Головна сторінка

Райдержадміністрація
 • Нормативно-правова база
 • Звернення громадян
 • Обговорення конституції
 • Економіка
  Райдержадміністрація – Генплани
  Бюджет
  Сільське господарство
  Підприємництво
  Центр надання адмінпослуг
 • Регуляторна політика
 • Земельні відносини
 • Освіта
 • Культура
 • Соціальний захист населення
  Служба у справах дітей
  Вивчення громадської думки
 • Реагування на критику ЗМІ
 • Фізична культура та спорт
  Туризм
  Правова допомога
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Реформи в Україні
  Громадська рада при РДА
 • Публічна інформаціія
 • Каталог послуг
 • Очищення влади
 • Мобілізація
 • Контрактна служба
 • Децентралізація влади
 • Запобігання проявам корупції
 • Енергоефективність
 • Цивільний захист
  Центр зайнятості інформує

  АРХІВ НОВИН

  « Жовтень 2018 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31        

  ІВАНИЧІ

  soc zahyst viyskovoslughbovciv 2018

  telefon doviru 2018

  Zvtrnennia Ivanychi

  Simeyni likari 2018

  zminy odne zhyttiu

  dytacha liniy

  BPD

  Pravova dop VAIYBER

  Y mayu pravo

  Volyniy unikalna

  dracs

  Departament finansiv

  ustyzy

  robota za kontraktom

  14-OMBR-001s03

  int 1

  Krym ce Ukraina

  0

  prozorro

  datagovua

  e-deklar

  Питання цивільного захисту району розглянуто на засіданні районної комісії ТЕБ та НС

  Сьогодні, 14 листопада 2017 року під керівництвом голови райдержадміністрації Лілії Кревської відбулось засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

  На розгляд комісії винесено ряд важливих питань, зокрема, про виділення коштів «Виробничому управлінню житлово-комунального господарства» на ліквідацію наслідків стихії, яка сталась з 05 на 06 жовтня 2017 року.

  З інформацією виступив секретар Іваничівської селищної ради Володимир Сарабуна, який доповів, що на території селища пройшов сильний дощ та спостерігався шквальний вітер, внаслідок якого було пошкоджено покрівлю дахів будинків по вул. Банківська, 9 (багатоквартирний будинок), вул. Залізнична, 15 (багатоквартирний будинок), вул. Незалежності, 14 (приміщення військкомату), вул. Незалежності (приміщення початкових класів НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 – гімназія». Окрім дахів будинків, було також пошкоджено вуличне освітлення по вулиці Луцька. Проведені роботи з розчищення територій від повалених дерев.

  Вислухавши та обговоривши питання, члени комісії вирішили рекомендувати виділити з резервного фонду районного бюджету субвенцію в сумі 6534 (шість тисяч п’ятсот тридцять чотири) гривні «Виробничому управлінню житлово-комунального господарства» на компенсацію затрачених коштів, які були залучені для здійснення заходів з ліквідації наслідків стихії.

  Головний інспектор Іваничівського районного сектору УДСНС України у Волинській області Анатолій Киричук виніс на розгляд комісії ряд питань, зокрема, новий перелік потенційно небезпечних об’єктів району, який одноголосно затвердили рішенням комісії.

  Окрім того, Анатолій Михайлович проінформував про стан готовності захисних споруд цивільного захисту Іваничівського району до використання їх за призначенням.

  Слід зазначити, що дані споруди знаходяться в не задовільному стані. Також на території району знаходиться 56 підвалів та інших заглиблених приміщень, що можуть бути пристосовані, як найпростіші укриття.

  Основними недоліками виявленими під час обстеження є те, що приміщення потребують капітального чи косметичного ремонту, відсутні або потребують ремонту двері, не обладнані електромережею, не всі забезпечені місцями для сидіння та ємностями з питною водою. Відсутні резервні засоби освітлення (свічки, ліхтарі, акумуляторні світильники).

  Наступне питання, яке розглянуто під час засідання - це забезпечення заходів пожежної безпеки під час проведення позапланових перевірок дошкільних та загальноосвітніх закладів.

  Відтак, в ході перевірки було встановлено, що з боку керівництва відділу освіти та молоді Іваничівської РДА, голів Павлівської та Литовезької сільських рад проводяться відповідні заходи щодо покращення стану пожежної безпеки на підвідомчих об'єктах. Але разом з тим, виявлено ряд недоліків: ні один навчальний заклад не обладнаний автоматичною пожежною сигналізацією та системою оповіщення людей про пожежу та управління евакуюванням людей; не проведено вогнезахисне обробляння дерев’яних конструкцій покрівлі окрім ЗОШ №1 та №2 , смт. Іваничі. Окрім того, посадові особи не проходять навчання та перевірку знань з питань пожежної безпеки; не забезпечено в достатній кількості приміщення сертифікованими в Україні вогнегасниками; наявні вогнегасники потребують перевірки, або перезарядки: на територіі шкіл сіл Старосілля, Бужанка, Завидів, Заставне, Заболотці, школи №1 смт. Іваничі пожежні водойми потребують ремонту; внутрішні пожежні крани в школах села Заболотці, школі №2 смт Іваничі, не укомплектовані пожежними рукавами і стволами; в школі №1, смт. Іваничі установка пожежної сигналізації знаходиться в несправному стані; не у всіх навчальних закладах району розроблена та погоджена інструкція про заходи пожежної безпеки.

  Останнє питання порядку денного - стан протипожежного водопостачання в Іваничівському районі.

  У 2017 році 18-ою державною пожежно-рятувальною частиною УДСНС України у Волинській області здійснено 41 виїзд на пожежі та загорання, які виникли у житловому секторі. Збитки, завдані внаслідок пожеж становили 1686956 тис. грн., врятовано на суму 2450000 грн.

  Основні причини пожеж: необережне поводження з вогнем, несправність електрообладнання, порушення правил експлуатації нагрівних приладів.

  Важливу роль в гасінні пожеж відіграє стан протипожежного водопостачання.

  На території Іваничівського району знаходиться в експлуатації 50 пожежних гідрантів. 13 гідрантів розташовані на селищній водопровідній мережі, які обладнані покажчиками, решта – 37 на території об'єктів.

  Однієї із проблем є безводні дільниці в межах Іваничівського району в 3 населених пунктах а саме: в с. Волиця-Морозовичівська знаходяться дві водойми які придатні для забору води лише в суху погоду, водойми необладнані місцями для забору води пожежно-рятувальними автомобілями та під’їздами з твердим покриттям, в с. Древині, с. Петрове взагалі відсутнє протипожежне водопостачання. При виникненні пожеж в безводних дільницях залучається більша кількість техніки для забезпечення безперервної подачі вогнегасних речовин шляхом підвозу води з найближчих сіл. Це займає велику кількість часу, ускладнює процес гасіння та збільшує час ліквідації пожежі, що призводить до значних матеріальних збитків, а інколи і до людських жертв.

  За розглядом даних питань прийнято відповідні рішення.

  Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики райдержадміністрації.

  Переглядів 317
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Іваничівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Іваничівській райдержадміністрації.
  Адреса: 45300, смт Іваничі, вул. Грушевського, 13 факс (03372) 2-18-68, E-mail: info@ivaadm.gov.ua
  © 2012 ivaadm.gov.ua