Головна сторінка

Райдержадміністрація
 • Нормативно-правова база
 • Звернення громадян
 • Обговорення конституції
 • Економіка
  Райдержадміністрація – Генплани
  Бюджет
  Сільське господарство
  Підприємництво
  Центр надання адмінпослуг
 • Регуляторна політика
 • Земельні відносини
 • Освіта
 • Культура
 • Соціальний захист населення
  Служба у справах дітей
  Вивчення громадської думки
 • Реагування на критику ЗМІ
 • Фізична культура та спорт
  Туризм
  Правова допомога
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Реформи в Україні
  Громадська рада при РДА
 • Публічна інформаціія
 • Каталог послуг
 • Очищення влади
 • Мобілізація
 • Контрактна служба
 • Децентралізація влади
 • Запобігання проявам корупції
 • Енергоефективність
 • Цивільний захист
  Центр зайнятості інформує

  АРХІВ НОВИН

  « Червень 2018 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28 29 30  

  ІВАНИЧІ

  100 rokiv Derzh sluzhby

  telefon doviru 2018

  Zvtrnennia Ivanychi

  Simeyni likari 2018

  zminy odne zhyttiu

  dytacha liniy

  BPD

  Pravova dop VAIYBER

  Y mayu pravo

  Volyniy unikalna

  dracs

  Departament finansiv

  ustyzy

  robota za kontraktom

  14-OMBR-001s03

  int 1

  Krym ce Ukraina

  0

  prozorro

  datagovua

  e-deklar

  Будівельникам пояснили особливості участі у ремонті та реконструкції амбулаторій

  Головне – якісно виконати роботи з реконструкції та капітального ремонту приміщень під амбулаторії загальної практики-сімейної медицини, аби стати у цьому плані прикладом для інших регіонів й отримати подальші перспективи із залучення коштів від міжнародних організацій для освоєння їх на Волині. Гроші для реалізації однієї з важливих складових Субпроекту Світового банку «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу  у Волинській області» є, тож проблем з фінансуванням не виникне. На цьому, зокрема, наголошував голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Гунчик під час робочої наради щодо впровадження будівельного компоненту.

  Нарада із представниками будівельних організацій за участі влади краю, а також консультантів субпроекту стосовно  закупівлі NCB-W-6.1.1.2 «Реконструкція та капітальний ремонт приміщень під амбулаторії загальної практики-сімейної медицини, 19 об’єктів (1 фаза. Повторна закупівля)» відбулася 8 серпня. Її мета – максимально широко ознайомити зацікавлених із масштабами й особливостями робіт, а також відповісти на усі запитання, що турбують потенційних учасників тендеру. Тим паче, що загалом на роботи з реконструкції та капітального ремонту планується спрямувати понад 33% із 30 мільйонів доларів, виділених Волині на Субпроект.

  Володимир Гунчик, відкриваючи захід, наголосив на важливості для Волинської області реалізації будівельного компоненту Субпроекту, який загалом нині впроваджується дуже активно, якісно пройшовши усі підготовчі фази. Очільник краю закликав присутніх представників будівельних організацій взяти участь у тендері на виконання робіт з ремонту та реконструкції приміщень, запевнивши: необхідні кошти є і проблем з фінансуванням не виникне.

  Заступник голови ОДА та керівник групи управління Субпроектом Сергій Кошарук висловив сподівання на активну участь будівельних організацій у закупівлі NCB-W-6.1.1.2 «Реконструкція та капітальний ремонт приміщень під амбулаторії загальної практики-сімейної медицини, 19 об’єктів (1 фаза. Повторна закупівля)». Він зазначив, що у тендерній документації зменшено вимоги до потенційних учасників закупівлі, знижено банківську гарантію тощо, з метою залучення якомога більшої кількості охочих взяти участь у закупівлі та збільшення конкуренції.

  Консультант з управління Субпроектом Марія Адамчук зазначила, що метою зустрічі є обговорення основних положень документації конкурсних торгів відповідно до вимог Світового банку.

  Консультант із закупівель Ігор Нестеренко зазначив, що оголошення про проведення закупівлі NCB-W-6.1.1.2 «Реконструкція та капітальний ремонт приміщень під амбулаторії загальної практики-сімейної медицини, 19 об’єктів (1 фаза. Повторна закупівля)» було розміщено 17 липня 2017 року. Гранична дата подання цінових пропозицій по цій закупівлі – 19 вересня 2017 року. Також він надав інформацію про перелік документів, відповідно до яких здійснюються закупівлі за цим тендером.

  Консультант з інженерних робіт Олександр Осмоловський надав інформацію про перелік об’єктів, реконструкція чи капітальний ремонт яких буде здійснюватись у рамках цієї закупівлі, ознайомив з географією їхнього розміщення. Окрім того, він зупинився на тих питаннях, які піднімались учасниками в їхніх запитах та обговорювались на попередніх передтендерних конференціях, та акцентував на найважливіших моментах.

  Також загалом прозвучало чимало корисної інформації про стан впровадження компоненту «Реконструкція/ капітальний ремонт приміщень під амбулаторії загальної практики – сімейної медицини» як від заступника начальника управління капітального будівництва обласної державної адміністрації Станіслава Наумчика, так і від представників центрів первинної медико-санітарної допомоги, районів і міст та будівельних організацій. Зокрема обговорювались питання щодо якості проектної документації, можливого перегляду обсягів робіт та механізму внесення змін та доповнень до кошторисів.

  Заступник голови ОДА та керівник групи управління Субпроектом Сергій Кошарук звернув увагу присутніх на переспективу подальшого впровадження запланованих заходів, а саме про ті фази будівництва, якими передбачено відновити та ввести в експлуатацію ще 55 амбулаторій.

  Отож, є сподівання, що участь у закупівлі візьме чимало організацій, а роботи будуть виконані на високому рівні та у належні терміни.

  Прес-центр Субпроекту.

  Переглядів 229
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Іваничівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Іваничівській райдержадміністрації.
  Адреса: 45300, смт Іваничі, вул. Грушевського, 13 факс (03372) 2-18-68, E-mail: info@ivaadm.gov.ua
  © 2012 ivaadm.gov.ua