Головна сторінка

Райдержадміністрація
 • Нормативно-правова база
 • Звернення громадян
 • Обговорення конституції
 • Економіка
  Райдержадміністрація – Генплани
  Бюджет
  Сільське господарство
  Підприємництво
  Центр надання адмінпослуг
 • Регуляторна політика
 • Земельні відносини
 • Освіта
 • Культура
 • Соціальний захист населення
  Служба у справах дітей
  Вивчення громадської думки
 • Реагування на критику ЗМІ
 • Фізична культура та спорт
  Туризм
  Правова допомога
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Реформи в Україні
  Громадська рада при РДА
 • Публічна інформаціія
 • Каталог послуг
 • Очищення влади
 • Мобілізація
 • Контрактна служба
 • Децентралізація влади
 • Запобігання проявам корупції
 • Енергоефективність
 • Цивільний захист
  Центр зайнятості інформує

  АРХІВ НОВИН

  « Червень 2018 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28 29 30  

  ІВАНИЧІ

  100 rokiv Derzh sluzhby

  telefon doviru 2018

  Zvtrnennia Ivanychi

  Simeyni likari 2018

  zminy odne zhyttiu

  dytacha liniy

  BPD

  Pravova dop VAIYBER

  Y mayu pravo

  Volyniy unikalna

  dracs

  Departament finansiv

  ustyzy

  robota za kontraktom

  14-OMBR-001s03

  int 1

  Krym ce Ukraina

  0

  prozorro

  datagovua

  e-deklar

  Передислокація військової частини на Волинь – на фінішній прямій

  – Військовій частині у Луцьку бути, – такими словами заступник командувача Повітряних сил Збройних Сил України Аркадій Вашутін завершив узгоджувальну службову нараду щодо передислокації військової частини А 0959 на Волинь. Відбувся ж захід під керівництвом голови обласної державної адміністрації Володимира Гунчик у стінах основної адмінбудівлі краю 16 травня 2017 року.

  Варто зауважити, що це вже третя нарада такого штибу. Тож, серед присутніх народний депутат України Юлій Мамчур, представники Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил і командування Повітряних сил ЗС України, керівники окремих структурних підрозділів облдержадміністрації та заступники Луцького міського голови.

  Позаяк далі питання розміщення на території фондів військового містечка № 71, що в Луцьку, військової частини А 0959, розбудови інфраструктури зазначеного містечка та цивільного аеропорту, а також забудови житловими будинками вивільненого військового містечка № 51 порушуватимуть у Міністерстві оборони України, Кабінеті Міністрів та Адміністрації Президента України, мета цієї наради – ретельно обговорити найдрібніші деталі щодо зазначених вище процесів.

  Відтак, Володимир Петрович, як модератор заходу, привітав учасників наради та передусім наголосив на необхідності розглянути питання соціальної складової переміщення військової частини. Мова йде про працевлаштування членів родин військовослужбовців та надання можливості їхнім дітям продовжувати навчання у дошкільних, шкільних або вищих освітніх закладах, а також вирішення житлових питань. Крім цього, керівник найвищої виконавчої гілки влади в області запропонував заслухати представників бізнес-структур, котрі потенційно займатимуться будівництвом житла на території колишніх військових містечок.

  Та перш ніж розпочати дискусію, Володимир Гунчик надав слово полковнику Повітряних сил ЗСУ, а нині, як уже зазначалося, – народному депутатові України Юлію Мамчуру. Слід нагадати, що у 2014-му році саме він був командиром Севастопольської бригади тактичної авіації Повітряного командування “Південь”, котра розміщувалася на території автономної Республіки Крим. На початку російсько-українського конфлікту військовослужбовці бригади мужньо тримали оборону військової частини А-4515. Незважаючи на неймовірний тиск з боку агресора, вони залишилися вірними як військовій присязі, так і народу України. Після ж захоплення частини російськими військами, змушені були виїхати з півострову та розмістилися у Миколаївські області. Тому не дивно, що Юлію Валерійовичу чи не найбільше болить подальша доля колишньої 204-ї бригади тактичної авіації, якою йому випала честь командувати.

  Тож, під час наради народний депутат коротко розповів про те, що проблема місця перебування зазначеної бригади виникла після її вимушеного переміщення з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим приблизно на початку травня 2014 року.

  – На першому етапі планувалося вирішити це питання шляхом передислокації частини до Дніпропетровська, нині – Дніпро. Однак, у силу деяких причин ми не змогли цього реалізувати, – зауважив Юлій Мамчур.

  Як з’ясувалося, пропозицій щодо потенційних місць дислокації бригади було безліч. Одна з них – переміщення до обласного центру Волині, де є військовий аеродром. До слова, в 2014-му році, як і зараз, летовище перебувало в доброму стані й активно експлуатувалося.

  – Поспілкувавшись із місцевими органами влади та головами обласних адміністрацій, можу сказати, що найбільш конструктивно та відповідально до наших прохань поставилися на Волині, – продовжив Юлій Валерійович. – Тому вдячний Володимиру Петровичу за такий кваліфікований підхід та уважність до найдрібніших деталей.

  Відзначив народний депутат і той факт, що місцеві бізнесмени мають власні пропозиції щодо того, як найкраще вирішити питання щодо забезпечення житлом військовослужбовців. Позаяк у інших регіонах України нічого подібного не було запропоновано.

  По тому, учасники наради прискіпливо обговорили, які кроки зроблені, аби бригада могла повністю передислокуватися  на Волинь, та яких іще заходів слід ужити.

  На завершення ж заходу Володимир Гунчик підкреслив:

  – Ця нарада – остання перед прийняттям рішень у Кабінеті Міністрів України. Відтак, нам слід чітко розуміти зобов’язання кожної сторони, аби в рамках підготовки змін до Державного бюджету 2017 року за допомогою народних депутатів ми мали змогу внести зміни до головного фінансового документу країни, а відтак – визначитися з бюджетними призначенням на розбудову військового містечка.

  Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

  Переглядів 362
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Іваничівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Іваничівській райдержадміністрації.
  Адреса: 45300, смт Іваничі, вул. Грушевського, 13 факс (03372) 2-18-68, E-mail: info@ivaadm.gov.ua
  © 2012 ivaadm.gov.ua