Головна сторінка

Райдержадміністрація
 • Нормативно-правова база
 • Звернення громадян
 • Обговорення конституції
 • Економіка
  Райдержадміністрація – Генплани
  Бюджет
  Сільське господарство
  Підприємництво
  Центр надання адмінпослуг
 • Регуляторна політика
 • Земельні відносини
 • Освіта
 • Культура
 • Соціальний захист населення
  Служба у справах дітей
  Вивчення громадської думки
 • Реагування на критику ЗМІ
 • Фізична культура та спорт
  Туризм
  Правова допомога
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Реформи в Україні
  Громадська рада при РДА
 • Публічна інформаціія
 • Каталог послуг
 • Очищення влади
 • Мобілізація
 • Контрактна служба
 • Децентралізація влади
 • Запобігання проявам корупції
 • Енергоефективність
 • Цивільний захист
  Центр зайнятості інформує

  АРХІВ НОВИН

  « Жовтень 2018 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31        

  ІВАНИЧІ

  soc zahyst viyskovoslughbovciv 2018

  telefon doviru 2018

  Zvtrnennia Ivanychi

  Simeyni likari 2018

  zminy odne zhyttiu

  dytacha liniy

  BPD

  Pravova dop VAIYBER

  Y mayu pravo

  Volyniy unikalna

  dracs

  Departament finansiv

  ustyzy

  robota za kontraktom

  14-OMBR-001s03

  int 1

  Krym ce Ukraina

  0

  prozorro

  datagovua

  e-deklar

  Підвели підсумки виконання бюджетів у 2017 році

  До загального фонду місцевих бюджетів області протягом 2017 року надійшло майже 12,4 млрд грн, з яких 3,5 млрд грн становили власні доходи та 8,9 млрд грн – трансферти із Державного бюджету. Про це повідомили сьогодні, 9 січня 2017 року, під час оперативної наради у голови облдержадміністрації Володимира Гунчика.

  В студії відеоселекторного зв’язку працювали голова райдержадміністрації Лілія Кревська, заступник голови райдержадміністрації Людмила Войтович, керівник апарату райдержадміністрації Євгенія Єдинак, начальники управлінь, відділів, секторів райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, селищний та сільські голови.

  Так, за словами заступника директора департаменту фінансів облдержадміністрації Володимира Селедця, якщо порівняти ці показники з надходженнями 2016 року, то за власними доходами вони зросли майже на 1 млрд грн, за трансфертами із Державного бюджету – на 2,5 млрд гривень. В цілому обсяг надходжень до бюджету області у минулому році зріс у 1,4 рази. Загалом рівень виконання бюджету області за власними доходами загального фонду за минулий рік склав 108,3 %, обласного бюджету – 106,7 %. Такі високі показники виконання зведеного бюджету забезпечено завдяки виконанню бюджетів усіх територіальних громад області вже другий рік поспіль.

  Слід зазначити, що найвищі темпи росту доходів серед міст обласного значення досягнуті у Луцьку (37,3 %) та Нововолинську (32,9 %), серед районів – у Горохівському (51,3 %) та Володимир-Волинському (51,2 %). Лідерами за темпами росту власних доходів серед об’єднаних територіальних громад були Заболоттівська (у 2,4 рази) та Устилузька (майже у 2 рази).

  – На даний час триває процес затвердження місцевих бюджетів на 2018 рік. На жаль, на сьогодні в області із 299 бюджетів не затверджено лише 2 – обласний бюджет та бюджет Затурцівської об’єднаної територіальної громади. Відповідно до вимог Бюджетного кодексу України до прийняття рішення про обласний бюджет на 2018 рік забороняється здійснювати капітальні видатки та надавати кредити з обласного бюджету. Окрім того, до набуття чинності рішення обласної ради про обласний бюджет на 2018 рік не фінансуватимуться обласні програми, що не мають постійного характеру, – повідомив Володимир Володимирович.

  Протягом поточного тижня фахівці департаменту фінансів спільно з головними розпорядниками коштів обласного бюджету закінчать роботу над формуванням тимчасового розпису обласного бюджету на І-й квартал 2018 року, а відтак розпочнеться перерахування коштів для виплати авансу працівникам бюджетної сфери за січень. Опісля – розпочнеться перевірка рішень районних, міських рад та рад ОТГ щодо затвердження місцевих бюджетів на 2018 рік на відповідність вимогам бюджетного законодавства.

  – Є чимало позитивних моментів стосовно виконання бюджету області, але, поряд із тим, залишається чимало проблемних питань. Це освоєння коштів, що визначені обласною радою згідно програм. Окрім того, в області практично перестав діяти обласний фонд регіонального розвитку, який залишився лише на папері. Питання розвитку регіонів – це сесійні рішення, що подаються з руки. А остання сесія обласної ради показала наскільки недолугим є сьогодні проведення засідань бюджетної комісії. Не хочу, щоб так було у 2018 році, а тому закликаю всіх представників виконавчих структур влади активно працювати із депутатськими комісіями та ґрунтовніше підготуватися до чергової сесії обласної ради, – зауважив Володимир Петрович.

  Своєю чергою, начальник головного управління ДФС в області Світлана Савчук повідомила, що у 2017 року на території області до бюджетів усіх рівнів зібрано майже 5,6 млрд грн платежів. Рівень бюджетних надходжень 2016 року перевищено на 26,4 % або на 1,2 млрд грн. Загального фонду Державного бюджету склав більше, ніж 2,5 млрд грн, що дозволило забезпечити виконання доведеного для області індикативного показника на рівні майже 104,8 % із перевиконанням на 117,1 млн грн. Загалом збір платежів до загального фонду Держбюджету перевищив минулорічний рівень майже на 495 млн грн або на 24,2 %. В доходи місцевих бюджетів надійшло 3, 1 млрд грн платежів, що адмініструються органами ДФС, і це на 676 млн грн або на майже 28 % перевищує рівень 2016 року. Виконання уточнених бюджетних призначень доходів місцевих бюджетів забезпечено на 106,4 %, понад завдання надійшло майже 179 млн грн.

  Окрім того, як зазначила виконувач обов’язків начальника Волинської митниці ДФС Тетяна, усі заходи спрямовані на розвиток міжнародної торгівлі та створення належних умов для зовнішньо-економічної діяльності. До слова, на 2017 рік Волинській митниці доведені уточнені індикативні показники у сумі 5 млрд 708 млн грн. За підсумками роботи у 2017 року до Державного бюджету перераховано 7 мільярдів 730 мільйонів гривень. Тобто виконання доведеного показника становить 135,4 %, перевиконання – 2 мільярди 21 мільйон гривень.

  – У 2017 році на ремонт та реконструкцію автошляхів області спрямували 766 мільйонів гривень. Для порівняння, у 2016 році – лише 115 мільйонів гривень. Це наші результати, які залишилися в області та були значним доповненням до державного фінансування дорожньої галузі країни в цілому, – наголосила Тетяна Іванівна.

  – Хочу подякувати керівництву митниці та всім працівникам за досить продуктивну роботу у 2017 році. Майже 800 мільйонів гривень надійшло на рахунки обласної державної адміністрації за рахунок перевиконання індикативних показників, що дало можливість провести комплекс робіт на дорозі Луцьк-Володимир-Волинський. Впевнений, що активна співпраця із Волинською митницею у 2018 році дасть можливість розпочати ремонт дороги Луцьк-Вовель,– анонсував Володимир Гунчик.

   Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

  Переглядів 256

  Галерея зображень

  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Іваничівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Іваничівській райдержадміністрації.
  Адреса: 45300, смт Іваничі, вул. Грушевського, 13 факс (03372) 2-18-68, E-mail: info@ivaadm.gov.ua
  © 2012 ivaadm.gov.ua