Головна сторінка

Райдержадміністрація
 • Нормативно-правова база
 • Звернення громадян
 • Обговорення конституції
 • Економіка
  Райдержадміністрація – Генплани
  Бюджет
  Сільське господарство
  Підприємництво
  Центр надання адмінпослуг
 • Регуляторна політика
 • Земельні відносини
 • Освіта
 • Культура
 • Соціальний захист населення
  Служба у справах дітей
  Вивчення громадської думки
 • Реагування на критику ЗМІ
 • Фізична культура та спорт
  Туризм
  Правова допомога
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Реформи в Україні
  Громадська рада при РДА
 • Публічна інформаціія
 • Каталог послуг
 • Очищення влади
 • Мобілізація
 • Контрактна служба
 • Децентралізація влади
 • Запобігання проявам корупції
 • Енергоефективність
 • Цивільний захист
  Центр зайнятості інформує

  АРХІВ НОВИН

  « Лютий 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28      

  ІВАНИЧІ

  telefon doviru 2018

  Zvtrnennia Ivanychi

  Simeyni likari 2018

  zminy odne zhyttiu

  dytacha liniy

  BPD

  Pravova dop VAIYBER

  Y mayu pravo

  Volyniy unikalna

  dracs

  Departament finansiv

  ustyzy

  robota za kontraktom

  14-OMBR-001s03

  int 1

  Krym ce Ukraina

  0

  prozorro

  datagovua

   філія Пробації

  e-deklar

  Платні послуги відділу ДРАЦС

  Іваничівським районним відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Волинській області відповідно до Переліку платних послуг, які можуть надаватися відділами державної реєстрації актів цивільного стану, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.12.2010 N 1168 надаються ряд послуг.

  Державна реєстрація шлюбу – це не просто формальна процедура, це велике торжество. Як правило, наречені бажають влаштувати пишне весілля і багату церемонію. Тому працівниками ДРАЦСу пропонується урочиста державна реєстрація шлюбу. Вартість такої реєстрації становить 350грн, а проведення традиційного обряду “Шлюбу” одним обрядовцем за скороченим сценарієм – 200 грн. Урочиста реєстрація шлюбу може проходити і поза межами приміщення відділу ДРАЦС. Як правило, пишна виїзна церемонія проходить в обраному молодятами незвичайному місці – це може бути ресторан на відкритому повітрі, парк та ін. Іваничівський районний відділ ДРАЦС ГТУЮ у Волинській області пропонує виїзну церемонію шлюбу, продуману до найдрібніших деталей, що вразить Ваших гостей та зробить кожну мить особливою та ще цікавішою. Ціна даної послуги -900 грн. Також пропонується видача запрошення із зазначенням дати держаної реєстрації шлюбу – 30 грн. Вартість послуги за організацію та проведення індивідуальних обрядів державної реєстрації шлюбу у вихідні та святкові дні оплачується у подвійному розмірі.

  Особливою та радісною подією в житті кожних батьків є народження дитини. Відтепер щасливі батьки новонароджених дітей мають змогу зареєструвати їхнє народження та отримати відповідне свідоцтво, як у приміщенні відділу ДРАЦС так і перебуваючи в пологовому будинку. Щоб зробити цю подію ще більш урочистою ми пропонуємо проведення обряду народження в приміщенні відділу ДРАЦС. Вартість послуги – 100грн.

  Однією з актуальних послуг на даний час є пошук актових записів цивільного стану в метричних книгах, та книгах держаної реєстрації актів цивільного стану, так як багато хто з громадян цікавиться історією власного роду та хоче дізнатися більше про своїх предків, а також шукають родичів які були громадянами Польщі. Пошук актового запису цивільного стану без повідомлення заявником даних про рік державної реєстрації актів цивільного стану - 120грн, пошук запису в метричних книгах, складених іншою ніж українська мовою до утворення органів державної реєстрації актів цивільного стану, за відсутності даних про рік складення запису-150 грн.

  Якщо Ви втратили документ про державну реєстрацію народження, шлюбу, розірвання шлюбу, зміни імені, смерті, а державна реєстрація проведена іншим відділом або компетентними органами іноземних держав і  не плануєте туди їхати щоб його поновити Ви можете звернутися до нашого відділу де Вам нададуть правову допомогу, що включає складення заяв (анкет, прохань) у вирішенні питання щодо повторної видачі свідоцтв та інших документів про державну реєстрацію актів цивільного стану. Ціна такої послуги:

  - відділами державної реєстрації актів цивільного стану не за місцем звернення заявника – 80 грн;

  - компетентними органами іноземних держав – 150 грн.

  Працівниками відділу складаються за проханням фізичних осіб заяви про державну реєстрацію актів цивільного стану, про повторну видачу свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану та витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян, про внесення змін до актових записів цивільного стану, поновлення та анулювання актових записів цивільного стану. Вартість послуги 30 грн.

  Також працівниками відділу надаються консультації з питань сімейного та цивільного законодавства, а також з питань витребування документів про державну реєстрацію актів цивільного стану. Ціна такої послуги 60 грн.

  Надання платних послуг здійснюється на бажання та за письмовою заявою фізичної особи.

  Плата за платні послуги здійснюється в безготівковій формі шляхом попередньої оплати.

  Особи, які мають статус учасника антитерористичної операції (при пред'явлені підтверджуючих документів) звільняються від сплати послуг за організацію та проведення індивідуальних обрядів державної реєстрації шлюбу та народження. 

  Розмір плати за надання платних послуг відділами державної реєстрації актів цивільного стану Волинської області, затверджений наказом Головного територіального управління юстиції у Волинській області від 16.02.2017 року № 35/7 (зі змінами).

   

  Начальник Іваничівського районного відділу

  Державної реєстрації актів цивільного стану

  Головного територіального управління юстиції                                                                                                   А.М.Чміль

  Переглядів 452
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Іваничівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Іваничівській райдержадміністрації.
  Адреса: 45300, смт Іваничі, вул. Грушевського, 13 факс (03372) 2-18-68, E-mail: info@ivaadm.gov.ua
  © 2012 ivaadm.gov.ua