Головна сторінка

Райдержадміністрація
 • Нормативно-правова база
 • Звернення громадян
 • Обговорення конституції
 • Економіка
  Райдержадміністрація – Генплани
  Бюджет
  Сільське господарство
  Підприємництво
  Центр надання адмінпослуг
 • Регуляторна політика
 • Земельні відносини
 • Освіта
 • Культура
 • Соціальний захист населення
  Служба у справах дітей
  Вивчення громадської думки
 • Реагування на критику ЗМІ
 • Фізична культура та спорт
  Туризм
  Правова допомога
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Реформи в Україні
  Громадська рада при РДА
 • Публічна інформаціія
 • Каталог послуг
 • Очищення влади
 • Мобілізація
 • Контрактна служба
 • Децентралізація влади
 • Запобігання проявам корупції
 • Енергоефективність
 • Цивільний захист
  Центр зайнятості інформує

  АРХІВ НОВИН

  « Грудень 2018 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30
  31            

  ІВАНИЧІ

  soc zahyst viyskovoslughbovciv 2018

  telefon doviru 2018

  Zvtrnennia Ivanychi

  Simeyni likari 2018

  zminy odne zhyttiu

  dytacha liniy

  BPD

  Pravova dop VAIYBER

  Y mayu pravo

  Volyniy unikalna

  dracs

  Departament finansiv

  ustyzy

  robota za kontraktom

  14-OMBR-001s03

  int 1

  Krym ce Ukraina

  0

  prozorro

  datagovua

  e-deklar

  30 листопада 2018 року у відділі агропромислового розвитку райдержадміністрації,  відповідно до порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 07.02.2018 року № 106 із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.2018р. № 911, директор Укрдержфонду підтримки фермерів Світлана Соколовська здійснила прийом документів фермерських господарствах.
  20 листопада 2018 року у відділі агропромислового розвитку райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань фінансування розвитку виноградарства і садівництва в районі.
  6 листопада цього року у відділі агропромислового розвитку райдержадміністрації проведено комісію з визначення одержувачів дотації за посадку садів і ягідників та здійснено виїзну перевірку на місця посадки полуниці та горіха.
  Понеділок, 10 вересня 2018 14:02

  Проведено «День поля»

  8 вересня 2018 року з ініціативи новоствореного сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Фундук Волині» створеного в рамках проекту  «Ключ до успіху» було проведено «День поля». Членами даного кооперативу є 5 фермерських господарств, 4 особистих селянських господарства, посадкові площі яких складають понад 10 гектарів на територіях Іваничівського, Любомльського та Луцького районів.
  Погодні умови дозволили аграріям активізувати проведення жнивних робіт, а окремим господарствам завершити збирання ранніх зернових культур.
  Кожного року фітосанітарна інспекція Іваничівського району проводить роз’яснювальну роботу про шкідливість  борщівника Сосновського,  адже незнання біологічних особливостей та шкоди, якої він може завдати як сільському господарству, так і здоров’ю населення, призводить до значного (неконтрольованого!!!) поширення цієї культури на території району та щораз частішого ураження населення біомасою рослини.
  Ось уже рік спільно об’єднавшись у сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Бортнів Еко Продукт», жителі села Бортнів Поромівської об’єднаної територіальної громади Іваничівського району, займаються тепличним господарством та вирощувнням ягідних культур.
  П'ятниця, 04 травня 2018 10:29

  Небезпечний карантинний бур’ян

  Амброзія полинолиста- небезпечний для людини та довкілля бур`ян, який має карантине значення в Україні. Засмічує подвір`я та вулиці, сільськогосподарські угіддя, парки, пустирі, узбіччя доріг, залізничні колії.
  12 квітня 2018 року у відділі агропромислового розвитку райдержадміністрації відбулась робоча зустріч директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Юрія Горбенка, директора Волинської аграрної дорадчої служби Наталії Козак та координатора проекту «Аграрні розписки» Сергія Мазурика в присутності начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Олени Кислюк...
  15 березня 2017 року в актовому залі відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації було проведено інформаційний семінар на тему: «Сільськогосподарський обслуговуючий кооператив: можливості, перспективи розвитку малих та середніх виробників». У семінарі взяли участь фермерські, особисті селянські господарства, приватні підприємці, які займаються вирощуванням плодово – ягідних, овочевих культур, утримують три і більше корів.
  Щороку для захисту сільськогосподарських культур від шкідників, хвороб та бур'янів використовується значна кількість засобів захисту рослин до роботи з якими залучаються працівники без відповідних навичок та відповідного допуску до роботи  з пестицидами. Такі дії можуть привести до негативних наслідків.
  Сьогодні, 15 лютого 2018 року, в районному центрі зайнятості відбулося засідання «Зимова агрошкола». Спеціалісти відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації ознайомили учасників освітнього проекту з напрямами та програмами підтримки аграрного сектору у рамках Державного бюджету на 2018 рік.
  Аграріїв Волині продовжують ознайомлювати з перевагами аграрних розписок та механізмом їх оформлення.
  Про підсумки роботи відділу агропромислового розвитку за 2017 рік та основні напрямки роботи на 2018 рік обговорили на підсумковій нараді, яка відбулась за участю голови райдержадміністрації Лілії Кревської, та керівників сільськогосподарських підприємств та голів фермерських господарств.
  Комплексна програма розвитку галузі АПК прийнята на 2015-2018 роки і діє на умовах співфінансування з обласного та місцевих бюджетів.
  На виконання заходів Комплексної програми розвитку агропромислового комплексу Волинської області на 2016-2020 роки на умовах співфінансування в Іваничівський район направлено субвенцію на дотацію власникам  особистих селянських господарств, які утримують три і більше корів в сумі 60000,00 грн.
  П'ятниця, 03 листопада 2017 16:27

  До зимово-стійлового періоду готові

  Успішна зимівля худоби залежить від забезпеченості достатньою кількістю якісних кормів та підготовки тваринницьких приміщень відповідно до вимог та норм і від того як буде налагоджена зимівля худоби, буде закладена основа для підвищення продуктивності і це вплине на результати роботи всієї галузі.
  Власникам особистих селянських господарств, які утримують три і більше корів та здали документи на отримання дотації за утримання таких корів, надається жом на безоплатній основі в кількості 10 тонн на господарство.
  На сьогоднішній день в районі завершується комплекс осінньо-польових робіт. Успішне його закінчення – одне з найважливіших питань працівників агропромислового комплексу.
  Рішенням районної ради від 22.12.2014 року № 34-13, затверджена Комплексна програма розвитку агропромислового комплексу Іваничівського району на 2015-2018 роки.
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Іваничівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Іваничівській райдержадміністрації.
  Адреса: 45300, смт Іваничі, вул. Грушевського, 13 факс (03372) 2-18-68, E-mail: info@ivaadm.gov.ua
  © 2012 ivaadm.gov.ua