Головна сторінка

Райдержадміністрація
 • Нормативно-правова база
 • Звернення громадян
 • Обговорення конституції
 • Економіка
  Райдержадміністрація – Генплани
  Бюджет
  Сільське господарство
  Підприємництво
  Центр надання адмінпослуг
 • Регуляторна політика
 • Земельні відносини
 • Освіта
 • Культура
 • Соціальний захист населення
  Служба у справах дітей
  Вивчення громадської думки
 • Реагування на критику ЗМІ
 • Фізична культура та спорт
  Туризм
  Правова допомога
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Реформи в Україні
  Громадська рада при РДА
 • Публічна інформаціія
 • Каталог послуг
 • Очищення влади
 • Мобілізація
 • Контрактна служба
 • Децентралізація влади
 • Запобігання проявам корупції
 • Енергоефективність
 • Цивільний захист
  Центр зайнятості інформує

  АРХІВ НОВИН

  « Травень 2018 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30 31      

  ІВАНИЧІ

  100 rokiv Derzh sluzhby

  telefon doviru 2018

  Zvtrnennia Ivanychi

  Simeyni likari 2018

  zminy odne zhyttiu

  dytacha liniy

  BPD

  Pravova dop VAIYBER

  Y mayu pravo

  Volyniy unikalna

  dracs

  Departament finansiv

  ustyzy

  robota za kontraktom

  14-OMBR-001s03

  int 1

  Krym ce Ukraina

  0

  prozorro

  datagovua

  e-deklar

  Обговорено нагальні питання

  13 лютого заступник голови райдержадміністрації Людмили Войтович провела робочу нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, окремих територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, окремих підприємств, установ і організацій району.

  Про використання субвенції з державного бюджету на придбання житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь в АТО та потребують поліпшення житлових умов проінформувала начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Зінаїда Яцик. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.10.2016 року №719 «Питання забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов» у 2016 році грошову компенсацію за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам було виплачено двом сім’ям загиблих в АТО військовослужбовців, які перебували на черзі в органах місцевого самоврядування, як такі, що потребують житла на суму 1 млн.070718 грн., а саме:

  -         Пугач Алла Віталіївна (дружина загиблого Пугача Ігора Володимировича ), с. Осмиловичі - отримала грошову компенсацію в сумі 652244 грн.(розрахунок проводився на Пугач А.В. та двох її неповнолітніх дітей) та придбала за ці кошти житло в м. Нововолинськ проспект Перемоги будинок 18, квартира 28 (квартира складається з 3  жилих кімнат, загальна площа-56,3 кв.м., житлова площа-37,7 кв.м.).

  -         Лисенко Світлана Василівна (співмешканка загиблого Артеменка Анатолія В’ячеславовича), с.Грибовиця- отримала грошову компенсацію на малолітню дочку Артеменко Богдану Анатоліївну в сумі 418474 грн. та придбала за ці кошти житло в м. Нововолинськ мікрорайон Шахтарський будинок 6,квартира 48 (квартира складається з 2 кімнат, загальна площа-43,8кв.м., житлова площа-31,1кв.м.). Власником квартири є малолітня Артеменко Богдана Анатоліївна.

  У 2017 році на квартирному обліку в органах місцевого самоврядування, як такі, що потребують покращення житлових умов перебувають дві сім’ї загиблих в АТО військовослужбовців, а саме:

  -         Хрипушина Наталія Юріївна (співмешканка загиблого Янчука Валерія Леонтійовича), с. Орищі - на неповнолітню дочку Янчук Анну Валеріївну.

  -         Ткачук Ольга Афанаіївна (мати загиблого Рупи Віктора Миколайовича), с. Хренів.

  Завідувач сектору з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації Анатолій Семеркй проінформував про проведення Всеукраїнського місячника «Спорт для всіх – спільна турбота» по благоустрою спортивних споруд та майданчиків

  Слід зазначити, що для проведення фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи в районі функціонують 1 стадіон, 13 спортивних залів, 16 футбольних полів, 114 спортивних майданчики, 10 приміщень для фізкультурно-оздоровчих занять, 1 дитячо-юнацька спортивна школа. Збудовано спортивні зали у с. Риковичі та с. Топилище.

  Щороку діє Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх-спільна турбота», під час якого проводиться роботи по благоустрою та упорядкуванню спортивних споруд і майданчиків, підготовки до весняно-літнього періоду. У 2017 році планується провести аналіз стану спортивних споруд і майданчиків, здійснити технічне обстеження інвентаря та обладнання, встановленого на спорудах та визначити потребу в необхідності проведення ремонту, встановлення огорожі на стадіоні «Колос».

  З 1 квітня розпочне діяти місячник з облаштування спортивних споруд під гаслом «Спорт для всіх-спільна турбота», який має на меті покращити умови для занять спортом різних соціальних та вікових груп населення. Для виконання робіт з приведення в належний стан до весняно-літнього сезону спортивних споруд з формується група волонтерів з числа учнівської молоді, які проведуть необхідні об’єми робіт безпосередньо на кожному визначеному спортивному майданчику.

  Незважаючи на фінансові труднощі у 2016 році в районі розпочата робота по реконструкції футбольного поля стадіону «Колос» смт Іваничі та спортивної споруди нащо було виділено та освоєно 87 тис. грн..

  За рахунок коштів меценатів закінчується будівництво футбольного поля в селі Стара Лішня .

  У 2016 році закуплено матеріали на облаштування огорожі для відокремлення стадіону «Колос» від торгових рядів на суму 31 700 грн. через систему «Рrozzoro».

  На завершення наради Людмила озвучила основні завдання, над якими працюватимуть протягом поточного тижня.

  Переглядів 388

  Галерея зображень

  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Іваничівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Іваничівській райдержадміністрації.
  Адреса: 45300, смт Іваничі, вул. Грушевського, 13 факс (03372) 2-18-68, E-mail: info@ivaadm.gov.ua
  © 2012 ivaadm.gov.ua