Головна сторінка

Райдержадміністрація
 • Нормативно-правова база
 • Звернення громадян
 • Обговорення конституції
 • Економіка
  Райдержадміністрація – Генплани
  Бюджет
  Сільське господарство
  Підприємництво
  Центр надання адмінпослуг
 • Регуляторна політика
 • Земельні відносини
 • Освіта
 • Культура
 • Соціальний захист населення
  Служба у справах дітей
  Вивчення громадської думки
 • Реагування на критику ЗМІ
 • Фізична культура та спорт
  Туризм
  Правова допомога
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Реформи в Україні
  Громадська рада при РДА
 • Публічна інформаціія
 • Каталог послуг
 • Очищення влади
 • Мобілізація
 • Контрактна служба
 • Децентралізація влади
 • Запобігання проявам корупції
 • Енергоефективність
 • Цивільний захист
  Центр зайнятості інформує

  АРХІВ НОВИН

  « Лютий 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28      

  ІВАНИЧІ

  telefon doviru 2018

  Zvtrnennia Ivanychi

  Simeyni likari 2018

  zminy odne zhyttiu

  dytacha liniy

  BPD

  Pravova dop VAIYBER

  Y mayu pravo

  Volyniy unikalna

  dracs

  Departament finansiv

  ustyzy

  robota za kontraktom

  14-OMBR-001s03

  int 1

  Krym ce Ukraina

  0

  prozorro

  datagovua

   філія Пробації

  e-deklar

  Рік роботи Іваничівського бюро правової допомоги

  Іваничівське бюро правової допомоги розпочало роботу 01 вересня 2016 року. Основним завданням бюро стало надання безоплатної первинної правової допомоги; забезпечення доступу до безоплатної вторинної правової допомоги; забезпечення доступу до електронних сервісів Міністерства юстиції та правопросвітництво.

  За рік роботи працівниками бюро було прийнято понад 920 громадян, які отримали первинну правовому допомогу.

  Зареєстровано 84 звернення на вторинну правову допомогу.

  В розрізі звернень найбільше громадян звертаються з питаннями соціального забезпечення, земельного, трудового та сімейного законодавства.

  В роботі Іваничівського бюро використовується досудове врегулювання спорів (медіація). За звітний період 5 справ вирішено застосовуючи навики медації.

  Протягом даного періоду 35 громадян скористались доступом до он-лайн сервісів (інформаційні довідки ЄДРП, державний реєстр речових прав на нерухоме майно, публічна кадастрова карта, он-лайн-будинок юстиції).

  З метою покращення доступу громадян до безоплатної вторинної правової допомоги, забезпечується робота мобільних пунктів консультування громадян.

  Здійснюється прийом громадян в дистанційних точках доступу, відповідно до затвердженого графіку прийому громадян: в секторі ЦНАП; в управлінні соціального захисту населення Іваничівської райдержадміністрації; в відділенні стаціонарного догляду територіального центру обслуговування с. Старий Порецьк; в Іваничівській школі-інтернат; в Іваничівському районному військовому комісаріаті; в Іваничівському районному центрі зайнятості.

  Також правову допомогу можна отримати за допомогою телефонного та скап-звязку. Точки доступу до правової допомоги через Skype зв’язок діють в Іваничівській центральній бібліотеці, бібліотеках с. Грибовися та с.Милятин, в Іваничівському РЦЗ.

  Ще одним із завдань щодо покращення доступу до БПД є проведення  виїзних прийомів громадян в сільських радах. Проводялись спільні прийоми громадян з головою районної ради, заступником голови райдержадміністрації, з начальником Іваничівського районного відділу ДРАЦС, юристами ОТГ. Під час виїздів в сільські ради  організовано зустрічі із представниками органів місцевого самоврядування та депутатами.

  Налагоджено співпрацю з органами місцевого самоврядування, органами виконавчої влади та місцевими громадськими організаціями. Зокрема підписано меморандуми про співпрацю між Іваничівським бюро правової допомоги та Іваничівським районним центром зайнятості, Іваничівським районним військовим комісаріатом, Нововолинсько-Іваничівським об’єднаним управлінням ПФУ, Іваничівським міськрайонним відділом з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України.

  Іваничівська районна рада прийняла програму з надання безоплатної правової допомоги Іваничівського району та затвердила порядок проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги.

  Павлівська сільська рада також прийняла програму надання безоплатної правової допомоги жителям Павлівської ОТГ.

  Працівники бюро приймають участь в заходах, організованих громадськими організаціями також надають правову допомогу учасникам бойових дій, членам їх сімей, проводять роз’яснювальну роботу для даної категорії громадян.

  Щомісяця в Іваничівському бюро спільно з працівниками бюро проводять прийом громадян адвокати, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, начальник Іваничівського районного відділу ДРАЦС та начальник Іваничівського районного відділу ДВС.

  Працівники бюро прийняли участь в понад 150 правопросвітницьких заходах (лекції в навчальних закладах, зустрічі з колективами установ, організацій, семінари та круглі столи для посадових осіб органів місцевого самоврядування, роз’яснювальні акції, сходи селян, тощо).

  З метою інформування жителів Іваничівщини про їх права на сторінках районної газети «Колос» започатковано відповідну рубрику. Також фахівці бюро дають відповіді на питання громадян які надходять до редакції районної газети.

   

  Начальник відділу

  «Іваничівське бюро правової допомоги»                                                                                                                                    Н.Є. Адамович

  Переглядів 395
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Іваничівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Іваничівській райдержадміністрації.
  Адреса: 45300, смт Іваничі, вул. Грушевського, 13 факс (03372) 2-18-68, E-mail: info@ivaadm.gov.ua
  © 2012 ivaadm.gov.ua