Головна сторінка

Райдержадміністрація
 • Нормативно-правова база
 • Звернення громадян
 • Обговорення конституції
 • Економіка
  Райдержадміністрація – Генплани
  Бюджет
  Сільське господарство
  Підприємництво
  Центр надання адмінпослуг
 • Регуляторна політика
 • Земельні відносини
 • Освіта
 • Культура
 • Соціальний захист населення
  Служба у справах дітей
  Вивчення громадської думки
 • Реагування на критику ЗМІ
 • Фізична культура та спорт
  Туризм
  Правова допомога
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Реформи в Україні
  Громадська рада при РДА
 • Публічна інформаціія
 • Каталог послуг
 • Очищення влади
 • Мобілізація
 • Контрактна служба
 • Децентралізація влади
 • Запобігання проявам корупції
 • Енергоефективність
 • Цивільний захист
  Центр зайнятості інформує

  АРХІВ НОВИН

  « Жовтень 2018 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31        

  ІВАНИЧІ

  soc zahyst viyskovoslughbovciv 2018

  telefon doviru 2018

  Zvtrnennia Ivanychi

  Simeyni likari 2018

  zminy odne zhyttiu

  dytacha liniy

  BPD

  Pravova dop VAIYBER

  Y mayu pravo

  Volyniy unikalna

  dracs

  Departament finansiv

  ustyzy

  robota za kontraktom

  14-OMBR-001s03

  int 1

  Krym ce Ukraina

  0

  prozorro

  datagovua

  e-deklar

  На Іваничивщині триває реалізація інвестиційних проектів

  Чималий фінансовий ресурс отримала Волинь цього року для реалізації інвестиційних проектів. Відтак, нині постає питання щодо освоєння державних коштів. Про це та багато іншого говорили сьогодні, 14 листопада 2017 року, під час відеоселекторної наради з питань соціально-економічного розвитку області, що відбулася під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Сергія Кошарука.

  Так, в студії відеоселекторного зв’язку працювали голова райдержадміністрації Лілія Кревська, начальник відділу регіонального розвитку та інвестицій райдержадміністрації Людмила Обштир, начальник управління фінансів райдержадміністрації Тетяна Крась, провідний спеціаліст сектору містобудування архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Євгенія Тимчук, Поромівський сільський голова Євген Недищук та начальник відділу фінансів та бухгалтерського обліку Павлівської сільської ради Людмила Радзивіло.

  Для початку, заступник начальника управління - начальник планово-технічного відділу управління капітального будівництва облдержадміністрації Станіслав Наумчик розповів про реалізацію інвестиційних проектів за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2017 році та перспективи на 2018 рік.

  Зокрема, у 2017 році до Державного фонду регіонального розвитку подано 2 проекти, а саме: реконструкція приміщення дошкільного навчального закладу в с. Старосілля та капітальний ремонт Іваничівської центральної районної лікарні /блокуА/ по вул.Грушевського, 45 в смт Іваничі Іваничівського району Волинської області (термореновація будівлі).

  Нині внесені зміни до проектно-кошторисної документації та зроблена експертиза проекту реконструкції приміщення дошкільного навчального закладу в с. Старосілля, на що використано 17,4 тис. грн. Слід зазначити, що у 2017 році на цей об’єкт передбачалися кошти ДФРР у сумі 1 млн 207,79 тис. грн. та кошти місцевого бюджету - 134,11 тис. грн. На даний час управління капітального будівництва ОДА надіслали пропозиції в Мінрегіонбуд щодо зменшення обсягу фінансування на 900 тис. грн (це вартість робіт, які необхідно проводити при відповідному температурному режимі). Зазначене питання розглядалося на регіональній комісії з відбору інвестиційних проектів, що фінансуватимуться за кошти ДФРР, залишається 300 тис. грн. на реалізацію проекту у 2017 році. При конкурсному відборі проектів на 2018 рік проект реконструкцію приміщення дошкільного навчального закладу в с. Старосілля буде пріоритетним об’єктом.

  Натомість, на капітальний ремонт Іваничівської центральної районної лікарні /блокуА/ передбачено кошти з ДФРР в сумі 2,7 млн грн, в тому числі співфінансування із районного бюджету - 350 тис. грн. Зокрема, фасад лікарні утеплюють мінеральною ватою, на сьогодні вже утеплено приблизно 23% приміщення та проведено стяжку по армованій сітці (19 %). Касові видатки становлять 1 млн 16,3 тис. грн (кошти ДФРР) та 113 тис. грн кошти із місцевого бюджету.

  Своєю чергою, начальник відділу проектів та програм управління розвитку, інвестицій та європейської інтеграції ОДА Ольга Мосар говорила про реалізацію у 2017 році інвестиційних програм і проектів розвитку, які здійснюються за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

  За словами начальника відділу регіонального розвитку та інвестицій райдержадміністрації Людмили Обштир, субвенція із Державного бюджету в Іваничівський район надійшла в повному обсязі, а це – 4 млн 746 тис. грн. Ці кошти спрямовані на реалізацію 27 об’єктів соціально-культурної сфери. Зокрема, освоєно кошти субвенції із Державного бюджету в сумі 2 млн 574,3 тис. грн. На 14 об’єктах роботи завершені. Кошти використані на 59 %.

  Про розподіл субвенції із державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад повідомив начальник управління містобудування та архітектури ОДА Микола Томчук.

  На формування інфраструктури територій об’єднаним територіальним громадам у 2017 році передбачено кошти субвенції із Державного бюджету місцевим бюджетам.

  Павлівській ОТГ виділено кошти в сумі 4 млн 193,4 тис. грн на 13 об’єктів. Станом на 13.11.2017 року освоєно 2 млн 216,8 тис. грн, що становить 59,4%.

  Литовезькій ОТГ виділено кошти в сумі 2 млн 670 тис. грн на 6 об’єктів. Станом на 13.11.2017 року освоєно 455 тис. грн, що становить 18 %.

  Поромівській ОТГ виділено кошти в сумі 1 млн 851 тис. грн на 1 об’єкт. На сьогодні освоєння коштів не розпочато, адже завершується виготовлення проектно-кошторисної документації.

  Опісля відеоселекторної наради голова райдержадміністрації Лілія Кревська провела робочу зустріч із Поромівським сільським головою Євгеном Недищуком та начальником відділу фінансів та бухгалтерського обліку Павлівської сільської ради Людмилою Радзивіло. Зокрема, обговорили проблемні питання використання субвенції із Державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад та детально проаналізували стан виконання робіт. Разом із тим, зупинилися на проблемних питаннях. Насамкінець, очільниця виконавчої гілки влади в районі закликала голів та представників ОТГ до співпраці.

  - Адже де є співпраця, там усе виходить і є результат, - зазначила Лілія Богданівна.

  Окрім того, голова РДА Лілія Кревська дала доручення Пормівському сільському голові Євгену Недищуку до 16 листопада 2017 року підготувати календарний план виконання робіт реконструкції мережі водопостачання в с. Поромів.

  Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики райдержадміністрації.

  Переглядів 359

  Галерея зображень

  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Іваничівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Іваничівській райдержадміністрації.
  Адреса: 45300, смт Іваничі, вул. Грушевського, 13 факс (03372) 2-18-68, E-mail: info@ivaadm.gov.ua
  © 2012 ivaadm.gov.ua