в Україні другий рік поспіль йдуть реформи в медицині. Відтак, принцип «гроші ходять за пацієнтом» працює для медичних працівників. Як результат –  медпрацівники, які підписали більше декларацій з пацієнтами отримають більшу зарплату від держави. Вона напряму залежить від кількості укладених договорів на обслуговування.

  З доповіді лікарів ми чуємо, що у нас збільшується кількість людей із серцево-судинними хворобами, онкохворих, а також смертність перевищує народжуваність.

  Хочу зазначити, якщо людина за рік ні разу не звернулась до сімейного лікаря, це не означає, що їй не потрібно пройти обстеження. З метою раннього виявлення та профілактики різних захворювань необхідно тримати більш тісний контакт з пацієнтами та проводити бесіди та роз’яснення щодо необхідності проходження медичних оглядів.

  Окрім того, важливо потрібно посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу в засобах масової інформації та Інтернет ресурсах.

  На завершення Людмила Миколаївна подякувала працівникам медичної галузі Іваничівщини за роботу, професіоналізм, побажала міцного здоров’я, витримки та поваги від пацієнтів.

  Відділ освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації.

  Переглядів 207
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Іваничівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Іваничівській райдержадміністрації.
  Адреса: 45300, смт Іваничі, вул. Грушевського, 13 факс (03372) 2-18-68, E-mail: info@ivaadm.gov.ua
  © 2012 ivaadm.gov.ua