Версія для друку

Центр надання адміністративних послуг Іваничівської районної державної адміністрації

 

Режим роботи  Центру надання адміністративних послуг Іваничівської районної державної адміністрації

 

ПОНЕДІЛОК

8.00-17.00

ВІВТОРОК

8.00-17.00

СЕРЕДА

8.00-17.00

ЧЕТВЕР

8.00-20.00

П’ЯТНИЦЯ

8.00-16.00

СУБОТА, НЕДІЛЯ

вихідний день

 

 

Про перелік адміністративних послуг органів виконавчої влади, що надаються через центр надання адміністративних послуг Іваничівської районної державної адміністрації          

ПЕРЕГЛЯНУТИ

Аналіз регуляторного впливу до проекту розпорядження Іваничівської  районної державної адміністрації «Про перелік адміністративних послуг органів виконавчої влади, що надаються через центр надання адміністративних послуг Іваничівської районної державної адміністрації»

ПЕРЕГЛЯНУТИ

ДОВІДКА про погодження проекту розпорядження «Про перелік адміністративних послуг органів виконавчої влади,що надаються через центр надання адміністративних послуг районної державної адміністрації»

ПЕРЕГЛЯНУТИ

 

 

З 1 жовтня 2014 року через Центр надання адміністративних послуг розпочато надання адміністративних послуг, пов’язаних із отриманням паспорта громадянина України, вклеюванням фотокартки по досягненні 25- та 45-річного віку, обміном паспорта громадянина України взамін втраченого, викраденого або пошкодженого, реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання або перебування.

Прийом та видача документів будуть проводитись щоденно без обідньої перерви.

Для одержання, обміну паспорта і вклеювання до нього нових фотокарток громадянин подає документи і фотокартки не пізніше як через місяць після досягнення відповідного віку чи зміни (переміни) прізвища, імені або по батькові, встановлення розбіжностей у записах чи непридатності паспорта для користування.

Відповідно до статті 197 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» проживання громадян, зобов'язаних мати паспорт, без паспорта або за недійсним паспортом, а також проживання громадян без реєстрації місця проживання чи перебування - тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

У разі наявності вищезазначеного адміністративного правопорушення попередньо необхідно звернутись до Іваничівського районного сектору  управління Державної міграційної служби України у Волинській  області за адресою: вул.Грушевського , 35, тел. ; 212 36 (підстава – стаття 22 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення», якою передбачено, що справи про такі адміністративні правопорушення розглядають органи Державної міграційної служби України).

 

√Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

√ПРОЕКТ РОЗПОРЯДЖЕННЯ про перелік адміністративних послуг органів  виконавчої влади, що надаються через центр надання адміністративних послуг Іваничівської районної державної адміністрації

√ПОЛОЖЕННЯ про центр надання адміністративних послуг при Іваничівській районній державній адміністрації.

√РЕГЛАМЕНТ центру надання  адміністративних послуг при Іваничівській райдержадміністрації.

  

ПЕРЕГЛЯНУТИ

Управління соціального захисту населення Іваничівської райдержадміністрації 

 Інформаційні картки

ПЕРЕГЛЯНУТИ

 Технологічні картки

 ПЕРЕГЛЯНУТИ

Відділ в Іваничівському районі Міськрайонного управління в Іваничівському районі та м. Нововолинську Головного управління Держгеокадастру у Волинській області

Інформаційні картки

ПЕРЕГЛЯНУТИ

Технологічні картки

ПЕРЕГЛЯНУТИ

Державний реєстратор реєстраційної служби районного управління юстиції

1. Видача виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

ПЕРЕГЛЯНУТИ

2. Видача витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

ПЕРЕГЛЯНУТИ

3. Видача довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

ПЕРЕГЛЯНУТИ

4. Включення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців відомостей про закриття відокремленого підрозділу юридичної особи.

 ПЕРЕГЛЯНУТИ 

5. Включення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців відомостей про створення відокремленого підрозділу юридичної особи.

ПЕРЕГЛЯНУТИ

6. Внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців запису про втрату оригіналів установчих документів юридичної особи.

 ПЕРЕГЛЯНУТИ

7. Внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, що не пов'язані із змінами, що вносяться до установчих документів юридичної особи, або не підлягають державній реєстрації.

 ПЕРЕГЛЯНУТИ

8. Внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців запису про рішення засновників (учасників) юридичної особи або уповноваженим ними органом щодо припинення юридичної особи.

 ПЕРЕГЛЯНУТИ

9. Внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців запису про рішення засновників (учасників) юридичної особи або уповноваженим ними органом щодо виділу.

 ПЕРЕГЛЯНУТИ

10. Державна реєстрація змін до установчих документів юридичної особи.

 ПЕРЕГЛЯНУТИ 

11. Державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті злиття, приєднання, поділу або перетворення.

 ПЕРЕГЛЯНУТИ

12. Державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її ліквідації.

 ПЕРЕГЛЯНУТИ

13. Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця у разі її смерті.

 ПЕРЕГЛЯНУТИ

14. Державна реєстрація змін до відомостей про фізичну особу – підприємця, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

 ПЕРЕГЛЯНУТИ

15. Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця за її рішенням.

 ПЕРЕГЛЯНУТИ

16. Державна реєстрація фізичної особи, яка має намір стати підприємцем.

ПЕРЕГЛЯНУТИ 

17. Державна реєстрація юридичної особи.

 ПЕРЕГЛЯНУТИ

18. Внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців запису про рішення щодо припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця.

 ПЕРЕГЛЯНУТИ

 

Переглядів 9863