Головна сторінка

Райдержадміністрація
 • Нормативно-правова база
 • Звернення громадян
 • Обговорення конституції
 • Економіка
  Райдержадміністрація – Генплани
  Бюджет
  Сільське господарство
  Підприємництво
  Центр надання адмінпослуг
 • Регуляторна політика
 • Земельні відносини
 • Освіта
 • Культура
 • Соціальний захист населення
  Служба у справах дітей
  Вивчення громадської думки
 • Реагування на критику ЗМІ
 • Фізична культура та спорт
  Туризм
  Правова допомога
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Реформи в Україні
  Громадська рада при РДА
 • Публічна інформаціія
 • Каталог послуг
 • Очищення влади
 • Мобілізація
 • Контрактна служба
 • Децентралізація влади
 • Запобігання проявам корупції
 • Енергоефективність
 • Цивільний захист
  Центр зайнятості інформує

  АРХІВ НОВИН

  « Травень 2018 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30 31      

  ІВАНИЧІ

  telefon doviru 2018

  Zvtrnennia Ivanychi

  Simeyni likari 2018

  zminy odne zhyttiu

  dytacha liniy

  BPD

  Pravova dop VAIYBER

  Y mayu pravo

  Nove po sybsudiyx

  dracs

  Departament finansiv

  ustyzy

  robota za kontraktom

  14-OMBR-001s03

  int 1

  Krym ce Ukraina

  0

  prozorro

  datagovua

  e-deklar

  Підбито підсумки діяльності галузі культури району за 2016 рік

  Культура – є потужним засобом консолідації суспільства, відновлення історичної пам’яті, утвердження національної самосвідомості й патріотизму, зміцнення міжнаціонального миру та злагоди.

  Сьогодні представники найбільш творчої галузі району зібрались в КЗ РД«Просвіта» аби підсумувати стан організаційно-творчої та фінансово-господарської діяльності усієї галузі культури у 2016 році. Аналіз творчих звітів аматорських колективів та окремих виконавців у районі, присвячених 25-й річниці Незалежності України. Серед учасників підсумкової наради: голова Іваничівської райдержадміністрації Лілія Кревська, заступник голови райдержадміністрації Людмила Войтович, заступник голови районної ради Юрій Мазурок, помічники народного депутата України Ігоря Гузя - Андрій Бокоч та Ігор Пятоха, начальник відділу культури райдержадміністрації Олена Шумик, та керівники галузі культури району. Відрадно, що атмосфера в залі була водночас, як офіційно – ділова так і по - домашньому гостинна.

   На початку роботи учасники наради хвилиною мовчання вшанували усіх гірників, які загинули у шахті "Степова" на Львівщині.

  Голова райдержадміністрації Лілія Кревська подякувала за сумлінну, щоденну працю, акцентувала увагу на тому, що ми живемо в дуже непростий час. Заклади культури в багатьох сільських населених пунктах є чи не єдиними осередками, що задовольняють культурно-дозвіллєві потреби сільських трударів, є традиційними центрами з розвитку народної творчості та культурного збагачення особистості. Очільник району побажала вдалого творчого 2017 року, високих здобутків на культурній ниві і звичайно міцного здоров’я, сімейного затишку, добробуту та мирного неба. А також вручила Подяки, колективу КЗ РД «Просвіта» (директор С. Тарасюк) за збереження та популяризацію народних традицій, розвиток української культури та мистецтва, активну участь у творчому звіті аматорських колективів та окремих виконавців району, присвячених 25-ій річниці Незалежності України  та директору історичного музею – Ларисі Куль за творчу працю, вагомий особистий внесок у розвиток музейної справи, збереження та популяризацію історико-культурної спадщини краю активну участь у творчому звіті аматорських колективів та окремих виконавців району, присвячених 25-ій річниці Незалежності України.

  Подякував за клопітку працю і заступник голови районної ради Юрій Мазурок і також нагородив подякою голови районної ради колектив районної бібліотечної системи (директор О.Петрова) та колектив ДМШ (директор М. Лешневська).

  «Діяльність відділу культури райдержадміністрації, підвідомчих установ у звітному році проводилась відповідно до Програми розвитку культури, мистецтва, охорони культурної спадщини та туризму в районі на 2016-2020 роки та спрямовувалась на удосконалення діючої мережі закладів культури, зміцнення їхньої матеріально-технічної бази, популяризацію і примноження культурних надбань, задоволення культурних та духовних потреб населення й організацію його дозвілля, підтримку талановитої молоді, зміцнення та розширення культурно-мистецьких зв’язків» - зазначила у своєму виступі начальник відділу культури Олена Шумик. Загалом звітуючи про діяльність посадовець повідомила, що затверджений обсяг фінансування закладів культури у 2016 році склав 6114,3 тис. грн.. У районі на працює 14 аматорських колективів,яким присвоєно звання «народний» та «зразковий». З поміж іншого Олена Іванівна детально проінформувала про  збереження і розвиток культурно-дозвіллєвої інфраструктури закладів культури, нерухомих пам’яток культурної спадщини, розширення сфери платних послуг, продовження тісної співпраці між закладами культури району, про основні досягнення в галузі культури у звітному році. А також по завершенню свого виступу відзначила у відповідних номінаціях керівників клубних та бібліотечних установ за проведені звіти присвячені 25-й річниці Незалежності України.

  Працюючи згідно порядку денного, співдоповідачами виступили директори - КЗ РД «Просвіта» - Світлана Тарасюк, КУ «Іваничівська централізована бібліотечна система» - Ольга Петрова, КЗ «Іваничівський історичний музей» - Лариса Куль, КЗ «Іваничівська дитяча музична школа» - Марія Лешневська, завідуюча клубом Байбух Надія та Максимчук Людмила працівники культури с.Милятин. За допомогою відео – матеріалів кожен із виступаючих презентував свою творчу роботу за 2016 рік. В ході наради було обговорено та вирішено ряд організаційних та господарських питань життєдіяльності галузі. По закінченню наради із вдячністю за проведену роботу у 2016 році виступила заступник голови райдержадміністрації Людмила Войтович.

  Переглядів 568
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Іваничівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Іваничівській райдержадміністрації.
  Адреса: 45300, смт Іваничі, вул. Грушевського, 13 факс (03372) 2-18-68, E-mail: info@ivaadm.gov.ua
  © 2012 ivaadm.gov.ua