Головна сторінка

Райдержадміністрація
 • Нормативно-правова база
 • Звернення громадян
 • Обговорення конституції
 • Економіка
  Райдержадміністрація – Генплани
  Бюджет
  Сільське господарство
  Підприємництво
  Центр надання адмінпослуг
 • Регуляторна політика
 • Земельні відносини
 • Освіта
 • Культура
 • Соціальний захист населення
  Служба у справах дітей
  Вивчення громадської думки
 • Реагування на критику ЗМІ
 • Фізична культура та спорт
  Туризм
  Правова допомога
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Реформи в Україні
  Громадська рада при РДА
 • Публічна інформаціія
 • Каталог послуг
 • Очищення влади
 • Мобілізація
 • Контрактна служба
 • Децентралізація влади
 • Запобігання проявам корупції
 • Енергоефективність
 • Цивільний захист
  Центр зайнятості інформує

  АРХІВ НОВИН

  « Травень 2018 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30 31      

  ІВАНИЧІ

  telefon doviru 2018

  Zvtrnennia Ivanychi

  Simeyni likari 2018

  zminy odne zhyttiu

  dytacha liniy

  BPD

  Pravova dop VAIYBER

  Y mayu pravo

  Volyniy unikalna

  dracs

  Departament finansiv

  ustyzy

  robota za kontraktom

  14-OMBR-001s03

  int 1

  Krym ce Ukraina

  0

  prozorro

  datagovua

  e-deklar

  Публічний звіт голови Іваничівської районної державної адміністрації про роботу у 2016 році

  Відповідно до частини третьої статті 45 Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII «Про державну службу» та на виконання Наказу Національного агентства України з питань державної служби від 20.12.2016 № 277 «Про затвердження Типового порядку проведення публічного звіту керівника органу виконавчої влади», з метою належного інформування громадськості про підсумки діяльності Іваничівської райдержадміністрації, до вашої уваги надається звіт про проведену роботу у 2016 році.

  Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» районна державна адміністрація в межах своїх повноважень здійснює виконавчу владу на території району та  реалізує повноваження, делеговані їй районною радою, серед яких найважливішими є виконання програм соціально-економічного розвитку, наповнення бюджетів, соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури та туризму, спорту та інших, передбачених статтею 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

  Враховуючи те, що спектр повноважень райдержадміністрації досить широкий і розуміючи високий рівень відповідальності за ефективність їх реалізації, посадовими особами районної державної адміністрації здійснювались заходи, спрямовані на забезпечення дієвого і результативного функціонування структурних підрозділів райдержадміністрації, їх тісної співпраці з органами місцевого самоврядування, територіальними підрозділами центральних органів виконавчої влади та іншими суб’єктами діяльності, що зареєстровані на території району і беруть безпосередню участь у процесах практичного втілення в життя територіальних громад вимог сьогодення.

          Результати діяльності протягом року розглядалися на засіданнях колегії райдержадміністрації, висвітлювалися в засобах масової інформації та на веб-сайті Іваничівської райдержадміністрації.

          

  Структура та кадрове забезпечення

  З метою здійснення основних галузевих повноважень у структурі Іваничівської  районної державної адміністрації утворені та функціонують           апарат ( який складається з  чотирьох відділів, одного  сектора і однієї  окремої посади головного спеціаліста)  та окремих структурних підрозділів: управління соціального захисту населення,  управління фінансів, відділу агропромислового розвитку, відділу освіти та молоді, відділу культури, архівного відділу, сектору економічного розвитку та інвестицій, сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства, сектору з питань фізичної культури та спорту, сектору з питань внутрішньої та інформаційної політики, сектору-центру надання адміністративних послуг, сектору державної реєстрації,  служби в справах дітей та головного спеціаліста з питань цивільного захисту.

  Станом на  1 січня  2017 року гранична чисельність працівників становить 89 штатних одиниць, із них 80  – державні службовці, 2– службовці,  3- працівники, які виконують функції  з обслуговування, 4 – обслуговуючий персонал. Фактично у трудових відносинах з районною державною адміністрацією перебуває 74 державних службовці (з урахуванням осіб, що перебувають у відпустці для догляду за дитиною). В  апараті працює  14 державних службовців,  відокремлених структурних підрозділах - 60. Вакантними являються 6 посад державних службовців.

            У зв’язку з введенням в дію нового Закону України «Про державну службу» була проведена робота з упорядкування структури районної державної адміністрації, приведення у відповідність співвідношення посад категорій «А», «Б» і «В», рангів державних службовців; затверджено штатний розпис відповідно до груп оплати праці та у порядку, встановленому законодавством.

             Після введення в дію нового Закону про державну службу та  відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 р. № 246 проведено 3 конкурси на заміщення вакантних посад державної служби:  в управлінні агропромислового розвитку (категорія «Б»),  управлінні соціального захисту населення (2 конкурси, категорія «В»). Оголошувався конкурс на заміщення вакантної посади категорії «В» у секторі  містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства.   

              Для найбільш ефективного кадрового забезпечення державної служби необхідною умовою є навчання, перепідготовка та підвищення кваліфікації державних  службовців. Протягом 2016 року 9 держслужбовців підвищили свою кваліфікацію в обласному центрі підвищення кваліфікації за програмою короткострокових семінарів. У районній державній адміністрації працюють 3 магістри державного управління.

          Відповідно до чинного законодавства у січні -  лютому  проведена  щорічна оцінка виконання державними службовцями райдержадміністрації покладених на них обов’язків і завдань. Щорічну оцінку за 2015 рік пройшли 52  державних службовці (не враховуючи заступників голови  районної державної адміністрації), або 59% від фактично працюючих. Результати роботи 44 державних службовців були оцінені критерієм „добрий”,   8 „високий”.

  На виконання ст. 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», станом на 01 квітня 2016 року всі державні службовці, що перебували в трудових відносинах з райдержадміністрацією, подали декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік. Відомості, зазначені деклараціях, оприлюднені.  Крім того, станом на 30 жовтня 2016 року  всі державні службовці райдержадміністрації категорії «Б» оприлюднили електронні декларації за 2015 рік на сайті Національного агентства запобігання корупції.

                   

  Іваничівська  районна державна адміністрація, як орган виконавчої влади, з урахуванням кадрового потенціалу, спроможна виконувати повноваження, передбачені діючим законодавством.

   

  Організаційна робота

          Слід відзначити, що впродовж 2016 року (починаючи з 1 січня до 12 грудня включно)  діяльність районної державної адміністрації здійснювалась  без голови райдержадміністрації.

      

           Протягом звітного 2016 року робота районної державної адміністрації проводилася згідно з планом роботи  на рік, затвердженим розпорядженням першого заступника голови районної державної адміністрації  30 грудня 2015 року № 372, квартальними та місячними  планами. 

            Упродовж  року  проведено 8  засідань колегії районної державної адміністрації, на яких розглянуто 26 питань. За результатами засідань колегії видано 23 розпорядження та 2 доручення першого заступника голови районної державної адміністрації.

             Першим заступником голови районної державної адміністрації проведено 28 розширених нарад за участю керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади в районі, районних установ та організацій, селищного та  сільських голів, на яких розглядалися питання щодо шляхів наповнення місцевих бюджетів, стану функціонування закладів освіти, культури та  соціальної сфери, організації проведення весняних та осінніх польових робіт,  благоустрою населених пунктів, соціального захисту учасників АТО, проведення призовної кампанії, підготовки господарства району до роботи в осінньо-зимовий період тощо.

                 

                          Відповідно до затвердженого першим заступником голови районної державної адміністрації плану контролю виконавчих органів селищної, сільських рад з питань виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади протягом 2016 року структурними підрозділами райдержадміністрації проведено 17 перевірок виконання виконкомами сільських рад делегованих повноважень з питань додержання вимог законодавства про звернення громадян, у сфері освіти, культури, соціального захисту населення, оборонної роботи, дотримання земельного законодавства тощо.

           

                             Протягом звітного періоду проводилась робота щодо неухильного дотримання та правильного застосування законів та інших нормативних документів. Організовувалась претензійна та позовна робота, забезпечувалось представництво районної державної адміністрації в судах під час розгляду правових питань і спорів. У   2016 році взято участь у 4 судових провадженнях.

           

                            Відділом ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації проводилася відповідна  робота щодо забезпечення виборчого процесу в районі. Так, протягом листопада-грудня  здійснено організаційні заходи з підготовки і проведення 11 та 18 грудня  2016 року виборів голів та депутатів  Литовезької, Павлівської та Поромівської об'єднаних територіальних громад.

     

                         

  Робота з документами

            У звітному періоді до районної державної адміністрації надійшло до виконання 67 Указів Президента України та постанов Кабінету Міністрів України, 194 розпорядчих документи голови Волинської обласної державної адміністрації та 2442 інших документи. Зареєстровано та направлено виконавцям 2101  вихідний документ.

           Районною державною адміністрацією протягом минулого року підготовлено та видано 476 розпоряджень з основної діяльності, 108 розпорядчих документів з кадрових питань,  18 доручень.  Злагодженою роботою кожного управління, відділу та взаємодією всіх структурних підрозділів райдержадміністрації відпрацьовувалась і діяла система заходів здійснення щоденного контролю за виконанням документів. На основі щоденного відстеження проконтрольовано своєчасність і повноту виконання 372 директивних документів усіх рівнів.

  Робота із зверненнями громадян

  Протягом 2016 року до райдержадміністрації надійшло 501 звернення, що на 76 звернень менше, ніж в аналогічному періоді минулого року (577 звернень). Зареєстровано 11 колективних звернень, що на 7 менше ніж у 2015 році.

            У своїх зверненнях громадянами району  порушено 532 питання (за звітний період минулого року – 611).

           Протягом січня-грудня 2016 року  жителі району направили 250 звернень в органи влади вищого рівня.

            Із порушуваних питань найбільш чисельні соціального характеру – 239, з них 221 – із урядової гарячої лінії. Громадян цікавили призначення соціальних допомог, оформлення субсидії, надання роз’яснення про право користування пільгами,  виділення земельних ділянок та транспортне сполучення.

             Забезпечено оперативне реагування на розгляд звернень і вирішення питань, порушених у зверненнях, що надходили на урядову телефонну «гарячу лінію»  На всі звернення були надані відповіді у встановлені терміни.

           Із загальної кількості звернень, що надійшли на адресу районної державної адміністрації, вирішено позитивно  389 питань, 21 – відмовлено, 87 – дано роз’яснення, 4 – надіслано за належністю відповідно до статті 7 Закону України «Про звернення громадян».

     З метою надання громадянам соціальної підтримки, консультації та обслуговування безпосередньо за місцем проживання  у звітному періоді «мобільним соціальним офісом» здійснено 12 виїзних прийомів в населених пунктах району. До членів офісу звернулось 246 жителів району, які отримали роз’яснення законодавства з порушених питань.

  У звітному періоді керівництвом райдержадміністрації проведено 12 виїзних прийомів  громадян за місцем проживання, 19 «прямих телефонних ліній». 

           У районній  газеті «Колос» постійно публікувались актуальні статті-роз’яснення жителям району щодо земельного, пенсійного законодавства, нарахування соціальних виплат, стану на ринку праці. Проблеми громадян, висвітлені на сторінках газети, беруться до уваги керівництвом райдержадміністрації. 

  Надання адміністративних послуг

   

         Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» у районі функціонує Центр надання адміністративних послуг. Роботу Центру забезпечують три фахівці (один керівник та два адміністратори). Центр співпрацює з 5 суб’єктами надання адміністративних послуг та надає 54 послуги. Структурними підрозділами райдержадміністрації розроблено та затверджено 54 інформаційні картки по наданню адміністративних послуг.

            Крім того,  з 1 квітня 2016 року  райдержадміністрацією здійснюється державна реєстрація  нерухомого майна та державна реєстрація юриди

  Переглядів 323
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Іваничівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Іваничівській райдержадміністрації.
  Адреса: 45300, смт Іваничі, вул. Грушевського, 13 факс (03372) 2-18-68, E-mail: info@ivaadm.gov.ua
  © 2012 ivaadm.gov.ua