Головна сторінка

Райдержадміністрація
 • Нормативно-правова база
 • Звернення громадян
 • Обговорення конституції
 • Економіка
  Райдержадміністрація – Генплани
  Бюджет
  Сільське господарство
  Підприємництво
  Центр надання адмінпослуг
 • Регуляторна політика
 • Земельні відносини
 • Освіта
 • Культура
 • Соціальний захист населення
  Служба у справах дітей
  Вивчення громадської думки
 • Реагування на критику ЗМІ
 • Фізична культура та спорт
  Туризм
  Правова допомога
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Реформи в Україні
  Громадська рада при РДА
 • Публічна інформаціія
 • Каталог послуг
 • Очищення влади
 • Мобілізація
 • Контрактна служба
 • Децентралізація влади
 • Запобігання проявам корупції
 • Енергоефективність
 • Цивільний захист
  Центр зайнятості інформує

  АРХІВ НОВИН

  « Листопад 2018 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30    

  ІВАНИЧІ

  soc zahyst viyskovoslughbovciv 2018

  telefon doviru 2018

  Zvtrnennia Ivanychi

  Simeyni likari 2018

  zminy odne zhyttiu

  dytacha liniy

  BPD

  Pravova dop VAIYBER

  Y mayu pravo

  Volyniy unikalna

  dracs

  Departament finansiv

  ustyzy

  robota za kontraktom

  14-OMBR-001s03

  int 1

  Krym ce Ukraina

  0

  prozorro

  datagovua

  e-deklar

  Головна>Новини>Що буде із вугільною галуззю Волині?

  Osobystyi pryiom

  20 листопада 2018 року з 10.00 до 13.00 години в приміщенні райдержадміністрації за адресою: смт. Іваничі, вул. Грушевського, 13 відбудеться особистий прийом громадян заступником голови Волинської облдержадміністрації КОШАРУКОМ СЕРГІЄМ ДМИТРОВИЧЕМ.

  Що буде із вугільною галуззю Волині?

  Анонсована раніше зустріч голови Волинської облдержадміністрації Володимира Гунчика із керівниками шахт ДП «Волиньвугілля» та представниками профспілкових організацій відбулася 5 грудня 2017 року.

  Окрім представників шахтарських колективів до розмови запросили керівника управління Держпраці в області Ростислава Стасько та фахівців гірничорятувальної служби.

  У рамках обговорення стратегії вуглевидобувної галузі Волині на 2018 рік, Володимир Петрович окреслив чотири основні аспекти, без впровадження яких реального результату не буде.

  Питання № 1 – початок реорганізації виробничого об’єднання ДП «Волиньвугілля», що передбачатиме створення єдиного шахтоуправління на чолі з керівником – директором шахти №10. До пропонованої структури увійдуть усі шахти, що працюють, а у співпраці з шахтоуправлінням працюватиме ремонтно-механічний завод та шахти, які згодом реструктуризують.

  Такі зміни, найперше, дозволять отримати пряму схему фінансування шахти №10 – без структур-посередників. Адже позиція голова облдержадміністрації наступна: усі підготовчі роботи до запуску «десятки» потрібно завершити у 2018 році. Окрім того, зменшити навантаження на 1 тонну видобутого вугілля, яке йтиме у позитив новоствореного шахтоуправління, через зменшення управлінського потенціалу.

  – Людям потрібно казати правду, і я, як голова облдержадміністрації, не боюся і мушу так чинити. Так, воно буде, але воно стосуватиметься тих людей, які уже давно заслужили право на гідну пенсію, які мають зараз достатньо високий рівень пенсії і можуть спокійно йти на відпочинок, – повідомив Володимир Гунчик.

  Однак, не виключатимуть можливості залучення таких людей, безперечно професіоналів своєї справи із багатолітнім безцінним досвідом як консультантів, радників на період розбудови десятої шахти.

  – Я вважаю, що із запуском «десятки» ми можемо говорити про 40 років нормальної роботи шахтоуправління з достатньо високим рівнем якості вугілля, його підправкою на ТЕСи та енергокомпанії. Я – проти закриття шахт, але я «за» серйозну реорганізацію структури, зменшення собівартості та збільшення видобутку вугілля, – зазначив голова облдержадміністрації.

  Що ж до виплати заборгованої заробітної плати шахтарям, то Володимир Гунчик повідомив: кошти виплатять до 8 грудня 2017 року. Спрямують і частину коштів, призначених для розбудови шахти №10.

  Наголосив Володимир Петрович і на особистій відповідальності за колектив, підприємство директора ДП «Волиньвугілля» Олександра Зоріна, який не спромігся виконати обіцяного та жодного разу не звернувся до керівника найвищої виконавчої гілки влади в області за допомогою.

  Відтак, під час зустрічі голова облдержадміністрації повідомив: найближчими днями звертатиметься до Міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігоря Насалика щодо звільнення Олександра Сергійовича із займаної посади. Далі ж – рішення за Міністерством.

  Для того, аби з’ясувати реальний стан справ на кожній із копалень, заслухали керівників підприємств. Усі вони розповіли про фінансову складову, наявність чи відсутність заборгованості заробітної плати, технічне оснащення, реальний обсяг видобутого вугілля та заплановане на 2018 рік.

  Підтримали позицію голови облдержадміністрації і представники окремих профспілкових організацій, серед них Богдан Макарчук, який зазначив: потрібно сконсолідувати зусилля усіх, аби відбулися якісні зміни.

  Важливо, що за результатами розмови Володимир Гунчик надіслав допрофільного міністерства лист із конкретними пропозиціями щодо реорганізації  системи управління, порядку фінансування та функціонування шахт.

  Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

  Переглядів 214

  Галерея зображень

  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Іваничівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Іваничівській райдержадміністрації.
  Адреса: 45300, смт Іваничі, вул. Грушевського, 13 факс (03372) 2-18-68, E-mail: info@ivaadm.gov.ua
  © 2012 ivaadm.gov.ua