Версія для друку

Про поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 говорили на позачерговому засіданні районної комісії ТЕБ та НС

Про поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» на території району та про зміну  деяких обмежувальних протиепідемічних заходів говорили на позачерговому засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, сьогодні, 21 травня 2020 року.

Засідання відбулось під керівництвом голови районної державної адміністрації Миколи Смаля за участі заступника голови райдержадміністрації Ігоря П’ятщхи.

З інформацією виступили: завідувачу Нововолинського міськрайонного відділу державної установи «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України» Наталія Мариніна, директор комунального некомерційного підприємства Іваничівська центральна районна лікарня Алла Баранчук, головний лікар КНП «Іваничівський районний ЦПМСД Роман Киця, начальник Іваничівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області Людмила Просапчук.

Наступне питання порядку денного - про стан експлуатації сміттєзвалища твердих побутових відходів на території району доповідала заступник начальника відділу містобудування,  архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля РДА Людмила Обштир.

Провідний інспектор Іваничівського РС УДСНС України у Волинській області Роман Турок проінформував про стан функціонування та утримання підрозділів місцевої пожежної охорони Іваничівського району та про стан місць масового відпочинку населення (у тому числі дітей) на водних об’єктах району.

За підсумками засідання прийняті відповідні рішення, з якими можна ознайомитись на сайті райдержадміністрації в  рубриці «Цивільний захист», підрубриці « Рішення комісії ТЕБ та НС».

Відділ діловодства, контролю та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації

Переглядів 240

Галерея зображень