Головна сторінка

Райдержадміністрація
 • Нормативно-правова база
 • Звернення громадян
 • Обговорення конституції
 • Економіка
  Райдержадміністрація – Генплани
  Бюджет
  Сільське господарство
  Підприємництво
  Центр надання адмінпослуг
 • Регуляторна політика
 • Земельні відносини
 • Освіта
 • Культура
 • Соціальний захист населення
  Служба у справах дітей
  Вивчення громадської думки
 • Реагування на критику ЗМІ
 • Фізична культура та спорт
  Туризм
  Правова допомога
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Реформи в Україні
  Громадська рада при РДА
 • Публічна інформаціія
 • Каталог послуг
 • Очищення влади
 • Мобілізація
 • Контрактна служба
 • Децентралізація влади
 • Запобігання проявам корупції
 • Енергоефективність
 • Цивільний захист
  Центр зайнятості інформує

  АРХІВ НОВИН

  « Грудень 2018 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30
  31            

  ІВАНИЧІ

  soc zahyst viyskovoslughbovciv 2018

  telefon doviru 2018

  Zvtrnennia Ivanychi

  Simeyni likari 2018

  zminy odne zhyttiu

  dytacha liniy

  BPD

  Pravova dop VAIYBER

  Y mayu pravo

  Volyniy unikalna

  dracs

  Departament finansiv

  ustyzy

  robota za kontraktom

  14-OMBR-001s03

  int 1

  Krym ce Ukraina

  0

  prozorro

  datagovua

  e-deklar

  Про стан виконання районних програм говорили на нараді у заступника голови РДА Людмили Войтович

  Сьогодні, 12 січня 2017 року, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації відбулась планова нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, окремих територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади. На порядок денний винесено ряд важливих питань, зокрема, про виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 30.04.2010 № 177 « Про затвердження плану заходів в районі щодо детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення».

  З інформацією виступив заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Сергій Вільчинський.

  - Заборгованість із виплати заробітної плати працівникам району станом  на 01.12.2017 року становила 1180,4 тис. грн. (санаторій «Шахтар» (1 місяць 34 працівники)-120,9 тис. грн.., Іваничівська ЦРЛ (1 місяць 277 працюючих)– 728,2 тис. грн., Іваничівський ЦПМСД (1 місяць 168 працюючих)  – 331,3 тис. грн.). За оперативними даними на 22.12.2017 року становить 110,7 тис. грн. ( санаторій «Шахтар»).

  Станом на 01.01.2018 року заборгованість становила 145,6 тис. грн. (санаторій «Шахтар»)

  Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників Іваничівського району у ІІІ кварталі 2017 року за даними управління статистики у Волинській області становила 5362,00 грн, (займає 7 місце серед районів області) що в 1,7 раза вище рівня законодавчо встановленої мінімальної зарплати (3200 грн), та на 220,00 грн. більше ніж у ІІ кварталі 2017 (5142,00 ).

  Відповідно до даних Іваничівського відділення Володимир-Волинської ОДПІ щодо переліку юридичних і фізичних осіб які у листопаді 2017 рік нарахували заробітну плату працівникам менше законодавчо встановленого розміру становить 32 субєкта, з них 12 фізичних осіб-підприємців і 20 юридичних. (мінімальна заробітна плата 3200,00 грн.). Проведеним аналізом встановлено з 20 юридичної особи: 6 релігійних громад; 2 громадських організації; 1 профспілкова організація;2 працюють лише сумісники; 2 фермерських господарства.

  З початку року проведено 13 засідань робочої групи на яких заслухано керівників 23 підприємства та 13 підприємців району. Основними причинами середньомісячної заробітної плати нижче мінімальної були: відпустка без збереження заробітної плати (згідно заяви);- звільнення-прийняття працівників серед місяця (згідно заяви);- робота на умовах не повного робочого дня (згідно заяви); перебування на лікарняному; робота по сумісництву.

  За результатами засідань керівників підприємств та фізичних осіб - підприємців зобов’язано дотримуватись мінімальних гарантій, здійснити погашення заборгованості із виплати заробітної плати та не допускати в подальшому вищезазначених порушень, - зазначив Сергій Васильович.

  Про виконання розпорядження голови райдержадміністрації

  від 30.11.2016 № 438 «Про проект районної програми розвитку транскордонного співробітництва на 2017-2020 роки» доповідала начальник відділу регіонального розвитку та інвестицій райдержадміністрації Людмила Обштир.

  - Програма у 2017 році не фінансувалася. З метою розширення співробітництва Іваничівського району з сусідніми державами укладені угоди:

  - угода про співпрацю в сфері економіки та соціального розвитку Іваничівського району України та союзом гмін Грубешівського повіту Республіки Польща;

  - угода про співпрацю в сфері економіки та соціального розвитку Іваничівського району  Волинської області України та м. Бьяроза Брестської області Республіки Білорусь.

  13 серпня 2017 року проходили Європейські Дні Добросусідства «Кордон 835». В рамках проведення заходу проводився обмін делегацій з метою активізації транскордонної співпраці між країнами, створення простору для утвердження культурних та економічних зв’язків.

  У селі Кречів Іваничівського району неподалік прикордонної смуги Кречів-Крилув відбувся фестиваль народної творчості та фізичної культури і спорту.

  25-26 вересня 2017 року голова районної державної адміністрації Л.Кревська  брала  участь у VІ Конгресі Ініціатив Східної Європи у місті Люблін., - повідомила Людмила Василівна.

  Останнє питання порядку денного - про виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 08.05.2008 № 158 «Про хід виконання районної цільової Програми реформування системи закладів для дітей-сиріт, та дітей, позбавлених батьківського піклування».  З інформацією виступила начальник служби у справах дітей Жанна Гринюк.

  - Враховуючи той фактор, що дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування на первинному обліку зменшується, влаштування їх до інтернатних закладів відсутнє, збільшується кількість статусних дітей на території району, які прибули з інших територій, а показник кількості  дітей, які опинились у складних життєвих, є практично незмінним протягом останніх років, то можна вважати, що завдання та заходи, визначені зазначеною програмою виконані в повній мірі, - зазначила Жанна Ярославівна.

  Окрім того, начальник служби у справах дітей висловила пропозицію щодо зняття з контролю розпорядження голови районної державної адміністрації від 08 травня 2017 року №158 «Про проект районної цільової соціальної Програми реформування системи закладів для дітей-сиріт, дітей,позбавлених батьківського піклування».

  На завершення наради заступник голови РДА Людмила Войтович дала ряд доручень. Зокрема, управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації: здійснювати аналіз стану оплати праці, погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах, в установах та організаціях району; активізувати роз’яснювальну роботу серед роботодавців, щодо виплати заробітної плати найманим працівникам не нижче встановленого законодавством мінімального розміру; контролювати стан дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці підприємств усіх форм власності.

  Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики райдержадміністрації.

  Переглядів 235
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Іваничівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Іваничівській райдержадміністрації.
  Адреса: 45300, смт Іваничі, вул. Грушевського, 13 факс (03372) 2-18-68, E-mail: info@ivaadm.gov.ua
  © 2012 ivaadm.gov.ua