Головна сторінка

Райдержадміністрація
 • Нормативно-правова база
 • Звернення громадян
 • Обговорення конституції
 • Економіка
  Райдержадміністрація – Генплани
  Бюджет
  Сільське господарство
  Підприємництво
  Центр надання адмінпослуг
 • Регуляторна політика
 • Земельні відносини
 • Освіта
 • Культура
 • Соціальний захист населення
  Служба у справах дітей
  Вивчення громадської думки
 • Реагування на критику ЗМІ
 • Фізична культура та спорт
  Туризм
  Правова допомога
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Реформи в Україні
  Громадська рада при РДА
 • Публічна інформаціія
 • Каталог послуг
 • Очищення влади
 • Мобілізація
 • Контрактна служба
 • Децентралізація влади
 • Запобігання проявам корупції
 • Енергоефективність
 • Цивільний захист
  Центр зайнятості інформує

  АРХІВ НОВИН

  « Лютий 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28      

  ІВАНИЧІ

  telefon doviru 2018

  Zvtrnennia Ivanychi

  Simeyni likari 2018

  zminy odne zhyttiu

  dytacha liniy

  BPD

  Pravova dop VAIYBER

  Y mayu pravo

  Volyniy unikalna

  dracs

  Departament finansiv

  ustyzy

  robota za kontraktom

  14-OMBR-001s03

  int 1

  Krym ce Ukraina

  0

  prozorro

  datagovua

   філія Пробації

  e-deklar

  У Луцьку відбулася конференція волинських освітян

  Чимало викликів стоїть нині перед працівниками освітньої галузі, адже входження України у європейський і світовий простір вимагає проведення модернізації змісту освіти у контексті її відповідності до сучасних потреб. Тож сьогодні, 14 лютого 2018 року, відбулося розширене засідання колегії управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації, де розглянули результативність роботи установ та закладів освіти області у 2017 році та завдання щодо реалізації освітньої політики в регіоні на 2018 рік. Зокрема, захід відвідала заступник голови облдержадміністрації Світлана Мишковець.

  Для початку начальник управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації Людмила Плахотна відзначила, що 2017 став роком кардинальних змін в освітянській галузі, адже набув чинності Закон України «Про освіту». Як результат – відбулися зміни в управлінні, фінансуванні, освітніх програмах, методичній складовій, у вимогах до оснащення освітнього процесу, до підвищення кваліфікації педагогічних працівників тощо. Окрім того, усі ці зміни тісно переплелися із процесом утворення нових органів управління освітою в об’єднаних територіальних громадах, передачею повноважень та майна.

  – Таких потрясінь, як у 2017 році,  галузь освіти ще ніколи не зазнавала. Але загальновідомо, що будь-яка зміна – це рушійна сила розвитку. І від вас, шановні керівники органів управління освітою усіх рівнів, закладів освіти, залежить ефективність реформ на Волині. Маємо консолідувати наші зусилля, а не чекати вказівки з Міністерства освіти та науки України, – наголосила Людмила Володимирівна.

  Разом із тим, головний педагог області відзначила, що освіта на Волині уже тривалий час є пріоритетною галуззю для роботи органів влади та місцевого самоврядування усіх рівнів. Яскравим свідченням цього є видатки на розвиток освіти. Так, упродовж 2015-2017 років для оснащення закладів загальної середньої освіти сучасною матеріально-технічною базою (засобами навчання, навчальними комп’ютерними комплексами та мультимедійним обладнанням) рішеннями Уряду з Державного бюджету виділено 44,5 млн грн, ще  47,2 млн грн – для придбання шкільних автобусів,  майже 7 млн грн – для підтримки навчальних закладів в ОТГ.

  До слова, у 2017 році з Державного фонду регіонального розвитку на галузь освіти, для реалізації 19 проектів передбачено 88,9 млн грн. Загальний обсяг освоєних коштів становить 80,3 млн грн. На умовах співфінансування завершена реалізація 4 інвестиційних проектів: будівництво навчальних приміщень загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в с. Вербка Ковельського району; реконструкція дошкільного навчального закладу в с. Залісці Рожищенського району; реконструкція навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів – гімназія імені С.Є.Ткача» смт Голоби Ковельського району (утеплення); капітальний ремонт з впровадженням енергозберігаючих технологій загальноосвітньої школи в с. Заброди Ратнівського району.

  Також за кошти ДФРР придбано 14 шкільних автобусів (20,2 млн грн). Для 3 інвестиційних проектів, термін реалізації яких завершується у 2018 році, освоєно 37,6 млн грн коштів ДФРР: будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ст на 198 учнів в с. Любохини Старовижівського району (14,6 млн грн); будівництво школи в с. Осівці Камінь-Каширського району (14,6 млн грн); будівництво дитячого ясла-садка в смт Ратне (8,4 млн грн).

  Окрім того, на реалізацію освітянських об’єктів надійшло 119 млн грн субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у Волинській області. А також за державні кошти створено два сучасних навчально-практичних центри  галузевого спрямування у професійно-технічних закладах.

  Серед проблем, які озвучили під час засідання колегії: дефіцит місць у дитячих садочках (у 2017 році черга скоротилася до 680 місць), створення багатопрофільних опорних закладів, оснащення кабінетів природничо-математичного циклу, запровадження енергозберігаючих технологій та зміцнення матеріально-технічної бази, реформування закладів професійно-технічної освіти тощо.

  – Шановні колеги! Ми працюємо у той час, коли у суспільстві є запит на якісні зміни, а відповідно й стандарти освіти повинні активно зростати. Зараз надзвичайно важливою є консолідація зусиль задля реалізації тих планів, які становлять основу системних перетворень в освіті. Реформи матимуть успіх тоді, коли у їхній реалізації братимуть участь університети, школи і суспільство, адже без об’єднання зусиль сам принцип європеїзації нашої держави неможливий. Ми  розуміємо, що від освіти залежить наше майбутнє, адже його творитимуть ті, хто сьогодні є дітьми та молоддю. Реформа освіти змінює нашу державу на краще, – зазначила Людмила Плахотна.

  Натомість Світлана Мишковець розповіла про основні напрямки роботи у 2018 році: придбання класів природничого спрямування, зміцнення матеріально-технічної бази закладів професійно-технічної освіти, підвищення енергоефективності та енергозбереження закладів освіти тощо.

  – Дякую вам за 2016-2017 навчальний рік, за ту роботу та сили, які витратили на розбудову освітньої галузі області. Переконана, що в поточному році будемо працювати не менш плідно, – додала Світлана Євтихіївна.

  Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

  Переглядів 246
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Іваничівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Іваничівській райдержадміністрації.
  Адреса: 45300, смт Іваничі, вул. Грушевського, 13 факс (03372) 2-18-68, E-mail: info@ivaadm.gov.ua
  © 2012 ivaadm.gov.ua