Головна сторінка

Райдержадміністрація
 • Нормативно-правова база
 • Звернення громадян
 • Обговорення конституції
 • Економіка
  Райдержадміністрація – Генплани
  Бюджет
  Сільське господарство
  Підприємництво
  Центр надання адмінпослуг
 • Регуляторна політика
 • Земельні відносини
 • Освіта
 • Культура
 • Соціальний захист населення
  Служба у справах дітей
  Вивчення громадської думки
 • Реагування на критику ЗМІ
 • Фізична культура та спорт
  Туризм
  Правова допомога
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Реформи в Україні
  Громадська рада при РДА
 • Публічна інформаціія
 • Каталог послуг
 • Очищення влади
 • Мобілізація
 • Контрактна служба
 • Децентралізація влади
 • Запобігання проявам корупції
 • Енергоефективність
 • Цивільний захист
  Центр зайнятості інформує

  АРХІВ НОВИН

  « Грудень 2018 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30
  31            

  ІВАНИЧІ

  soc zahyst viyskovoslughbovciv 2018

  telefon doviru 2018

  Zvtrnennia Ivanychi

  Simeyni likari 2018

  zminy odne zhyttiu

  dytacha liniy

  BPD

  Pravova dop VAIYBER

  Y mayu pravo

  Volyniy unikalna

  dracs

  Departament finansiv

  ustyzy

  robota za kontraktom

  14-OMBR-001s03

  int 1

  Krym ce Ukraina

  0

  prozorro

  datagovua

  e-deklar

  Соціально-економічний розвиток краю: що вдалося зробити на Волині у 2017 році

  Значний фінансовий ресурс отримала Волинь у минулому році на реалізацію інвестиційних проектів. Відтак, сьогодні, 11 січня 2018 року, під час наради у голови облдержадміністрації Володимира Гунчика з питань соціально-економічного розвитку регіону підбили підсумки зробленого за 2017 рік.

  Так, за словами в.о. начальника управління капітального будівництва облдержадміністрації Станіслава Наумчика, для реалізації 22-х інвестиційних проектів за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку область отримала майже 149 млн грн. Однак, не встигли освоїти 10,5 млн грн, з яких 2,1 млн грн повернулися до Державного бюджету. Зокрема, по таких об’єктах, як Залісці (183 тис. грн), Вербка (600 тис. грн), Рожище (1 млн грн), Седлище (3,5 тис. грн).

  – Продовжуємо працювати по об’єктах, що залишилися і де є фінансування. Тобто Горохівська школа, Іваничівська лікарня, спортивні майданчики в Рожищах тощо. А також контактуємо із Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України щодо перспектив на 2018 рік, – наголосив Володимир Петрович.

  Що ж стосується субвенції із Державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку регіону, то, як повідомив начальник управління розвитку, інвестицій та європейської інтеграції облдержадміністрації Юрій Кресак, для фінансування 452 об’єктів було передбачено більше, ніж 193 млн грн. Станом на 5 січня 2018 року фактично виконано робіт на суму 163 млн 39 тис. грн.

  – Тільки за період із 28 грудня по 5 січня освоїли 58,6 мільйонів гривень. Це дуже високий показник, але в основному це придбання техніки. Роботи вже завершені на 233 об’єктах. Залишок на сьогодні – 30 мільйонів 536 тисяч гривень. Кошти перехідні, тому їх продовжують використовувати. Разом із тим, гроші, зекономлені на завершених об’єктах, повертаються до Державного бюджету, адже мають цільове призначення, – зауважив Юрій Юрійович.

  Натомість, для 15 ОТГ Волині у 2017 році передбачили 50 млн 123 тис. грн із державної казни, що спрямували на реалізацію 97 проектів. Зі слів начальника управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Миколи Томчука, касові видатки становлять майже 49,1 млн грн, а це – 98 %. Так, лідерами із освоєння коштів є: Смолигівська ОТГ Луцького району, Люблинецька ОТГ Ковельського району, Литовезька ОТГ Іваничівського району та Прилісненська ОТГ Маневицького району. Аутсайдером залишається Поромівська ОТГ Іваничівського району, де відсоток освоєння становить лише 76,6%.

  Окрім того, чимало вдалося зробити завдяки коштам, які спрямували на реалізацію екологічних проектів: придбали баки для сміття, обладнання, спецтехніку тощо. Як повідомив начальник управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації Дмитро Новохатський, в цілому отримали 19 млн 303 тис. грн, з яких освоїли лише 70 % – більше 13 млн грн. Так і не відбувся тендер на будівництво мереж та споруд навколо господарсько-побутової каналізації в селі Світязь Шацького району, тому 4 млн 486 тис. 464 грн, виділених із Державного фонду охорони навколишнього природного середовища, повернулися назад.

  – Є надія, що реалізувати даний проект вдасться вже цього року за рахунок грантових коштів. Адже не зважаючи на те, що на 25 % зменшено рівень фінансування екологічних проектів у 2018 році, ми активно працюємо над залученням коштів із інших програм, – зауважив Дмитро Володимирович.
  Відтак, керівник найвищої виконавчої гілки влади в області доручив управлінню екології та природних ресурсів облдержадміністрації підготувати перелік проектів, які необхідно реалізувати у поточному році за умови надходження додаткового фінансування.

  Насамкінець, начальника відділу з питань фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації Ігор Дмитришин розповів, що триває будівництво 6 спортивних майданчиків на Волині, на що витратили майже 9 млн грн із Державного та місцевих бюджетів. Кошти перерахували підрядникам ще наприкінці 2017 року, тож нині триває укладка штучного покриття.

  Опісля – голова облдержадміністрації дав доручення підготувати єдину зведену таблицю виконання усіх програм соціально-економічного розвитку на Волині у 2017 році.

  Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

  Переглядів 178
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Іваничівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Іваничівській райдержадміністрації.
  Адреса: 45300, смт Іваничі, вул. Грушевського, 13 факс (03372) 2-18-68, E-mail: info@ivaadm.gov.ua
  © 2012 ivaadm.gov.ua