Головна сторінка

Райдержадміністрація
 • Нормативно-правова база
 • Звернення громадян
 • Обговорення конституції
 • Економіка
  Райдержадміністрація – Генплани
  Бюджет
  Сільське господарство
  Підприємництво
  Центр надання адмінпослуг
 • Регуляторна політика
 • Земельні відносини
 • Освіта
 • Культура
 • Соціальний захист населення
  Служба у справах дітей
  Вивчення громадської думки
 • Реагування на критику ЗМІ
 • Фізична культура та спорт
  Туризм
  Правова допомога
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Реформи в Україні
  Громадська рада при РДА
 • Публічна інформаціія
 • Каталог послуг
 • Очищення влади
 • Мобілізація
 • Контрактна служба
 • Децентралізація влади
 • Запобігання проявам корупції
 • Енергоефективність
 • Цивільний захист
  Центр зайнятості інформує

  АРХІВ НОВИН

  « Червень 2018 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28 29 30  

  ІВАНИЧІ

  100 rokiv Derzh sluzhby

  telefon doviru 2018

  Zvtrnennia Ivanychi

  Simeyni likari 2018

  zminy odne zhyttiu

  dytacha liniy

  BPD

  Pravova dop VAIYBER

  Y mayu pravo

  Volyniy unikalna

  dracs

  Departament finansiv

  ustyzy

  robota za kontraktom

  14-OMBR-001s03

  int 1

  Krym ce Ukraina

  0

  prozorro

  datagovua

  e-deklar

  На Волині відзначили обдарованих учнів

  Учнів, які стали переможцями Всеукраїнських олімпіад, конкурсів, турнірів, змагань, фестивалів у 2016 – 2017 навчальному році, та їх наставників відзначили сьогодні, 16 травня 2017 року, почесними грамотами та грошовими винагородами на обласному святі відзначення обдарованої учнівської молоді та її наставників «Творча обдарованість».

  Окрім повної зали батьків, учнів, вчителів та просто небайдужих, до такого важливого свята долучились і представники обласної влади. Зокрема, присутній на заході голова облдержадміністрації Володимир Гунчик відзначив 20-ох учнів, які досягли високих результатів на всеукраїнських олімпіадах, турнірах, конкурсах, змаганнях одноразовими стипендіями голови обласної державної адміністрації та почесними грамотами.

  Варто зазначити, що кращим учнем Волині 2017 року визнано Марину Козуб, ученицю 11 класу комунального закладу «Луцького навчально-виховного комплексу № 9 Луцької міської ради», абсолютного переможця Всеукраїнської олімпіади з географії (І місце), переможця Всеукраїнських турнірів юних журналістів (І місце), юних географів (ІІ місце); Всеукраїнського конкурсу есе, присвяченого 160-річчю від дня народження українського письменника, поета, громадського і політичного діяча І.Я. Франка (ІІІ місце). Честь вручити нагороду кращому учневі Волині випала також Володимиру Петровичу.

  – Ми сьогодні разом із вами дійсно із величезним задоволенням присутні тут, у залі, тому що бачимо усміхнені обличчя молоді – майбутнього нашої Волині, кращих із кращих. Ви багато потрудилися, ваші знання, ваш талант відображені у кращих ваших справах, ваших оцінках, у вашому ставленні до навчання, до батьків і вчителів. Ми сьогодні будемо відзначати лауреатів, стипендіатів, але я хочу сказати, що всі молоді люди, учні, студенти горді, що живемо у вільній, незалежній, соборній державі, що ми пройшли той рубіж, коли немає повернення назад,  і майбутнє буде вирішуватись саме вами – молодими людьми. Я впевнений, що ці знання, які ви здобуваєте, стануть запорукою процвітання ваших родин, нашої громади і України вцілому. Тож дозвольте мені побажати вам бути впевненими свідомими будівниками майбутнього нашої України, бути впевненими в тому, що весь багаж знань, який ви здобули і будете здобувати для розвитку нашої держави, вашого становлення, для нашої прекрасної Волині. Нехай кращі із кращих багаторічний досвід і знання дають іншим, нехай на вас дивиться вся наша синьоока Волинь. Щастя вам, здоров’я, Божого благословення і успіхів у майбутньому, – побажав Володимир Гунчик.

  Окрім цього, голова облдержадміністрації нагородив почесними грамотами і 5 педагогів за результативну роботу з розвитку творчої обдарованості, адже саме завдяки наполегливій співпраці з досвідченими педагогами учні області стали призерами олімпіад, турнірів, конкурсів тощо.

  Ще одним підтвердженням того, що Волинь багата талановитими учнями, стали факти, які озвучила начальник управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації Людмила Плахотна:

  – В області 15 переможців команд турнірів, із них – 5 абсолютних перших місць. На Волині найкращі в Україні журналісти, релігієзнавці-філософи, найкращі економісти. Можливо не все сказала, адже дуже багато у нас найкращих, але я щиро дякую за роботу сьогодні учням і педагогічним працівникам. Дорогі педагоги, велика вам вдячність, велика вам шана за вашу професійність, за ваше вміння виховувати і навчати, готувати майбутнє України у серцях і душах нашого молодого покоління. Сьогодні ви знайшли ключик до лідерства і дали його діткам, переконавши їх у власних силах, тому я закликаю вас навчатися, досліджувати і не шукати легких шляхів, тому що там немає конкурентів. Я бажаю вам перемог, досліджень і міцного здоров’я на благо нашої Волині та України.

  Тож, своєю чергою, Людмила Плахотна також відзначила почесними грамотами управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації та грошовими винагородами 100 кращих учнів та педагогів за високі досягнення протягом навчального року.

  Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

  Переглядів 268
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Іваничівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Іваничівській райдержадміністрації.
  Адреса: 45300, смт Іваничі, вул. Грушевського, 13 факс (03372) 2-18-68, E-mail: info@ivaadm.gov.ua
  © 2012 ivaadm.gov.ua