Головна сторінка

Райдержадміністрація
 • Нормативно-правова база
 • Звернення громадян
 • Обговорення конституції
 • Економіка
  Райдержадміністрація – Генплани
  Бюджет
  Сільське господарство
  Підприємництво
  Центр надання адмінпослуг
 • Регуляторна політика
 • Земельні відносини
 • Освіта
 • Культура
 • Соціальний захист населення
  Служба у справах дітей
  Вивчення громадської думки
 • Реагування на критику ЗМІ
 • Фізична культура та спорт
  Туризм
  Правова допомога
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Реформи в Україні
  Громадська рада при РДА
 • Публічна інформаціія
 • Каталог послуг
 • Очищення влади
 • Оборонно-мобілізаційна робота
 • Децентралізація влади
 • Запобігання проявам корупції
 • Енергоефективність
 • Цивільний захист
  ВСЕ ПРО COVID-19
  Центр зайнятості інформує

  АРХІВ НОВИН

  « Березень 2021 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31        

  ІВАНИЧІ

  telefon doviru 21868

  Zvtrnennia Ivanychi

  З Днем державної служби

  banerBPD 125x125


  Simeyni likari 2018

  Donbas SOS

  zminy odne zhyttiu

  dytacha liniy

  Volyniy unikalna

  dracs

  Departament finansiv

  ustyzy

  robota za kontraktom

  14-OMBR-001s03

  int 1

  Krym ce Ukraina

  0

  prozorro

  datagovua

   філія Пробації

  e-deklar

  Головна>Новини>Україна має усі шанси стати повноправною європейською державою з розвиненою, конкурентоспроможною економікою

  Україна має усі шанси стати повноправною європейською державою з розвиненою, конкурентоспроможною економікою

  Одним із головних пріоритетів України на найближчі роки є поглиблення інтеграція української економіки в єдиний європейський ринок. Відтак, з метою розширення світогляду громадян щодо євроінтеграційного курсу нашої держави в Україні триває інформаційна кампанія EUКраїна, яка реалізується за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні.

  Для України європейська інтеграція – це шлях модернізації економіки, залучення іноземних інвестицій і новітніх технологій, створення нових робочих місць, підвищення конкурентоспроможності вітчизняного товаровиробника, вихід на світові ринки, насамперед на ринок ЄС. Це нові можливості для українського бізнесу в ЄС, зростання обсягів внутрішніх і зовнішніх інвестицій.

  І вже сьогодні європейська інтеграція відкриває для українського бізнесу широкі перспективи. ЄС уже кілька років є найбільшим торговельним партнером нашої держави та найбільшим інвестором в українську економіку. Поступова інтеграція України до внутрішнього ринку Євросоюзу означає доступ до 4 свобод ЄС: свободи руху товарів, послуг, людей і спрощення доступу до фінансових ресурсів.

  Разом з тим, інтеграція у світову економіку вимагає від України певних зобов’язань, зокрема, у сфері дотримання європейських стандартів та вимог. Першочерговим залишається питання підвищення якості та безпечності продуктів харчування, вдосконалення галузевих стандартів до загальноєвропейських вимог якості й екологічної безпеки у всіх сферах виробництва.

  Відчутні результати та досягнення євроінтеграції, впровадження європейських практик в економіку ми можемо спостерігати на конкретних прикладах й у нас на Волині. Адже вже сьогодні  в області на багатьох підприємствах харчової і переробної промисловості області впроваджена (або в стадії впровадження) сертифікована система управління якістю продукції відповідно до вимог міжнародних стандартів, що в комплексі дає змогу випускати якісну та конкурентоспроможну продукцію.  Зокрема, на кількох волинських підприємствах вирощують птицю без антибіотиків та стимуляторів росту. Екологічна м’ясна продукція – ознака якості та безпечності продуктів харчування і це теж досягнення євроінтеграції.

  Прикладом євроінтеграції є й запровадження нових форм розвитку малого бізнесу на селі. Сьогодні Волинь в авангарді зі створення родинних молочних ферм як принципово нового молочного бізнесу, що може стати одним з рушіїв розвитку сільської місцевості. У 2020 році зареєстровано 15 сімейних фермерських господарств у формі ФОП та 13 фермерських господарств – юридичних осіб. Сімейні молочні ферми – це якісна продукція, нові робочі місця, податки у місцеві бюджети. 

  Як відомо, ефективне використання природних ресурсів, впровадження енергозберігаючих технологій – це також європейські стандарти. І Волинь прагне до них.  Сьогодні в області активно виробляються альтернативні види палива (дерево-, тирсо- та торфобрикети, паливні гранули та пелети), вирощуються саджанці павлонії (унікальне швидкоростуче дерево, з якого виробляють паливні брикети та пелети).  А біопаливо, у свою чергу, це альтернатива дорогому природному газу та зменшення обсягів його споживання.

  І це лише окремі невеличкі приклади того, що ми прагнемо досягти європейських стандартів в економіці.

  «Приємно, що сьогодні українська, у тому числі й волинська продукція має місце на полицях європейських магазинів. У свою чергу, якісні європейські товари доступні для українців. І це теж євроінтеграція, – переконаний заступник голови облдержадміністрації Ігор Чуліпа. –  Україна має усі шанси стати повноправною європейською державою з розвиненою, конкурентоспроможною економікою».

  Управління інформаційної політики та цифрової трансформації  облдержадміністрації

  Переглядів 478
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Іваничівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Іваничівській райдержадміністрації.
  Адреса: 45300, смт Іваничі, вул. Грушевського, 13 факс (03372) 2-18-68, E-mail: info@ivaadm.gov.ua
  © 2012 ivaadm.gov.ua