Головна сторінка

Райдержадміністрація
 • Нормативно-правова база
 • Звернення громадян
 • Обговорення конституції
 • Економіка
  Райдержадміністрація – Генплани
  Бюджет
  Сільське господарство
  Підприємництво
  Центр надання адмінпослуг
 • Регуляторна політика
 • Земельні відносини
 • Освіта
 • Культура
 • Соціальний захист населення
  Служба у справах дітей
  Вивчення громадської думки
 • Реагування на критику ЗМІ
 • Фізична культура та спорт
  Туризм
  Правова допомога
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Реформи в Україні
  Громадська рада при РДА
 • Публічна інформаціія
 • Каталог послуг
 • Очищення влади
 • Мобілізація
 • Контрактна служба
 • Децентралізація влади
 • Запобігання проявам корупції
 • Енергоефективність
 • Цивільний захист
  Центр зайнятості інформує

  АРХІВ НОВИН

  « Лютий 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28      

  ІВАНИЧІ

  telefon doviru 2018

  Zvtrnennia Ivanychi

  Simeyni likari 2018

  zminy odne zhyttiu

  dytacha liniy

  BPD

  Pravova dop VAIYBER

  Y mayu pravo

  Volyniy unikalna

  dracs

  Departament finansiv

  ustyzy

  robota za kontraktom

  14-OMBR-001s03

  int 1

  Krym ce Ukraina

  0

  prozorro

  datagovua

   філія Пробації

  e-deklar

  На Іваничівщині презентували «Аграрні розписки»

  Аграріїв Волині продовжують ознайомлювати з перевагами аграрних розписок та механізмом їх оформлення.

  Презентація цього проекту у Іваничівському районі відбулася сьогодні, 14 лютого 2018 року. До слова, такі семінари відбуваються за підтримки IFC «Аграрні розписки в Україні».

  Під час заходу, керівників сільськогосподарських підприємств, голів фермерських господарств району та їх бухгалтерів ознайомили з інформацією про фінансову підтримку агропромислового комплексу у 2018 році, із змінами у податковому законодавстві, з послугами служби зайнятості.

  Із вступним словом до фермерів краю звернулась голова райдержадміністрації Лілія Кревська:

  - Мета проекту – покращити доступ до фінансових ресурсів для малих та середніх сільськогосподарських виробників.

  У країні та області робиться ставка на підтримку малих і середніх форм господарювання на селі, оскільки левова частка продукції виробляється саме такими господарствами. Досвід використання аграрних розписок в інших областях показує нові можливості доступу до фінансових ресурсів.

  - Аграрні розписки повинні бути хорошим поштовхом та певним додатковим джерелом для наповнення ресурсів наших сільгоспвиробників.

  Думаю, що ця тема поступово буде набирати обертів.

  Проект «Аграрні розписки в Україні» впроваджується у восьми пілотних областях. На сьогодні укладено 200 аграрних розписок (73 – товарні, 123 – фінансові), 107 з яких уже виконано. Усього, завдяки аграрним розпискам залучено 1,2 млрд. грн. Втім, в уряді очікують, що до початку посівної кампанії 2018 року аграрні розписки діятимуть на всій території країни, - зазначила Лілія Богданівна.

  Аграрні розписки презентував регіональний консультант проекту Сергій Мазурик. Зокрема, він зупинився на таких етапах, як оформлення розписки, її переваги та вартість фінансування, виконання і порядок розрахунків за аграрною розпискою.

  - Для сільгоспвиробників аграрні розписки забезпечують спрощений доступ до фінансових та матеріально-технічних ресурсів, можливість попереднього продажу сільгосппродукції, збільшення обсягу заставного майна та зменшення залежності від кредитів, можливість виходу на нових споживачів та постачальників, - зазначив Сергій Мазурик. - На сьогодні уже видано 207 таких розписок на суму понад 1 мільйон гривень.

  А також наголосив, що предметом застави виступає лише майбутній врожай. І в жодному разі не земля.

  Представники ПАТ «Агропросперісбанк» Юрій Іванчук та «Кредобанк» Валентина Мисковець розповіли про оформлення, видачу та виконання фінансових агарних розписок.

  Про зміни в податковому законодавстві присутніх ознайомила начальник відділу обслуговування платників податків Володимир-Волинської ОДПІ ГУ ДФС у Волинській області Лариса Войтович.

  Зокрема, вона наголосила, що з 1 січня 2018 року фермери та члени фермерського господарства мають обов’язково сплачувати ЄСВ.

  З послугами служби зайнятості ознайомив присутніх Гарік Татоян. Гарік Корюнович, розповів як правильно легалізувати робочі місця та вигоду при співпраці із центром зайнятості.

  Начальник відділу економічного аналізу та інфраструктури АПК департаменту агропромислового розвитку ОДА Олена Фоменко ознайомила присутніх із фінансовою підтримкою пріоритетних заходів в агропромисловому комплексі з обласного та державного бюджетів.

  У ході зустрічі, очільник виконавчої гілки влади Лілія Кревська оприлюднила тезу Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, яку він озвучив під час чергового засідання Уряду. Розвиток національної економіки залишається пріоритетом на 2018 рік. Цьогоріч планують активно працювати для зміцнення важливих секторів, створити додаткові робочі місця, змінити модель економіки сировинного типу для створення доданої вартості всередині країни. Особливу увагу планують зосередити на підтримці аграрного комплексу держави.

  Серед рішень, які розглянули на засіданні: підтримка агропромислового комплексу на фінансування якого у Держбюджеті 2018-го передбачили 6 млрд грн. Ще 2,5 млрд спрямують на будівництво молочно-товарних комплексів, ферм по всій Україні, аби наростити обсяг виробленої продукції та збільшити поголів’я тварин. На підтримку фермерства цьогоріч у бюджеті передбачено 1 млрд грн. Особисті домогосподарства, у яких громадяни самі вирощують велику рогату худобу, отримуватимуть щорічну виплату 2 500 грн за одиницю.

  Важливо, що у 2018 планують продовжити виробництво вітчизняної сільгосптехніки. Для цього з Державного бюджету передбачили 1 млрд грн.

  Окрім того, держава компенсовуватиме 25% вартості для тих господарств, підприємств, які її купуватимуть.

  Обіцяють підтримку і садівництву 70% від вартості українських саджанців також повертатимуть. Таким чином, у межах усієї країни планують створити більше 3 га нових садів.

  Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики райдержадміністрації.

  Переглядів 324
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Іваничівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Іваничівській райдержадміністрації.
  Адреса: 45300, смт Іваничі, вул. Грушевського, 13 факс (03372) 2-18-68, E-mail: info@ivaadm.gov.ua
  © 2012 ivaadm.gov.ua