Головна сторінка

Райдержадміністрація
 • Нормативно-правова база
 • Звернення громадян
 • Обговорення конституції
 • Економіка
  Райдержадміністрація – Генплани
  Бюджет
  Сільське господарство
  Підприємництво
  Центр надання адмінпослуг
 • Регуляторна політика
 • Земельні відносини
 • Освіта
 • Культура
 • Соціальний захист населення
  Служба у справах дітей
  Вивчення громадської думки
 • Реагування на критику ЗМІ
 • Фізична культура та спорт
  Туризм
  Правова допомога
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Реформи в Україні
  Громадська рада при РДА
 • Публічна інформаціія
 • Каталог послуг
 • Очищення влади
 • Мобілізація
 • Контрактна служба
 • Децентралізація влади
 • Запобігання проявам корупції
 • Енергоефективність
 • Цивільний захист
  Центр зайнятості інформує

  АРХІВ НОВИН

  « Травень 2018 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30 31      

  ІВАНИЧІ

  telefon doviru 2018

  Zvtrnennia Ivanychi

  Simeyni likari 2018

  zminy odne zhyttiu

  dytacha liniy

  BPD

  Pravova dop VAIYBER

  Y mayu pravo

  Nove po sybsudiyx

  dracs

  Departament finansiv

  ustyzy

  robota za kontraktom

  14-OMBR-001s03

  int 1

  Krym ce Ukraina

  0

  prozorro

  datagovua

  e-deklar

  За шкідливі викиди до бюджетів області надійшло 1, 9 млн грн

  Сьогодні, 7 березня 2017 року, відбулось чергове засідання наради з розгляду екологічних питань області, де говорили про охоплення дозвільними документами суб’єктів господарювання, які здійснюють викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, та сплату ними екологічного податку, а також надходження цих коштів до обласного та місцевих бюджетів тощо.

  За словами заступника начальника управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації Вікторії Тимощук, в області налічується 2 579 суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність, що призводить до викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами. З них: 1 322 суб’єкти господарювання охоплені дозволами на викиди, решта працює без дозволів, що є порушенням  статей 10 та 11 Закону України «Про охорону атмосферного повітря». У всіх районах області відсутнє 100 відсоткове охоплення суб’єктів господарювання документами дозвільного характеру. Найбільше суб’єктів господарювання, які не охоплені дозволами на викиди в атмосферне повітря є у Маневицькому (73%), Камінь-Каширському (67 %), Любешівському (58 %), Рожищенському (55 %), районах, у м.Луцьку (50 %) та у м.Ковель (43 %). В загальну цифру не увійшли 52 підприємства, які з тих чи інших причин припинили свою господарську діяльність.

   Слід зауважити, що екологічний податок сплачується за:

  –        викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення;

  –        за скиди забруднюючих речовин безпосередньо у водні об’єкти;

  –        за розміщення відходів у спеціально відведених для цього місця чи на об’єктах, крім розміщення окремих видів відходів як вторинної сировини;

  Кошти від сплати екологічного податку зараховуються до фондів з охорони навколишнього природного середовища (20% до держфонду, 55% до обласного та 25 % до місцевих фондів ОНПС). Також до зазначених фондів зараховуються кошти за шкоду, заподіяну порушенням законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища внаслідок господарської діяльності (30% до держфонду, 20 % до обласного та 50% до місцевих фондів ОНПС). Головним розпорядником коштів обласного фонду ОНПС є управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації, розпорядниками нижчого рівня є районні державні адміністрації, міські, сільські та селищні ради, яким виділяються кошти з обласного фонду ОНПС у вигляді трансфертів до місцевих бюджетів.

  – Станом на 1 березня 2017 року до зведеного бюджету надійшло 2,5 мільйона гривень екологічного податку, що на 47 % більше, ніж відповідні надходження у 2016 році. Найбільшими платниками податку по області є КП «Луцькводоканал», КП «Луцьккомунтранс», ПАТ «Укргазвидобвування», ПАТ «Гнідавський цукровий завод», ТОВ «Волинь-Зерно-Продукт» та інші підприємства, які здійснюють водо- та теплопостачання, – повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Волинській області Тетяна Харченко.

  Своєю чергою, директор департаменту фінансів облдержадміністрації Ігор Никитюк зауважив, що до обласного та місцевих бюджетів за два місяці  2017 року передбачено надходження в розмірі 1 мільйон 298 тисяч гривень, однак отримано 1 мільйон 990 тисяч гривень, тобто 153 % від запланованого. Перевиконання становить 692 тисячі гривень.

  Опісля – прослухали інформацію щодо проведених перевірок суб’єктів господарювання, які проводять свою діяльність без відповідних дозвільних документів, та відповідних вжитих заходів.

  – Я хочу наголосити, особливо районам і містам, що ті проблеми, які випливають під час оформлення екологічних паспортів, зокрема заходи щодо консервування або помпування скважин, можна подавати в заходи до комплексної регіональної програми «Екологія – 2020». Відтак, співфінансувати по відповідних місцевих програмах. Якщо бачите таку потребу щодо запобігання загрозам екологічних впливів і таке інше, подавайте – будемо розглядати, – наголосив заступник голови облдержадміністрації Сергій Кошарук.

  Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

  Переглядів 258
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Іваничівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Іваничівській райдержадміністрації.
  Адреса: 45300, смт Іваничі, вул. Грушевського, 13 факс (03372) 2-18-68, E-mail: info@ivaadm.gov.ua
  © 2012 ivaadm.gov.ua