Головна сторінка

Райдержадміністрація
 • Нормативно-правова база
 • Звернення громадян
 • Обговорення конституції
 • Економіка
  Райдержадміністрація – Генплани
  Бюджет
  Сільське господарство
  Підприємництво
  Центр надання адмінпослуг
 • Регуляторна політика
 • Земельні відносини
 • Освіта
 • Культура
 • Соціальний захист населення
  Служба у справах дітей
  Вивчення громадської думки
 • Реагування на критику ЗМІ
 • Фізична культура та спорт
  Туризм
  Правова допомога
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Реформи в Україні
  Громадська рада при РДА
 • Публічна інформаціія
 • Каталог послуг
 • Очищення влади
 • Мобілізація
 • Контрактна служба
 • Децентралізація влади
 • Запобігання проявам корупції
 • Енергоефективність
 • Цивільний захист
  Центр зайнятості інформує

  АРХІВ НОВИН

  « Лютий 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28      

  ІВАНИЧІ

  telefon doviru 2018

  Zvtrnennia Ivanychi

  Simeyni likari 2018

  zminy odne zhyttiu

  dytacha liniy

  BPD

  Pravova dop VAIYBER

  Y mayu pravo

  Volyniy unikalna

  dracs

  Departament finansiv

  ustyzy

  robota za kontraktom

  14-OMBR-001s03

  int 1

  Krym ce Ukraina

  0

  prozorro

  datagovua

   філія Пробації

  e-deklar

  Головна>Новини>Інвестиційні проекти, які будуть реалізовані за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2018 році розглянули на нараді у заступника голови ОДА

  Інвестиційні проекти, які будуть реалізовані за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2018 році розглянули на нараді у заступника голови ОДА

  Про підготовку в 2018 році інвестиційних проектів за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку говорили на відеоселекторній нараді, 13 лютого 2018 року, яку провів заступник голови облдержадміністрації Сергій Кошарук.

  В студії відеоселекторного зв’язку працювали голова райдержадміністрації Лілія Кревська, керівники відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації.

  З інформацією виступив заступник начальника управління капітального будівництва облдержадміністрації - начальник планово – технічного відділу управління Станіслав Наумчик.

  Відтак, для реалізації проектів Державного фонду регіонального розвитку області передбачені кошти з державного бюджету в сумі 192,1 млн грн. Подано 116 проектів по області на загальну суму 867,0 млн грн.

  По Іваничівчському району на 2018 рік є пріоритетними проекти:

  - «Капітальний ремонт Іваничівської центральної районної лікарні /блокуА/ на вул. Грушевського, 45 в смт Іваничі Іваничівського району Волинської області (термореновація будівлі) корегування»;

  - «Реконструкція школи та дитячого садка в с. Старосілля Іваничівського району Волинської області»

  Наступне питання порядку денного - про реалізацію у 2017 – 2018 роках інвестиційних програм і проектів розвитку, які здійснюються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

  З інформацією виступила заступник начальника управління – начальник відділу розвитку, інвестицій та європейської інтеграції обласної державної адміністрації Вероніка Бальбуза.

  Слід зазначити, що у 2017 році у район надійшла субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в обсязі – 6025 тис. грн, ці кошти були спрямовані на 45 об’єктів соціально-культурної сфери району. Протягом року освоєно кошти в сумі 5721,6 тис. грн (в т. числі 716,3 тис. грн –кошти місцевих бюджетів), що становить 84,2 відсотка від загальної суми субвенції. На 29 об’єктах роботи завершені. Залишок коштів є перехідним.

  На 2018 рік за пропозиціями сільських та селищної рад райдержадміністрацією сформовано перелік, до якого увійшли 26 об’єктів на загальну суму 9023,4 тис. грн.

  Про наміри щодо використання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад проінформував начальник управління містобудування та архітектури обласної державної адміністрації Микола Томчук.

  На 2018 рік на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад області передбачені кошти в сумі 103,855 мільйонів гривень.

  Окрім того, проведено розподіл коштів між об’єднаними територіальними громадами, але ще поводяться уточнення розмірів субвенції. Зокрема, у Павлівській ОТГ фактично менша площа громади на 80 квадратних кілометрів, тому обсяг субвенції буде зменшено.

  Начальник управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації Дмитро Новохатський доповів про опрацювання пропозицій та підготовку запитів на фінансування природоохоронних заходів у 2018 році за рахунок коштів державного фонду охорони навколишнього природного середовища.

  По Іваничівському району подано пропозиції до фонду охорони навколишнього природного середовища а саме:

  «Нове будівництво полів підземної фільтрації та септиків для селища цукрового заводу в смт Іваничі Волинської області».

  Придбання спеціальної техніки сміттєвоза (МАЗ 4391) та обладнання для збору, транспортування та складування побутових, сільськогосподарських та промислових відходів виробництва на території Литовезької ОТГ.

  Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики райдержадміністрації.

  Переглядів 203
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Іваничівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Іваничівській райдержадміністрації.
  Адреса: 45300, смт Іваничі, вул. Грушевського, 13 факс (03372) 2-18-68, E-mail: info@ivaadm.gov.ua
  © 2012 ivaadm.gov.ua