Головна сторінка

Райдержадміністрація
 • Нормативно-правова база
 • Звернення громадян
 • Обговорення конституції
 • Економіка
  Райдержадміністрація – Генплани
  Бюджет
  Сільське господарство
  Підприємництво
  Центр надання адмінпослуг
 • Регуляторна політика
 • Земельні відносини
 • Освіта
 • Культура
 • Соціальний захист населення
  Служба у справах дітей
  Вивчення громадської думки
 • Реагування на критику ЗМІ
 • Фізична культура та спорт
  Туризм
  Правова допомога
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Реформи в Україні
  Громадська рада при РДА
 • Публічна інформаціія
 • Каталог послуг
 • Очищення влади
 • Оборонно-мобілізаційна робота
 • Децентралізація влади
 • Запобігання проявам корупції
 • Енергоефективність
 • Цивільний захист
  Центр зайнятості інформує

  АРХІВ НОВИН

  « Жовтень 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30 31      

  ІВАНИЧІ

  telefon doviru 21868

  Zvtrnennia Ivanychi

  Simeyni likari 2018

  zminy odne zhyttiu

  dytacha liniy

  BPD

  Pravova dop VAIYBER

  Y mayu pravo

  Volyniy unikalna

  dracs

  Departament finansiv

  ustyzy

  robota za kontraktom

  14-OMBR-001s03

  int 1

  Krym ce Ukraina

  0

  prozorro

  datagovua

   філія Пробації

  e-deklar

  Kontrakt

   

  Друзі, день одруження — це один із найважливіших подій у житті кожної людини. Навіть через роки він із теплотою залишиться у пам`яті. Тому особливе значення для закоханих сердець є святкування ювілею весілля. Юстиція Волині нагадує, що відзначити цю урочисту дату ви можете у всіх відділах ДРАЦС Волинської області.
  Очільник юстиції Волині Валентин Кухарик спільно із керівником громадської організації “Велес+”, сімейним радником Віктором Вальчуком за сприяння Управління освіти Луцької міської ради та Волинської обласної бібліотеки для юнацтва провели зустріч із освітянами міста Луцька. Зазначимо, що захід проводився в рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу.
  Нагадаємо, що цьогоріч 19 січня набув чинності Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу". Але разом із прийняттям закону виникли запитання, що стосуються цих проблем, зокрема, як відрізнити цькування від інших схожих ситуацій.
  Сьогодні під головуванням керівника юстиції Волині Валентина Кухарика відбувся круглий стіл для працівників відділів ДРАЦС з питань протидії торгівлі людьми. Перед присутніми виступив постійний партнер управління щодо реалізації правопросвітницького проєкту “Я МАЮ ПРАВО” в області, сімейний радник, керівник громадської організації “Велес+” Віктор Вальчук.
  Статус особи з інвалідністю внаслідок війни надається особам, які отримали інвалідність внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в АТО, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх проведення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період зазначених заходів або в районах проведення АТО у період її проведення.
  Юстиція Волині продовжує надавати роз`яснення жителям області з правових питань. Сьогодні ми хочемо поговорити про оформлення аліментів за взаємною згодою. Сімейне законодавство визначає, що батьки зобов`язані матеріально утримувати дитину до досягнення нею повноліття.
  З 2 по 6 вересня на Волині проведено 75 уроків «Я МАЮ ПРАВО!». Загалом уроком «Я МАЮ ПРАВО!» працівниками органів юстиції та партнерами було охоплено 70 шкіл області.
  Друзі! Повідомляємо, що від сьогодні по всій Україні проводитиметься другий Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу.
  Запрошуємо до участі у Національному конкурсі наукових робіт «Громадянське суспільство: світові традиції та вітчизняні реалії»
  Закон України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» (надалі – Закон) є спеціальним нормативно-правовим актом, яким регламентується діяльність, пов’язана з фінансовим моніторингом.
  Нещодавно розпочався новий навчальний рік, який є ще одним важливим етапом у житті молоді, адже саме під час навчання учні та студенти виростають як особистості та здобувають знання, що визначатимуть їхній майбутній життєвий шлях. ...
  Міністерство юстиції представило маршрутну карту реформ для нового керівництва відомства – Transition Book. У документі стисло викладені напрями роботи Міністерства юстиції України за останні 5 років – від запровадження професії приватних виконавців, гуманізації пенітенціарної системи до розбудови електронних сервісів і доступних та взаємодіючих державних реєстрів.
  Часом спостерігається надмірне реагування батьків на простий конфлікт чи з’ясування стосунків між учнями, в той час, як ознак цькування в них немає.
  16 вересня ми розпочинаємо Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу. Це буде масштабний комплекс заходів, направлених на одночасну та всесторонню роботу з протидії булінгу в закладах освіти.
  Сьогодні працівники юстиції Волині зустрілися за круглим столом із представниками Луцького прикордонного загону Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України.
  Податкова знижка - це сума, на яку дозволяється зменшити розмір сплаченого особою податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) у зв'язку з оплатою нею послуг навчання.
  Вівторок, 10 вересня 2019 10:17

  Про апостиль

  Апостиль – це спеціальний штамп, який проставляється на офіційних документах, що надходять від держав – учасниць Конвенції, що скасовує вимогу легалізації іноземних офіційних документів, ратифікованої Україною у 2003 році. Він засвідчує справжність підпису особи під документом і автентичність відбитку печатки або штампа, якими скріплено відповідний документ.
  Цифра дня: з 19 січня по 3 вересня судами було розглянуто вже 197 справ про булінг
  У 2019 року вступили в силу норми закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)», який визначає поняття булінгу. Напередодні початку нового навчального року, Міністерство юстиції України продовжує інформування в рамках кампанії #СтопБулінг.
  Розпочався новий навчальний рік, який відкриває для дітей можливість здобути безцінні знання для свого розвитку та віднайти друзів на все життя. Проте поряд із позитивними перспективами, які надають заклади освіти, виникає негативне явище булінгу, що виявляється у систематичному переслідуванні з образами, цькуванням, упередженим ставленням у навчальному середовищі. Юстиція Волині продовжує інформування громадян щодо протидії цій проблемі. Тож, хочемо нагадати Вам, якою є відповідальність за вчинення булінгу.
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Іваничівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Іваничівській райдержадміністрації.
  Адреса: 45300, смт Іваничі, вул. Грушевського, 13 факс (03372) 2-18-68, E-mail: info@ivaadm.gov.ua
  © 2012 ivaadm.gov.ua