Головна сторінка

Райдержадміністрація
 • Нормативно-правова база
 • Звернення громадян
 • Обговорення конституції
 • Економіка
  Райдержадміністрація – Генплани
  Бюджет
  Сільське господарство
  Підприємництво
  Центр надання адмінпослуг
 • Регуляторна політика
 • Земельні відносини
 • Освіта
 • Культура
 • Соціальний захист населення
  Служба у справах дітей
  Вивчення громадської думки
 • Реагування на критику ЗМІ
 • Фізична культура та спорт
  Туризм
  Правова допомога
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Реформи в Україні
  Громадська рада при РДА
 • Публічна інформаціія
 • Каталог послуг
 • Очищення влади
 • Мобілізація
 • Контрактна служба
 • Децентралізація влади
 • Запобігання проявам корупції
 • Енергоефективність
 • Цивільний захист
  Центр зайнятості інформує

  АРХІВ НОВИН

  « Березень 2018 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30 31  

  ІВАНИЧІ

  telefon doviru 2018

  Zvtrnennia Ivanychi

  zminy odne zhyttiu

  dytacha liniy

  BPD

  Pravova dop VAIYBER

  Y mayu pravo

  Nove po sybsudiyx

  dracs

  Departament finansiv

  ustyzy

  robota za kontraktom

  14-OMBR-001s03

  int 1

  Krym ce Ukraina

  0

  prozorro

  datagovua

  e-deklar

  Головна>Новини>Засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Волинській області

   

  Шановні жителі Іваничівщини!

  Lemishchak28 березня 2018 року начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Волинській області Леміщак М.-М.В. проведе особистий виїзний прийом громадян.

  Прийом буде проводитись у приміщенні управління Казначейства за адресою смт. Іваничі, вул.. Грушевського, 23

   

  Засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Волинській області

  15 березня 2017 року відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Волинській області у відеоселекторному режимі під головуванням першого заступника голови обласної державної адміністрації, першого заступника голови регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Олександра Борисовича Степанцова. В студії відеоселекторного зв’язку працювали голова райдержадмністрції Лілія Кревська, члени районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

  На розгляд комісії виносилось два питання. Зокрема, про заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежам у лісових масивах, на торфовищах (у тому числі осушених) і сільгоспугіддях області у пожежонебезпечний період 2017 року. А також, про стан забезпечення населення якісною та безпечною для здоров’я людини питною водою.

  Заслухавши інформації по першому питанню та з урахуванням їх обговорення,з метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій, зокрема, пожеж у лісовому господарстві області, на торфовищах та сільгоспугіддях комісія прийняла ряд рішень щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки міст та районів, розроблення та затвердження комплексу заходів, спрямованих на запобігання спалювання сухої рослинності та виникнення пожеж в екосистемах, забезпечення персональної відповідальності за дотриманням Правил пожежної безпеки на території відповідної ради (громади) та посилення відповідальності за несанкціоноване випалювання сухої рослинності та очерету, а також створення стихійних сміттєзвалищ. Обласному управлінню лісового та мисливського господарства, державній екологічній інспекції в області, управлінню ДСНС України в області, головам райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад  доручено забезпечити проведення відповідної роз’яснювальної роботи серед населення, у тому числі через засоби масової інформації, щодо дотримання громадянами вимог правил пожежної безпеки у лісах та побуті, заборони спалювання рослинних решток. У разі виявлення фактів порушень висвітлювати у засобах масової інформації дані з зазначенням фактів порушень та порушників.

  На виконання другого питання щодо забезпечення населення питною водою гарантованої якості комісія вирішила забезпечити виконання заходів Загальнодержавної програми “Питна вода України” на 2006 – 2020 роки”, затвердженої Законом України від 20.10.2011 №3933-VI та регіональних програм шляхом фінансування з  бюджетів усіх рівнів. Разом з тим було поставлено ряд завдань головам райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад, селищних, сільських рад, міським (міст обласного значення) головам щодо проведення інвентаризації свердловин підземних вод, зазначивши діючі та ті, що підлягають консервації і тампонажу, з обсягами фінансування на ці цілі, ефективного контролю за належним функціонуванням систем водопостачання, водовідведення, встановлення сучасного обладнання водопідготовки (знезалізення) з постійним лабораторним контролем якості та безпечності об’єкту, проведення необхідних заходів з населенням, закладами охорони здоров’я щодо запобігання захворюванню метгемоглобінемією, проведення лабораторних досліджень води джерел децентралізованого водопостачання, особливо, з яких споживають воду діти до 3 років життя, у т.ч. громадських.

  На питання присутніх у райдержадміністраціях, що виникли під час проведення засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Волинській області, дали вичерпні відповіді члени комісії.

  Переглядів 306
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Іваничівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Іваничівській райдержадміністрації.
  Адреса: 45300, смт Іваничі, вул. Грушевського, 13 факс (03372) 2-18-68, E-mail: info@ivaadm.gov.ua
  © 2012 ivaadm.gov.ua