Головна сторінка

Райдержадміністрація
 • Нормативно-правова база
 • Звернення громадян
 • Обговорення конституції
 • Економіка
  Райдержадміністрація – Генплани
  Бюджет
  Сільське господарство
  Підприємництво
  Центр надання адмінпослуг
 • Регуляторна політика
 • Земельні відносини
 • Освіта
 • Культура
 • Соціальний захист населення
  Служба у справах дітей
  Вивчення громадської думки
 • Реагування на критику ЗМІ
 • Фізична культура та спорт
  Туризм
  Правова допомога
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Реформи в Україні
  Громадська рада при РДА
 • Публічна інформаціія
 • Каталог послуг
 • Очищення влади
 • Оборонно-мобілізаційна робота
 • Децентралізація влади
 • Запобігання проявам корупції
 • Енергоефективність
 • Цивільний захист
  ВСЕ ПРО COVID-19
  Центр зайнятості інформує

  АРХІВ НОВИН

  « Січень 2021 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28 29 30 31

  ІВАНИЧІ

  telefon doviru 21868

  Zvtrnennia Ivanychi

  З Днем державної служби

  banerBPD 125x125


  Simeyni likari 2018

  Donbas SOS

  zminy odne zhyttiu

  dytacha liniy

  Volyniy unikalna

  dracs

  Departament finansiv

  ustyzy

  robota za kontraktom

  14-OMBR-001s03

  int 1

  Krym ce Ukraina

  0

  prozorro

  datagovua

   філія Пробації

  e-deklar

  ОГОЛОШЕННЯ

  Автор
  Оцініть матеріал!
  (2 голосів)

   

  √Щодо підготовки джерел теплової енергії до роботи в опалювальний період

  √Щодо підготовки теплових господарств до роботи в опалювальний період

   

  До відома жителів району!

  Відповідно до статті 1 Закону України «Про Національне антикорупційне бюро України» (далі – Закон) Національне антикорупційне бюро України (далі – Національне бюро) є державним правоохоронним органом, на який покладається попередження, виявлення, припинення, розслідування та розкриття корупційних правопорушень, віднесених до його підслідності, а також запобігання вчиненню нових.

  10 грудня 2015 року Директором Національного антикорупційного бюро України Ситником А. С. підписано наказ № 109-Н «Про утворення Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України».

  Юрисдикція Львівського територіального управління поширюється на Львівську, Волинську, Закарпатську, Чернівецьку, Тернопільську, Івано-Франківську, Рівненську, Хмельницьку області.

  Згідно з пунктом 4, 5 частин 1 статті 16 Закону до обов’язків Національного бюро входить взаємодія з іншими державними органами, органами місцевого самоврядування та іншими суб’єктами для виконання своїх обов’язків, а також здійснення інформаційно – аналітичної роботи з метою виявлення та усунення причин і умов, що сприяють вчиненню кримінальних правопорушень, віднесених до підслідності Національного бюро.

  Враховуючи вищезазначене 24 жовтня 2019 о 14 год. 00 хв. в залі засідань райдержадміністрації відбудеться зустріч Директора Львівського територіального управління Національного бюро Лопушанського Т. В. з представниками громадськості та жителями Іваничівського району.

  Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у зустрічі!

  Громадські слухання

   Про стажування в Німеччині навесні 2020 року

   

  ПРАЙС-КАТАЛОГ

  ♦Державне підприємство «Підприємство Державної кримінально-виконавчої служби України (№84)»

   

  √Рада голів державних адміністрацій інформує про проведення українською компанією Terrasoft Форуму бізнес- і ІТ-лідерів

   

   

  √ЗАЯВА про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території для будівництва та обслуговування об’єктів альтернативної енергетики (вітрової електростанції) на території Іваничівської селищної ради Іваничівського району Волинської області (за межами населених пунктів)

   

   

   √Заявка на кадрові потреби станом на 24.09.2018 р.

   

   

   

  ОГОЛОШЕННЯ!Щодо співпраці з Програмою Fit for Partnership with Germany

  √Повідомляємо, що в рамках двостороннього співробітництва між Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Федеральним міністерством економіки і енергетики Німеччини реалізується міжнародна програма «Fit for Partnership with Germany»

   

  До уваги керівників!

  √Щодо звіту про зайнятість та працевлаштування інвалідів

  √Про реєстрацію у відділенні Фонду

  ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ!

  З метою захисту своїх прав споживач має право звернутися до ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області. Звернення рекомендується надати в письмовій формі, де має бути зазначено прізвище, ім'я, по батькові та адреса споживача, інформація про суб'єкт господарської діяльності та місце покупки товару, копія розрахункового документа, коротко викладені претензії щодо порушення ваших прав. Письмове звернення повинне бути підписане заявником із зазначенням дати.

  В управлінні захисту споживачів (вул. Ковельська, 8, м. Луцьк) проводиться прийом громадян з особистих питань та працює громадська приймальня, де громадяни мають змогу отримати юридичну консультацію та правову допомогу. Громадська приймальня працює з понеділка до четверга з 9:00 год до 18:00 год, а в п'ятницю до 16:45 год.

  В управлінні відкрита "гаряча телефонна лінія" (телефон працює у робочі дні), де можна отримати консультації за номером (0332) 725-583.

  Додатково: Іваничівське районе управління ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області – (03372) 21165.

  Відділ регівонального розвитку та інвестицій райдержадміністрації.

   

  √Державна служба фінансового моніторингу інформує

   

  Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Волинській області повідомляє

  Відносини, які виникають у сфері державної реєстрації юридичних осіб, регулюються Конституцією України, Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» (далі – Закон про реєстрацію) та нормативно-правовими актами, прийнятими відповідно до цього Закону.

  З метою реалізації Закону України «Про санкції» (далі – Закон про санкції) Порядком державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, затвердженим наказом Міністерства юстиції України від 09.02.2016 № 359/5, та зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 09.02.2016 за №200/28330 (зі змінами) (далі – Порядок) передбачено, що у разі проведення державної реєстрації, пов’язаної зі збільшенням розміру статутного капіталу господарських товариств, підприємств, у яких резидент іноземної держави, іноземна держава, юридична особа, учасником якої є нерезидент або іноземна держава, володіє 10 і більше відсотками статутного капіталу або має вплив на управління юридичною особою чи її діяльність, державний реєстратор обов’язково встановлює наявність/відсутність персональних санкцій відповідно до Закону про санкції, рішення про застосування яких прийняте Радою національної безпеки і оборони України та введене в дію указом Президента України (положення абзацу другого пункту 12 розділу ІІ Порядку).

  Враховуючи зазначене, у разі встановлення факту застосування до фізичних осіб або юридичних осіб, що звернулися для відповідної реєстраційної дії, санкцій, передбачених пунктом 16 статті 4 Закону про санкції, суб’єкт державної реєстрації відмовляє у вчиненні державної реєстрації відповідно до пункту 5 частини першої статті 28 Закону про реєстрацію.

   

  Про програму COSME

  Повідомляємо, що 9 березня 2017 року Президент України підписав Закон України “Про ратифікацію Угоди між Урядом України і Європейським Союзом про участь України в програмі ЄС “Конкурентноспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014-2020)”, який 22 лютого 2017 року був прийнятий Верховною Радою України.

  Competiveness of Small and Medium Enterprises (далі – програма COSME) – європейська програма підтримки малого та середнього бізнесу. Програма COSME – це набір тематичних проектів та програм на період з 2014 по 2020 роки із загальним бюджетом 2,3 млрд євро. Перелік програм, що визначаються Європейською Комісією, щороку змінюється та викладається в окремому документі – Робочій програмі.

  Доступна для України Робоча програма на 2017-й рік складається з 22 підпрограм, які класифіковано за трьома напрямками: полегшення виходу на зовнішні ринки; поліпшення умов для конкурентоспроможності; формування культури ведення бізнесу. У відповідних розділах Робочої програми міститься перелік із детальним описом підпрограм, їх цілями та завданнями, що фінансуються коштом COSME, а також очікуваними результатами, виділеним бюджетом та строками подачі проектів. Робоча програма доступна на офіційному веб-сайті Європейської Комісії за посиланням: http://ec.europa.eu/DocsRoom/documents/21624.

  Участь в програмі COSME можуть брати: український малий та середній бізнес, громадські організації, установи, аґентства регіонального розвитку, кластери, органи державної влади, освітні заклади. Окремі вимоги до учасників прописані у спеціальних критеріях для кожної з підпрограм. Більше детальної інформації про програму COSME можна прочитати на офіційному веб-сайті Мінекономрозвитку у розділах: “Головна” – “Пріоритетні реформи” – “Програми підтримки підприємців”, або за посиланням: http://bit.ly/2mBWHiG. Також, інформація про програму COSME доступна на офіційному веб-сайті Європейського виконавчого агентства з МСП (Executive agency for SMEs – EASME): https://ec.europa.eu/easme/en/cosme.

  Просимо сприяти поширенню інформації про COSME серед представників малого і середнього бізнесу області.

   

  Шановні жителі району

  На виконання Постанов Кабінету Міністрів України від 09.11.2016 №862, №863 «Про державне регулювання на лікарські засоби», «Про відшкодування лікарських засобів» в районі з 03.04.2017р. запроваджено відшкодування лікарських засобів при амбулаторному лікуванні за рецептами лікарів, для хворих з серцево-судинними захворюваннями, цукровим діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою.

  Для отримання відшкодування необхідно звернутись до сімейного лікаря Іваничівського центру первинної медико-санітарної допомоги, для виписки  рецепта на призначений препарат та отримати його в аптеці №28 смт. Іваничі, вул. Львівська,12, або в аптечному пункті №1 смт. Іваничі, вул. Грушевського,45 ( в приміщенні центральної районної лікарні).

  Реєстр лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню станом на 03 квітня 2017 року (додається).

   

  Адміністрація Іваничівського ЦПМСД

   

  Нагадування!!!

  Шановні жителі району!

  У разі виникнення повеней та підтоплень:

  - підготуйте запас продуктів харчування тривалого зберігання (мінімум на дві доби), питної води, медикаментів, одежі;

  - зберіть документи та цінні речі;

  - знайдіть підходяще місце для своїх запасів, у випадку підтоплення воно повинне бути доступним для вас та не доступним для води. У разі можливого різкого прибуття води слідкуйте за інформацією по місцевим ЗМІ, в яких періодично будуть показувати прогноз стосовно паводку та можливих зон підтоплення.

  У випадку отримання повідомлення: - не панікуйте, оцініть обстановку; - якщо ви перебуваєте на відкритій місцевості якомога швидше знайдіть безпечне місце на перепаді висоти, підніміться та чекайте на допомогу;

  - якщо вода застала Вас вдома, необхідно: відключити електроенергію, перекрити подачу газу, щільно закрити вікна та двері, піднятися на верхні поверхи, горище та дах.

  - постійно передавайте сигнали тривоги;

  У випадку евакуації слідуйте наступній схемі:

  - не піддавайтеся паніці;

  - перед виходом з будівлі вимкніть електроенергію та газ, закріпіть всі плавучі предмети які знаходяться поза будівлею; - залиште у будинку питну воду в герметичній тарі, вона знадобиться після повернення; - візьміть з собою документи та цінності, необхідні речі, медикаменти, запас продуктів харчування на дві доби; - в кінцевому пункті евакуації зареєструйтесь.

  Сподіваємося що Вам ніколи не прийдеться користуватися цими порадами. Утім життя не завжди складається так як хотілося б. Тож бажаємо всім ніколи не стикатися з надзвичайними ситуаціями , проте завжди пам’ятати, як слід діяти у разі їх виникнення.

  Іваничівський районний сектор УДСНС у Волинській області

   

  Шановні громадяни!

  √Управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області повідомляє про функціонування  „телефону довіри”,  за яким громадяни протягом робочого дня можуть повідомляти про відомі їм випадки зловживань і фінансових порушень при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна за номерами телефонів -

  (0-332) 77-09-16 - Управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області,

  (0-322) 55-41-88 - Західний офіс Держаудитслужби (м. Львів),

  (044) 425-38-18 – Державна аудиторська служба України (м. Київ)

  Про вчинки працівників Управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області, які мають ознаки корупційних дій  ви можете повідомляти протягом робочого дня за номерами (0-332) 77-09-17 Управління Західного офісу Держаудитслужби

   у Волинській області, (0322) 60-31-70 Західний офіс Держаудитслужби (м. Львів)

   

   ОГОЛОШЕННЯ

  Інформуємо, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 року №656 «Про реалізацію пілотного проекту щодо тимчасового обмеження застосування постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996р. №1548 та постанови Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2007р. №1222» в Україні розпочинається реалізація пілотного проекту у сфері регулювання цін на продовольчі товари.

  Пілотний проект передбачає тимчасове скасування надмірного адміністративного регулювання цін на харчові продукти.

   

  Шановні пільговики!

  Урядом змінено порядок надання пільг і субсидій на оплату житлово-комунальних послуг з метою підвищення їх ефективності.

  З 1 травня 2016 року громадянам, які мають пільги на оплату житлово-комунальних послуг і отримують субсидію, відповідні пільги на період отримання субсидій не нараховуються.

  Зазначене не призведе до зменшення Вашого рівня соціального захисту населення, оскільки  раніше субсидії розраховувались з урахуванням пільг, а сьогодні  - без їх врахування і розмір субсидії залежатиме лише від доходу сім’ї.

  У разі призначення “0” субсидії, пільга на оплату житлово-комунальних послуг буде надаватися.

  Тому, якщо Ви були забезпечені  пільгою та субсидією на оплату житлово-комунальних послуг, то з 1 травня в оплаті за житлово-комунальні послуги у Вас зросте розмір житлової субсидії.

   Більш детальну інформацію Ви можете отримати за телефоном  21744.

    

  Інформація Іваничівської районної державної адміністрації Волинської області про проведення конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки

  1.Мета проведення робіт: відбір суб’єкта оціночної діяльності з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки

  2. Дані про земельну ділянку:

  1) земельна ділянка площею 0,3890 га, надана  в оренду для розміщення і обслуговування складських та виробничих приміщень (кадастровий номер – 0721187700:03:000:0226) за межами населених пунктів Старолішнянської сільської ради.

  3. Умови конкурсу: конкурсна документація подається в запечатаному конверті із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу.

  У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом, до яких належать:

  1) заява про участь у конкурсі з визначення суб’єкта оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок за формою згідно з додатком 1;

  2) копії установчих документів;

  3) згода на обробку персональних даних  (для претендента - фізичної особи - підприємця) згідно з додатком 2;

  4) копія ліцензії на право здійснення оціночної діяльності;

  5) копії кваліфікаційних документів оцінювачів претендента, яких буде залучено до проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельних ділянок;

  6) кількість звітів про експертну грошову оцінку земельних ділянок, що складені за попередні 12 місяців;

  7) конкурсні  пропозиції  щодо  вартості  виконання  робіт  відповідно до  калькуляції  витрат, пов’язаних  із виконанням робіт,  а  також строк  виконання робіт   з   експертної   оцінки   земельної   ділянки   (подаються   у запечатаному конверті).

  При обранні переможця із числа учасників конкурсу  враховується загальна оцінка балів конкурсної пропозиції кожного з учасників за такими критеріями:

  запропонована учасником конкурсу вартість робіт:

  15 балів - найменша пропозиція;

  12 балів - друга за найменшою пропозиція;

  8 балів - третя за найменшою пропозиція;

  7 балів - інші пропозиції;

  запропонований учасником конкурсу строк виконання робіт:

  5 балів - найменша пропозиція;

  4 бали - друга за найменшою пропозиція;

  3 бали - інші пропозиції;

  кількість звітів про експертну грошову оцінку земельних ділянок, що складені за попередні 12 місяців учасником конкурсу:

  3 бали - найбільша пропозиція;

  2 бали - друга за найбільшою пропозиція;

  1 бал - інші пропозиції.

  Приймання заяв припиняється за п’ять робочих днів до дати проведення конкурсу.

  У разі неповноти, невідповідності наданих підтвердних     документів  або несвоєчасності їх подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

  Конверти претендентів з конкурсною пропозицією розпечатуються на засіданні комісії.

  4.Строк подання конкурсної документації: до 17.00 год.  22 квітня 2016 року

  (включно).

  5.Поштова адреса, за якою подаються документи: 45300, Волинська область, смт. Іваничі, вул. Грушевського, 13, каб. №4.

  6.Інформація про проведення конкурсу: конкурс відбудеться 25 квітня 2016 року об 11 00  год. в приміщенні Іваничівської районної державної адміністрації Волинської області, за адресою: Волинська область, смт. Іваничі, вул. Грушевського, 13.

  7.Відомості про місцезнаходження комісії, контактні телефони: Волинська область, смт. Іваничі, вул.Грушевського, 13,  телефон для довідок:  (03372) 2-18-68., 098 25 99 609.

  √ДОДАТОК 1

  √ДОДАТОК 2

   

  ЗВЕРНЕННЯ

  Іваничівської районної організації

  Товариства Червоного Хреста України

   

  Інформація

  Іваничівської районної державної адміністрації Волинської області про результати проведення конкурсу з відбору виконавця послуг з проведення земельних торгів, що відбувся 16 березня 2016 року

  1.Дані про земельні ділянки:

  1) земельна ділянка водного фонду державної власності для влаштування копаної водойми для рибогосподарських потреб,  площею 8,3 га, за межами населених пунктів Литовезької сільської ради Іваничівського району Волинської області;

  2) земельна ділянка водного фонду державної власності для влаштування копаної водойми для рибогосподарських потреб, площею 4,5 га, за межами  населених пунктів Заболотцівської сільської ради Іваничівського району Волинської області.

  2. Організатор конкурсу– Іваничівська районна державна адміністрація Волинської області.

  3. Дата розміщення оголошення про проведення конкурсу – 05 лютого 2016 року.

  4. Дата визначення переможця – 16 березня 2016 року.

  5. Предмет конкурсу – закупівля послуг з проведення земельних торгів.

  6. Інформація про переможця:

  Повна назва юридичної особи: Товариство з обмеженою відповідальністю «ОЛДІ».

  Дата початку дії ліцензії та вид діяльності: АГ № 583243  від 28.03.2011  року на проведення земельних торгів

  Адреса: 43000, Волинська область, місто Луцьк, вул.Винниченка, 67

   

  ОГОЛОШЕННЯ

  На підставі постанови Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2016 року № 99 “Про реформування територіальних органів Міністерства юстиції та розвиток системи надання безоплатної правової допомоги” та відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 01 березня 2016 року №572/5 “Про ліквідацію територіальних управлінь юстиції” 03 березня 2016 року головою ліквідаційної комісії Іваничівського районного управління юстиції  Н. Адамович внесено подання державному реєстратору, щодо державної реєстрації рішення про припинення юридичної особи публічного права – Іваничівського районного управління юстиції та розпочато ліквідацію Іваничівського районного управління юстиції Волинської області.

   

  Інформація

  Іваничівської районної державної адміністрації

  про результати проведення конкурсу

  з відбору суб’єкта оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, що відбувся 18 лютого 2016 року

  1. Дані про земельну ділянку: земельна ділянка площею 0,2513 га для розміщення та обслуговування майстерні по ремонту побутової техніки за межами населених пунктів Старолішнянської сільської ради

  2. Організатор конкурсу– Іваничівська районна державна адміністрація Волинської області.

  3. Дата розміщення оголошення про проведення конкурсу – 28 січня 2015 року.

  4. Дата визначення переможця – 18 лютого 2016 року.

  5. Предмет конкурсу – проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.

  6. Інформація про переможця:

  ПІБ фізичної особи – підприємця: Городюк Олександр Мілетійович

  Дата початку дії ліцензії та вид діяльності: АГ № 583401, 24.05.2011 № 405, земле оціночні роботи

  Адреса:  Волинська область, місто Луцьк, проспект Соборності, б.35, кв.5

   

  √Перелік об'єктів нерухомого майна, що пропонується для здачі  в оренду по Волинській області  станом на 25.01.2016

   

  Інформація Іваничівської районної державної адміністрації Волинської області про проведення конкурсу з відбору виконавця послуг з проведення земельних торгів

  1. Мета проведення робіт: Відбір виконавця з проведення земельних торгів з продажу права оренди

  2. Дані про земельні ділянки:

  1) Земельна ділянка водного фонду державної власності для влаштування копаної водойми для рибогосподарських потреб, орієнтовна площа – 8,3 га, місце розташування: за межами населених пунктів Литовезької сільської ради Іваничівського району Волинської області. 

  2) Земельна ділянка водного фонду державної власності для влаштування копаної водойми для рибогосподарських потреб, орієнтовна площа – 4,5 га, місце розташування: за межами населених пунктів Заболотцівської сільської ради Іваничівського району Волинської області. 

  3. Умови конкурсу: Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка «На конкурс з відбору виконавця послуг з проведення земельних торгів» із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу.

  У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з  конкурсною пропозицією.

  Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити інформацію про сумарну кількість проданих лотів на земельні ділянки на земельних торгах за 2013-2014 роки та відповідний період поточного 2015 року (на день подачі заяви), ціну їх продажу порівняно зі стартовою ціною у гривнях та у відсотках, надати при цьому додаткову інформацію в розрізі кожного аукціону із зазначенням дати, організатора торгів, стартової ціни, ціни продажу, зростання (збільшення) ціни їх продажу порівняно зі стартовою ціною у гривнях та у відсотках за такою формою:

  з/п

  Дата

  торгів

   

  Кількість

  лотів

  Організатор

  торгів

  Ціна (грн.)

  Зростання (збільшення)

  ціни

  стартова

  продажу

  грн.

  %

  а також згоду на фінансування підготовки лотів до продажу на земельних торгах за рахунок власних коштів.

  Під час обрання переможця із числа учасників конкурсу з відбору виконавців земельних торгів враховуватиметься загальна оцінка балів конкурсної пропозиції кожного з учасників за двома критеріями, зазначеними у пункті 3.2  Порядку закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних  засадах, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України 25.09.2012  № 579, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26.09.2012 р. за № 1655/21967 (далі – Порядок):

  перший – кількість проданих лотів; другий – зростання (збільшення) ціни їх продажу порівняно зі стартовою ціною у відсотках.

  Переможець конкурсу забезпечує фінансування підготовки лотів до продажу на земельних торгах (розроблення документації із землеустрою та оцінки земель), та координацію діяльності установ, підприємств, організацій залучених до цієї роботи, а також проведення земельних торгів за власний рахунок на підставі  договору про підготовку лотів для продажу між організатором земельних торгів та виконавцем земельних торгів з наступним відшкодуванням витрат виконавцю земельних торгів за рахунок коштів, що сплачуються покупцем лота.

  У разі неповноти, невідповідності наданих підтвердних документів або несвоєчасності їх подання претендент до участі в конкурсі не допускається.

  Приймання заяв припиняється за п"ять робочих днів до дати проведення конкурсу.

  Конверти претендентів з конкурсною пропозицією розпечатуються на засіданні комісії.

  Особливі умови конкурсу:  фінансування підготовки лотів до продажу та проведення земельних торгів здійснюється за рахунок коштів виконавця земельних торгів з наступним відшкодуванням за рахунок коштів покупця лота відповідно до частини п’ятої статті 136 Земельного кодексу України.

  4. Перелік підтвердних документів, які подаються на конкурс з відбору виконавців:

  - заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з проведення земельних торгів за формою згідно з додатком 1 Порядку;

  - копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента – фізичної особи – підприємця);

  - згода на обробку персональних даних (для претендента – фізичної особи – підприємця) згідно з додатком 2 Порядку;

  - копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента – юридичної особи);

  - копія(ї) ліцензії(й);

  - копії кваліфікаційних документів ліцитаторів претендента, яких буде залучено для проведення земельних торгів та підписання протоколу земельних торгів;

  - інформація про продані лоти: кількість, стартова ціна, ціна їх продажу порівняно зі стартовою ціною.

  5. Строк подання конкурсної документації: до 16.00 год. 09 березня 2016 року (включно).

  6. Поштова адреса, за якою подаються документи: 45300, Волинська область, смт. Іваничі, вул. Грушевського, 13, каб. №4.

  7. Інформація про проведення конкурсу: конкурс відбудеться 16 березня 2016 року об 11 00  год. в приміщенні Іваничівської районної державної адміністрації Волинської області, за адресою: Волинська область, смт. Іваничі, вул. Грушевського, 13.

  8. Відомості про місцезнаходження комісії, контактні телефони: Волинська область, смт. Іваничі, вул.Грушевського, 13,  телефон для довідок:  (03372) 2-18-68., 098 25 99 609.

   

  ПІЛЬГИ

  ПРАЦІВНИКАМ БЮДЖЕТНИХ УСТАНОВ

  Кабінетом Міністрів України 04.06.2015 р. прийнято постанову за №389 «Про затвердження Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї», яка набирає чинності з 01.07.2015 р. Згідно цієї постанови пільги на житлово-комунальні послуги  надаються з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї  пільговика в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців, який  не перевищує величини доходу, що дає право на податкову соціальну пільгу.

  Разом з тим нормами законів України «Про освіту», «Про охорону здоров’я», «Про культуру» не передбачено  при визначенні права на пільги враховувати  дохід членів сім’ї пільговика. Відповідно до вищезазначеного, працівникам бюджетних установ пільги нараховуються в залежності від доходів  пільговика без врахування доходів членів сім’ї.

  Пільговикам необхідно звернутись для заповнення декларації про дохід  за шість місяців, які передують даті звернення і подати підтверджуючі довідки для продовження права на пільги з 01.01.2016 року ( пільга надається на 6 місяців, тому декларацію про доходи потрібно заповняти кожні 6 місяців).

  Для продовження пільг необхідно звернутися до управління соціального захисту населення (смт.Іваничі, вул.Грушевського 1, кабінет № 1).

   

  УВАГА ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ!!!

  Відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні затвердженого Постановою № 555 від 25 травня 2011 року Іваничівська районна державна адміністрація повідомляє про початок проведення громадських обговорень містобудівної документації

  «Детальний план території земельної ділянки площею 8.2305 га для будівництва цеху виробництва кормів для дрібних та непродуктивних тварин та цеху виробництва кормових протеїнів за межами населених пунктів Мишівської сільської ради »

  Метою розроблення є уточнення положення земельної ділянки відповідно до   схеми планування території району. Містобудівна документація складається з текстових та графічних матеріалів.

  Основні техніко – економічні  показники

       Площа земельної ділянки на яку розробляється ДПТ – 8,2305га      Площа ділянки під цех виробництва кормів для дрібних та непродуктивних тварин – 2,6422 га      Площа ділянки під цех виробництва кормових протеїнів – 4,2737 га      Площа мощення – 14335 кв.м      Площа забудови – 12020 кв.м      Площа озеленення – 48100 кв.м      Потужність підприємства по виробництву (борошно з пера, борошно з крові, м'ясо – кісткове борошно) – 30(І етап), 60 (ІІ етап), т/добу      Потужність підприємства по використанню сировини - 100(І етап), 200 (ІІ етап), т/добу      Площа ділянки в охоронній зоні магістрального газопроводу І-го класу – 1,3688 га      повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;      юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;      власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;       представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;      народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

  Замовник містобудівної документації – Іваничівська райдержадміністрація.

  Розробник містобудівної документації – Волинська філія ДП УДНДІПМ «ДІПРОМІСТО» ім..Ю.Білоконя.

  Підстави для розроблення – розпорядження Іваничівської райдержадміністрації № 9 від 18.01.2016 року.

  Місце і строки ознайомлення з проектом містобудівної документації – смт  Іваничі, вул..Грушевського,8, Сектор містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Іваничівської райдержадміністрації, з 10 лютого до 10 березня 2016 року

  Посадова особа, відповідальна за організацію розгляду пропозицій – Гавінський  Т.С.

  Строк подання і строк завершення розгляду пропозицій – з 10 лютого до 10 березня 2016 року

  Заплановані інформаційні заходи – 11 березня 2016 року о 12 год. в Іваничівській райдержадміністрації за адресою: смт Іваничі,  вул..Грушевського, 13, відбудеться громадське  слухання та представлення містобудівної документації Волинською філією ДП УДНДІПМ «ДІПРОМІСТО» ім..Ю.Білоконя.

  Згідно вище згаданої постанови № 555 від 25 травня 2011 року пропозиції до проекту містобудівної документації мають право подавати :

  Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я, та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

  Пропозиції надавати сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Іваничівської райдержадміністрації за адресою: смт Іваничі вул. Грушевського,8

   

  До уваги платників податків!

  Нововолинська ОДПІ Головного управління ДФС у Волинській області повідомляє, що відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік», Бюджетного кодексу України, наказу Міністерства фінансів України від 14 січня 2011 року №11 «Про бюджетну класифікацію» (зі змінами та доповненнями) Головним управлінням Державної казначейської служби України у Волинській області надано перелік реквізитів рахунків для наступних платежів:

  02801420

  Повернення коштів в частині відшкодування вартості сільськогосподарської техніки, переданої суб'єктам господарювання на умовах фінансового лізингу

  11010900

  Податок на доходи фізичних осіб від оподаткування пенсійних виплат або щомісячного довічного грошового утримання, що сплачується (перераховується) згідно з Податковим кодексом України

  11010902

  Податок на доходи фізичних осіб від оподаткування пенсійних виплат або щомісячного довічного грошового утримання, що сплачується (перераховується) згідно з Податковим кодексом України

  13031000

  Рентна плата за користування надрами для видобування бурштину

  13080100

  Рентна плата за транзитне транспортування трубопроводами природного газу територією України, що нарахована до 1 січня 2016 року

  13080200

  Рентна плата за транспортування нафти та нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами територією України

  13080300

  Рентна плата за транзитне транспортування трубопроводами аміаку територією України

  14060100

  Податок на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт, послуг)

  14060200

  Бюджетне відшкодування податку на додану вартість

  14060300

  Реструктурована сума заборгованості податку на додану вартість

  14060400

  Податок на додану вартість із імпортованих на територію України робіт, послуг

  14060500

  Надходження від підприємств податку на додану вартість по операціях, пов`язаних з виконанням інноваційних проектів

  14060800

  Податок на додану вартість від операцій з постачання на митній території України лікарських засобів, дозволених для виробництва і застосування в Україні та внесених до Державного реєстру лікарських засобів та медичних виробів за переліком, затвердженим Кабінетом Міністрів України

  14060900

  Податок на додану вартість сільськогосподарських підприємств за операціями з сільськогосподарськими товарами/послугами (крім операцій із зерновими і технічними культурами та операцій з продукцією тваринництва)

  14061000

  Податок на додану вартість сільськогосподарських підприємств за операціями із зерновими і технічними культурами

  14061100

  Податок на додану вартість сільськогосподарських підприємств за операціями з продукцією тваринництва

  14070100

  Податок на додану вартість з ввезених на територію України товарів (крім податку на додану вартість від операцій з ввезення на митну територію України лікарських засобів, дозволених для виробництва і застосування в Україні та внесених до Державного реєстру лікарських засобів та медичних виробів за переліком, затвердженим Кабінетом Міністрів України

  14070200

  Податок на додану вартість від операцій з ввезення на митну територію України лікарських засобів, дозволених для виробництва і застосування в Україні та внесених до Державного реєстру лікарських засобів та медичних виробів за переліком, затвердженим Кабінетом Міністрів України

  17060100

  Збір у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності, який справляється за поставлений природний газ споживачам на підставі укладених з ними договорів, нарахований до 1 січня 2016 року

  17060200

  Збір у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності, який справляється за імпортований суб'єктами господарювання природний газ для споживання ними як палива або сировини, нарахований до 1 січня 2016 року

  17060300

  Збір у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності, який справляється за видобутий суб'єктами господарювання та спожитий ними природний газ як паливо або сировина, нарахований до 1 січня 2016 року

  19010100

  Надходження від викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення 

  19010200

  Надходження від скидів забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти 

  19010300

  Надходження від розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об'єктах, крім розміщення окремих видів відходів як вторинної сировини 

  22010300

  Адміністративний збір за проведення державної реєстрації юридичних осіб,  фізичних осіб – підприємців та громадських формувань

  22010900

  Плата за державну реєстрацію (крім адміністративного збору за проведення державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань)

  22011800

  Плата за ліцензії та сертифікати, що сплачується ліцензіатами за місцем здійснення діяльності

  22012700

  Плата за надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, за одержання інформації з інших державних реєстрів, держателем яких є центральний орган виконавчої влади з формування та забезпечення реалізації державної правової політики та центральний орган виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики у сферах державної реєстрації актів цивільного стану, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань

  22012900

  Плата за скорочення термінів надання послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, а також плата за надання інших платних послуг, пов’язаних з такою державною реєстрацією

  22030101

  Судовий збір (Державна судова адміністрація України, 050)

  22030102

  Судовий збір (Верховний Суд України, 060)

  22030104

  Судовий збір (Вищий господарський суд України, 070)

  22030105

  Судовий збір (Вищий адміністративний суд України, 075)

  22030200

  Надходження від звернення застави у дохід держави

  24061500

  Надходження до Державного спеціалізованого фонду фінансування загальнодержавних витрат на авіаційну діяльність та участь України у міжнародних авіаційних організаціях

   

  УВАГА!!! Датою початку здійснення операцій за вищезгаданими рахунками визначено 08.01.2016.

  За реквізитами рахунків для зарахування надходжень до державного  бюджету звертатися до Державних податкових інспекцій та відділень банків територіального рівня по місцю реєстрації та перебування на податковому обліку платника.

   

  ОГОЛОШЕННЯ

  Іваничівський районний військовий комісаріат

  проводить набір на військову службу за контрактом

  осіб чоловічої статі.

  Заробітна плата від 7000 грн. в місяць

  Звертатися за адресою:

  смт Іваничі

  вул. Незалежності, 14

    

  ОГОЛОШЕННЯ

  √Про американську програму бізнес стажування "Зимовий туризм: Управління і маркетинг зимових курортів та баз відпочинку"

  √Анкети на конкурс

   

  Інформація Іваничівської районної державної адміністрації Волинської області про проведення конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки

  1. Мета проведення робіт: відбір суб’єкта оціночної діяльності з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки

  2. Дані про земельну ділянку:

  1) земельна ділянка площею 0,2513 га, надана  в оренду для розміщення та обслуговування майстерні по ремонту побутової техніки (кадастровий номер – 0721187700:09:000:0128) за межами населених пунктів Старолішнянської сільської ради.

  3. Умови конкурсу: конкурсна документація подається в запечатаному конверті із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу.

  У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом, до яких належать:

  1) заява про участь у конкурсі з визначення суб’єкта оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок за формою згідно з додатком 1;

  2) копії установчих документів;

  3) згода на обробку персональних даних  (для претендента - фізичної особи - підприємця) згідно з додатком 2;

  4) копія ліцензії на право здійснення оціночної діяльності;

  5) копії кваліфікаційних документів оцінювачів претендента, яких буде залучено до проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельних ділянок;

  6) кількість звітів про експертну грошову оцінку земельних ділянок, що складені за попередні 12 місяців;

  7) конкурсні  пропозиції  щодо  вартості  виконання  робіт  відповідно до  калькуляції  витрат, пов’язаних  із виконанням робіт,  а  також строк  виконання робіт   з   експертної   оцінки   земельної   ділянки   (подаються   у запечатаному конверті).

  При обранні переможця із числа учасників конкурсу  враховується загальна оцінка балів конкурсної пропозиції кожного з учасників за такими критеріями:

  запропонована учасником конкурсу вартість робіт:

  15 балів - найменша пропозиція;

  12 балів - друга за найменшою пропозиція;

  8 балів - третя за найменшою пропозиція;

  7 балів - інші пропозиції; запропонований учасником конкурсу строк виконання робіт:

  5 балів - найменша пропозиція;

  4 бали - друга за найменшою пропозиція;

  3 бали - інші пропозиції;

  кількість звітів про експертну грошову оцінку земельних ділянок, що складені за попередні 12 місяців учасником конкурсу:

  3 бали - найбільша пропозиція;

  2 бали - друга за найбільшою пропозиція;

  1 бал - інші пропозиції.

   

  Приймання заяв припиняється за п’ять робочих днів до дати проведення конкурсу.

  У разі неповноти, невідповідності наданих підтвердних документів або несвоєчасності їх подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

  Конверти претендентів з конкурсною пропозицією розпечатуються на засіданні комісії.

  4. Строк подання конкурсної документації: до 16.00 год. 05 лютого 2016 року

  (включно).

  5. Поштова адреса, за якою подаються документи: 45300, Волинська область, смт. Іваничі, вул. Грушевського, 13, каб. №4.

  6. Інформація про проведення конкурсу: конкурс відбудеться 10 лютого 2016 року об 11 00  год. в приміщенні Іваничівської районної державної адміністрації Волинської області, за адресою: Волинська область, смт. Іваничі, вул. Грушевського, 13.

  7. Відомості про місцезнаходження комісії, контактні телефони: Волинська область, смт. Іваничі, вул.Грушевського, 13,  телефон для довідок:  (03372) 2-18-68., 098 25 99 609.

   

  √ЗАЯВА про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності 

  √ЗГОДА на обробку персональних даних

   

  Міністерство юстиції затвердило графік проведення «гарячої» телефонної лінії Мін’юсту на перше півріччя 2016 року.

  Відповідно до графіку передбачені наступні гарячі лінії:

  Секретаріат Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини – 27 січня  2016 року

  Департамент з питань люстрації – 24 лютого 2016 року

  Департамент з питань нотаріату –  30 березня 2016 року

  Департамент конституційного, адміністративного та соціального законодавства –  27 квітня 2016 року

  Департамент з питань судової роботи та банкрутства –  25 травня 2016 року

  Департамент реєстрації та систематизації нормативних актів, правоосвітньої діяльності –  29 червня 2015 року

  Прямий телефон (271-17-86) «гарячої» телефонної лінії Міністерства юстиції розміщено в адміністративній будівлі за адресою: м. Київ, пров. Рильський, буд. 10 (перший поверх).

  Час проведення «гарячої» телефонної лінії – з 15:30 до 16:30.

   

   

  До відома жителів району!!!

  З метою організації обігріву постраждалого населення та незахищених верств населення, роздачі гарячої їжі, теплого одягу на території району  функціонують пункти обігріву: у  центральній районній лікарні, фельдшерсько-акушерських пунктах, сільських лікарських  амбулаторіях, районному Домі «Просвіта», стаціонарному відділенні для постійного проживання територіального центру соціального обслуговування в  с.Старий Порицьк.

   

  До уваги громадян!

  З питань запровадження електронного сервісу з  проставлення  апостиля  ви можете звернутися по телефону гарячої лінії: 71-54-17

   

  ОГОЛОШЕННЯ

  √Про американську програму бізнес стажування

  "Управління ланками поставок"

   

  Інформація Іваничівської районної державної адміністрації Волинської області про проведення конкурсу з відбору виконавця послуг з проведення земельних торгів

  1. Мета проведення робіт: Відбір виконавця з проведення земельних торгів з продажу права оренди

  2. Дані про земельні ділянки:

  1) Земельна ділянка водного фонду державної власності для влаштування копаної водойми для рибогосподарських потреб, орієнтовна площа – 8,3 га, місце розташування: за межами населених пунктів Литовезької сільської ради Іваничівського району Волинської області. 

  2) Земельна ділянка водного фонду державної власності для влаштування копаної водойми для рибогосподарських потреб, орієнтовна площа – 4,5 га, місце розташування: за межами населених пунктів Заболотцівської сільської ради Іваничівського району Волинської області. 

  3. Умови конкурсу: Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка «На конкурс з відбору виконавця послуг з проведення земельних торгів» із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу.

  У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з  конкурсною пропозицією.

  Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити інформацію про сумарну кількість проданих лотів на земельні ділянки на земельних торгах за 2013-2014 роки та відповідний період поточного 2015 року (на день подачі заяви), ціну їх продажу порівняно зі стартовою ціною у гривнях та у відсотках, надати при цьому додаткову інформацію в розрізі кожного аукціону із зазначенням дати, організатора торгів, стартової ціни, ціни продажу, зростання (збільшення) ціни їх продажу порівняно зі стартовою ціною у гривнях та у відсотках за такою формою:

  з/п

  Дата

  торгів

   

  Кількість

  лотів

  Організатор

  торгів

  Ціна (грн.)

  Зростання (збільшення)

  ціни

  стартова

  продажу

  грн.

  %

  а також згоду на фінансування підготовки лотів до продажу на земельних торгах за рахунок власних коштів.

  Під час обрання переможця із числа учасників конкурсу з відбору виконавців земельних торгів враховуватиметься загальна оцінка балів конкурсної пропозиції кожного з учасників за двома критеріями, зазначеними у пункті 3.2  Порядку закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних  засадах, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України 25.09.2012  № 579, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26.09.2012 р. за № 1655/21967 (далі – Порядок):

  перший – кількість проданих лотів; другий – зростання (збільшення) ціни їх продажу порівняно зі стартовою ціною у відсотках.

  Переможець конкурсу забезпечує фінансування підготовки лотів до продажу на земельних торгах (розроблення документації із землеустрою та оцінки земель), та координацію діяльності установ, підприємств, організацій залучених до цієї роботи, а також проведення земельних торгів за власний рахунок на підставі  договору про підготовку лотів для продажу між організатором земельних торгів та виконавцем земельних торгів з наступним відшкодуванням витрат виконавцю земельних торгів за рахунок коштів, що сплачуються покупцем лота.

  У разі неповноти, невідповідності наданих підтвердних документів або несвоєчасності їх подання претендент до участі в конкурсі не допускається.

  Приймання заяв припиняється за п"ять робочих днів до дати проведення конкурсу.

  Конверти претендентів з конкурсною пропозицією розпечатуються на засіданні комісії.

  Особливі умови конкурсу:  фінансування підготовки лотів до продажу та проведення земельних торгів здійснюється за рахунок коштів виконавця земельних торгів з наступним відшкодуванням за рахунок коштів покупця лота відповідно до частини п’ятої статті 136 Земельного кодексу України.

  4. Перелік підтвердних документів, які подаються на конкурс з відбору виконавців:

  - заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з проведення земельних торгів за формою згідно з додатком 1 Порядку;

  - копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента – фізичної особи – підприємця);

  - згода на обробку персональних даних (для претендента – фізичної особи – підприємця) згідно з додатком 2 Порядку;

  - копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента – юридичної особи);

  - копія(ї) ліцензії(й);

  - копії кваліфікаційних документів ліцитаторів претендента, яких буде залучено для проведення земельних торгів та підписання протоколу земельних торгів;

  - інформація про продані лоти: кількість, стартова ціна, ціна їх продажу порівняно зі стартовою ціною.

  5. Строк подання конкурсної документації: до 16.00 год. 21 січня 2016 року (включно).

  6. Поштова адреса, за якою подаються документи: 45300, Волинська область, смт. Іваничі, вул. Грушевського, 13, каб. №4.

  7. Інформація про проведення конкурсу: конкурс відбудеться 29 січня 2016 року об 11 00  год. в приміщенні Іваничівської районної державної адміністрації Волинської області, за адресою: Волинська область, смт. Іваничі, вул. Грушевського, 13.

  8. Відомості про місцезнаходження комісії, контактні телефони: Волинська область, смт. Іваничі, вул.Грушевського, 13,  телефон для довідок:  (03372) 2-18-68., 098 25 99 609.

   

  Казначейські послуги стають зручнішими для розпорядників коштів

  Високий розвиток телекомунікаційних систем та інформаційних технологій дає можливість органам Державної казначейської служби розширити сферу надання своїх послуг.

  В 2015 році Казначейством України запроваджено новий спосіб надання казначейських послуг для розпорядників та одержувачів бюджетних коштів через програмно-технічний комплекс „Клієнт Казначейства- Казначейство”.

  Шляхом надання доступу до державних інформаційних ресурсів, впровадженням електронного формату обслуговування клієнтів з використанням надійних засобів електронного цифрового підпису та сучасних інтернет-технологій органи Казначеєйства забезпечують спрощення та оптимізацією взаємодії з ними розпорядників та одержувачів бюджетних коштів .

  Першочерговим пріоритетом використання системи дистанційної форми розрахункового обслуговування є зменшення витрат та економія бюджетних коштів  розпорядників на  відрядження, папір, витратні матеріали тощо.

  Витрати ж на придбання захищених носіїв ключової інформації є разові та здійснюються за рахунок коштів клієнтів.

  Значними перевагами для клієнтів у витратах на систему дистанційного обслуговування клієнтів через ПТК «Клієнт Казначейства Казначейство» порівняно з іншими оп-line системами є те, що Державна казначейська служба України надає послуги по генерації ключів електронного цифрового підпису безкоштовно, використання клієнтами системи дистанційного обслуговування клієнтів через ПТК «Клієнт Казначейства - Казначейство» не потребує абонплати та відповідно первинне підключення клієнтів до вищевказаної системи та підтримка роботи є теж безкоштовними.

  Враховуючи вищезазначене та з метою розширення кількості клієнтів для роботи в СДО, оптимізації взаємодії між органами Державної казначейської служби України та економії бюджетних коштів на витратні матеріали та відвідування органів Казначейства, звертаємося з пропозицією до керівників бюджетних установ активізувати роботу щодо початку використання СДО ПТК «Клієнт Казначейства – Казначейство».

  З інформацією щодо підключення до системи дистанційного обслуговування з використанням програмно-технічного комплексу «Клієнт казначейства -Казначейство» можна ознайомитися на офіційному порталі Казначейства України www.treasury.gov.ua в розділі «Електронні сервіси».

   

  До уваги підприємств, установ та організацій!

  У зв’язку з прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 04.11.2015 № 911 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 4 березня 2015 року № 105» та численними зверненнями підприємств, установ та організацій щодо соціальних гарантій громадян України,  призваних на строкову військову службу, прийнятих на військову службу за контрактом або за призовом  під час мобілізації під час особливого періоду інформуємо.

  Вищезазначеною постановою Кабінету Міністрів України затверджені зміни до Порядку виплати компенсації  підприємствам, установам,  організаціям здійснюються у межах середнього заробітку працівників:

  - призваних починаючи з 18 березня 2014 року на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період;

  - прийнятих на військову строкову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєного стану, починаючи з  8 лютого 2015 року;

  - призваних на строкову  військову службу, починаючи з 11 червня  2015 року;

  - призваних на військову службу під час мобілізації, на особливий період, та які підлягають звільненню з військової служби у зв’язку з оголошенням демобілізації, але продовжують військову службу у зв’язку з прийняттям на військову службу за контрактом, починаючи з 11 червня 2015 року.

  Звіти про фактичні витрати на виплату середнього заробітку працівникам підприємств, установ та організацій відповідно додатку № 1 постанови Кабінету Міністрів України від 04.03.2015 р. № 105, за листопад 2015 року та попередні періоди погоджений районним військовим комісаріатом (командиром військової частини), який здійснював призов працівника на військову службу подати до управління соціального захисту населення Іваничівської райдержадміністрації (вул. Грушевського,1 каб.№3) до 05.12.2015.

  Начальник управління                                                     З. ЯЦИК

   

  ДО УВАГИ ГРОМАДЯН ІВАНИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ !!!

  Реєстраційна служба Іваничівського районного управління юстиції повідомляє, що згідно пункту 36 розділу 1 Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)» від 12.02.2015 № 191-VIII, суб’єктам надання адміністративних послуг забороняється приймати заяви та видавати суб’єктам звернень оформлені результати надання адміністративних послуг ( у тому числі рішень про відмову в наданні адміністративних  послуг). Такі послуги з 04.10.2015 надаватимуться виключно через центри надання адміністративних послуг Іваничівської районної державної адміністрації.

   

  Інформація

  Іваничівської районної державної адміністрації

  Волинської області про результати проведення конкурсу

  з відбору виконавця послуг з проведення земельних торгів, що відбувся 11 вересня 2015 року

  1. Дані про земельну ділянку: земельна ділянка несільськогосподарського призначення державної власності для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, площа – 0,35 га, місце розташування – Бужанківська сільська рада,  Іваничівський район, Волинська область.

  2. Організатор конкурсу– Іваничівська районна державна адміністрація Волинської області.

  3. Дата розміщення оголошення про проведення конкурсу – 03 серпня 2015 року.

  4. Дата визначення переможця – 11 вересня 2015 року.

  5. Предмет конкурсу – закупівля послуг з проведення земельних торгів.

  6. Інформація про переможця:

  Повна назва юридичної особи, або ПІБ фізичної особи – підприємця: Волинська регіональна філія ДП «Центр державного земельного кадастру»

  Дата початку дії ліцензії та вид діяльності: АГ № 505761 від 17.12.2010 року на проведення земельних торгів

  Адреса: 43005, Волинська область, місто Луцьк, проспект Перемоги, 14

   

  Нові рахунки  для зарахування єдиного  внеску на загальнообов»язкове державне соціальне страхування.

  Іваничівське відділення Нововолинської ОДПІ повідомляє, що з 15 вересня 2015 року діють нові номери рахунків для зарахування єдиного соціального внеску. Одержувач коштів Нововолинська ОДПІ  ГУ ДФС у Волинській області, код отримувача 39497178,  банк отримувача  ГУДКСУ у Волинській області, , МФО 803014

  37196201010303

  201

  Єдиний внескок, зазначений у ч. 5, абз. 2 ч. 6 (крім суми єдиного внеску, що сплачується із сум грошового забезпечення батькам - вихователям дитячих будинків сімейного типу, прийомним батькам), ч. 7-9, 12-14 ст. 8 Закону нарахований роботодавцями на суми: заробітної плати (36,76%-49,7%; 36,3%; 45,96%; 33,2%; 8,41%; 5,5%; 5,3%; 3,6%; 2,85%; 6,1%); винагороди за договорами ЦПХ (34,7%; 2,6%); допомоги по тимчасовій непрацездатності, допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами (33,2%; 2%).

  37195202010303

  202

  Єдиний внесок, зазначений в абз. 1 ч. 6 та ч. 10 ст. 8 Закону  нарахований на суми грошового забезпечення військовослужбовців (34,7%; 2,6%).

  37194203010303

  203

  Єдиний внесок, зазначений у абз. 2  ч. 6 ст. 8 Закону нарахований на суми грошового забезпечення батьків вихователів або добровільна участь у пенсійному страхуванні (33,2%; 34,3%,).

  37193204010303

  204

  Єдиний внескок, зазначений в абз. 1 ч. 11 ст. 8 Закону для фізичних осіб - підприємців, у т.ч.  які обрали спрощену систему оподаткування та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність або єдиний внесок, зазначений в абз. (34,7%; 34,8%).

  37192205010303

  205

  Єдиний внесок, зазначений в абз. 3 ч. 11 ст. 8 Закону для фізичних осіб підприємців, у т.ч.  які обрали спрощену систему оподаткування та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, та які беруть добровільну участь у страхуванні на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням (36,6%; 36,5%).

  37191206010303

  206

  Єдиний внесок, зазначений в абз. 4 ч. 11 ст. 8 Закону для фізичних осіб підприємців, у т.ч.  які обрали спрощену систему оподаткування та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, та які беруть добровільну участь у страхуванні на загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності (36,21%; 36,41%).

  37190207010303

  207

  Єдиний внесок, зазначений в абз. 5 ч. 11 ст. 8 Закону для фізичних осіб підприємців, у т.ч.  які обрали спрощену систему оподаткування та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, та які беруть добровільну участь у страхуванні на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, і від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності (38,11%).

  37199208010303

  208

  Добровільна участь на випадок безробіття (0,5%).

  37198209010303

  209

  Добровільна участь: у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності (1,7%).

  37198210010303

  210

  Добровільна участь від нещасного випадку на виробництві (1,61%)

   

  ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

  У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ

  провулок Музейний, 12, м. Київ, 01001, тел.  (044) 281-08-50, тел./факс  (044) 281-08-57

  E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Web: http: www.dsvv.gov.ua Код ЄДРПОУ39396335

   

  ІНФОРМАЦІЯ

  У 2015 році у Державному бюджеті затверджена бюджетна програма “Заходи з психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції” (КПКВК 2505150). Механізм використання бюджетних коштів визначено постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 221 “Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів з психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції”.

  Закупівля послуг із здійснення реабілітаційних заходів здійснюється Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в порядку, визначеному Законом України “Про здійснення державних закупівель”.

  Відповідні соціальні послуги необхідно надати якнайбільшій кількості учасників АТО, до того ж послуги мають бути максимально доступнимидля них, в тому числі й  територіально.

  Враховуючи вищезазначене просимопоширитисеред підприємств, установ, організацій та закладів будь-якої форми власності, які здійснюють заходи з соціально-психологічної реабілітації, інформацію щодо участі в конкурсних торгах із закупівлі відповідних послуг за бюджетною програмою, з тим, щоб учасники АТО  могли пройти психологічну реабілітацію у поточному році.

  Звертаємо увагу, що участь у конкурсі можуть брати у тому числі волонтерські, громадські організації, обласні та районні центри соціальних служб для сім’ї та молоді, госпіталі ветеранів війни, санаторно-курортні, реабілітаційні установи, які відповідають вимогам до учасників конкурсу (відповідають кваліфікаційним критеріям, мають  необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі).

  Інформація щодо проведення конкурсних торгів на закупівлю послуг з психологічної реабілітації, вимоги до тендерної документації  розміщені на
  веб-сайті Служби  http://www.dsvv.gov.ua та будуть розміщені на веб-порталі “Державні закупівлі” http://tender.me.gov.ua.

  Додаткову інформацію щодо участі в торгах потенційні учасники можуть отримати у Відділі соціальної, професійної адаптації та психологічної реабілітації за тел. (044)281-08-31 або зробивши запит на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

   

  ОГОЛОШЕННЯ

  БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА!

  З 1 липня 2015 року Володимир-Волинський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги надаватиме безоплатну  вторинну правову допомогу соціально незахищеним громадянам у цивільних та адміністративних справах, а також потерпілим і свідкам у кримінальних провадженнях. 

  Жителі Володимир-Волинського, Горохівського, Іваничівського, Локачинського, Любомльського, Шацького районів та міст Володимир-Волинський, Нововолинськ можуть звертатись за адресою м.Володимир-Волинський вул.Устилузька,19 або до територіального органу  юстиції.

   

     

  На базі Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда-Україна» діє Національна дитяча «гаряча » лінія (0 800 500 225 або 772 з мобільного) та Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації (0 800 500 335 або 386 з мобільного).

  Управління соціального захисту населення Іваничівської райдержадміністрації інформує, що на базі Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда-Україна» діє Національна дитяча «гаряча » лінія (0 800 500 225 або 772 з мобільного) та Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації (0 800 500 335 або 386 з мобільного).

  Національна дитяча «гаряча » лінія працює щоденно, окрім неділі, з 10.00 до 20.00 години, а  Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації щобудня з 10.00 до 18.00 години.

      

  РОЗШИРЕНИЙ ГРАФІК

  Аварійних вимкнень споживачів в електричних мережах

  Іваничівської філії ПАТ«Волиньобленерго»

    

  Шановні іваничівці!

  Чужої біди не буває! Наша допомога необхідна людям, які вимушені залишити свої домівки в Донецькій та Луганській областях та переселяються до Іваничівського району Волинської обл.

  Якщо у вас є можливість надати допомогу в розміщенні та життєзабезпеченні тих, хто втратив усе, крім віри в людей, просимо звертатись за телефонами:

  2 – 15 – 75

  2 – 17 – 06

  або за адресою: смт.Іваничі, вул. Грушевського, 13

   

  До уваги осіб,

  переміщених з інших територій

  В Іваничівському районному управлінні  юстиції

  діє громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги.

  Консультації  також можна отримати за тел. «гарячої лінії» 22173

  Адреса: смт Іваничі, вул. Банківська, 6 (3 поверх)

   

  До уваги представників сільськогосподарських підприємств

  Відповідно до  наказу Міністерства юстиції України від 28.05.2014 № 845/5 “Про заходи щодо державної реєстрації прав на землі сільськогосподарського призначення” та наказу Головного управління юстиції у Волинській області від 24.06.2014 № 4/9 рекомендуємо звертатись щодо реєстрації договорів оренди земельних ділянок по екстериторіальності до реєстраційних служб області:

   

   

  Реєстраційна служба Володимир-Волинського міськрайонного управління юстиції

  Поштова адреса:

  44700, Волинська обл. м. Володимир-Волинський, вул. Ковельська, 35.    тел.(03342) 3-88-43

  Графік роботи:

  Понеділок – середа, остання субота місяця з 9.00 до 18.00 год.

  Четвер з 9.00 до 20.00 год.

  П'ятниця з 9.00 до 16.45 год.

  Обід: з 13.00 до 13.45 год.

  Вихідні дні – субота (крім останньої суботи місяця), неділя

   

  Реєстраційна служба Горохівського районного управління юстиції

  Поштова адреса:

  45700, Волинська обл., м. Горохів, вул. В. Фещака, 4.  тел.. (03379) 2-22-35

  Графік роботи:

  Понеділок – середа, остання субота місяця з 9.00 до 18.00 год.

  Четвер з 9.00 до 20.00 год.

  П'ятниця з 9.00 до 16.45 год.

  Обід: з 13.00 до 13.45 год.

  Вихідні дні – субота (крім останньої суботи місяця), неділя

   

  Реєстраційна служба Нововолинського міського управління юстиції

  Поштова адреса:

  45400, Волинська обл., м. Нововолинськ, вул. Святого Володимира, 3, кім.44. тел.. (03344)6-32-92

  Графік роботи:

  Понеділок – середа, остання субота місяця з 9.00 до 18.00 год.

  Четвер з 9.00 до 20.00 год.

  П'ятниця з 9.00 до 16.45 год.

  Обід: з 13.00 до 13.45 год.

  Вихідні дні – субота (крім останньої суботи місяця), неділя

   

  ОГОЛОШЕННЯ

  28 липня цього року розпорядженням голови районної державної адміністрації Андрієм Бадзюнем завідувача сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації Анатолія Семерея визначено відповідальним за здійснення в районі координації дій щодо матеріально-технічного забезпечення військовослужбовців, які знаходяться в зоні проведення антитерористичної операції.

   

  В районі працює штаб з питань переселення та вирішення соціально-побутових проблем громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО

  ІНФОРМАЦІЯ 

  щодо соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції

   

   

  Інформація

  щодо легкових автомобілів, що вивільняються у зв’язку з прийняттям постанови

  Кабінету Міністрів від 1 березня 2014 року №79  у  порядку  встановленому  

  постановою  Кабінету  Міністрів  України  від   6   червня   2007  року   № 803

  Райдержадміністрація

  (підрозділ РДА)

  Кількість

  автомобілів

  Марка

  Рік випуску

  Технічний стан

  Балансова

  вартість

  Час і місце  продажу

  Порядок продажу

  Примітка

  Апарат Іваничівської РДА

  1

  ВАЗ 21213

  1995

  Потребує

  ремонту

  Поч.-16334

    Зал. -        0

  Смт.Іваничі

  Аукціон

  Управління економічного розвитку,житлово-комунального господарства  та інфраструктури Іваничівської  РДА

  1

  ГАЗ 31105

  2006

  Задовільний

  Поч.- 48333

   Зал. -         0

  Смт.Іваничі

  Аукціон

  Інформаційне повідомлення

  для фахівців, які працюють у сфері бізнесу

   

  ІНФОРМАЦІЯ для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим та міста Севастополь

  Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема, пенсій, допомоги, компенсації тощоВам необхідно звернутися до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України в зручний для Вас час.

  Основні документи, які необхідно мати при собі (за наявності):

  - паспорт;

  - посвідчення отримувача пенсії, допомоги, пільговика;

  - довідка про присвоєння ідентифікаційного коду.

  Там Вам також допоможуть отримати інформацію з усіх питань, які хвилюють Вас на даний час, зокрема, з питань розселення, медичного обслуговування, організації навчання та виховання дітей у дошкільних та шкільних навчальних закладах, а також щодо працевлаштування.

  З усіх цих питань Ви можете БЕЗКОШТОВНО звернутися за телефоном „гарячої лінії”:

  0800 507 309

  Крім того, для отримання допомоги Ви можете звернутися на „гарячу лінію”:

  Пенсійного фонду

  0800 503 753

  Державного центру зайнятості

  0800 505 060

  730 – з мобільного телефону

  Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

  0800 501 892

  Телефон довіри Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань

  0800 501 383

  Головне управління Пенсійного фонду України у Волинській області

  0332 78 73 51

           78 73 62

  Управління Пенсійного фонду України в 

  Іваничівському районі

  21452

  Додаткову інформацію можна отримати на сайті Мінсоцполітики України: www.mlsp.gov.ua

   

   

  Оголошення

  До уваги зареєстрованих громадських об'єднань та відокремлених підрозділів іноземних неурядових організацій!

  Відповідно до пункту 3 розділу ІІ. «Перехідні та прикінцеві положення» Закону України «Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" та процесуальних законів щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян» (далі – Закон про внесення змін), прийнятого Верховною Радою України 16.01.2014 № 721-VІІ, громадські об’єднання, а також відокремлені підрозділи іноземних неурядових організацій, які на день набрання чинності цим Законом  отримують кошти чи інше майно з іноземних джерел та беруть участь у політичній діяльності, яка здійснюється на території України, зобов’язані протягом трьох місяців з дня набрання чинності цим Законом здійснити дії, необхідні для набуття ними статусу громадського об’єднання, яке виконує функції іноземного агента, а також дії, необхідні для приведення найменування у відповідність до вимог Закону про внесення змін.

  Громадські об'єднання мають протягом трьох місяців з дня набрання чинності Законом про внесення змін подати до уповноваженого органу з питань реєстрації за своїм місцезнаходженням заяву про включення до Реєстру громадських об'єднань інформації щодо здійснення громадським об'єднанням своєї діяльності як громадського об'єднання, яке виконує функції іноземного агента (далі – Заява), та інші документи для внесення необхідних змін до статуту.

  Порядок прийняття Заяви та перелік необхідних документів щодо змін до статуту громадського об'єднання визначено статтею 14 Закону України «Про громадські об'єднання» (далі – Закон про громадські об'єднання).

  Відокремлені підрозділи іноземних неурядових організацій Заяву про включення до Реєстру та інші документи для внесення змін подають в порядку, визначеному статтею 20 Закону про громадські об'єднання.

  Звертаємо увагу, що відповідно до частини першої статті 28, частини четвертої статті 30 Закону про громадські об'єднання невиконання цього обов’язку є підставою для заборони громадського об'єднання/заборони діяльності відокремленого підрозділу іноземної неурядової організації.

  Заяву про включення до Реєстру та інші документи необхідно подавати до уповноваженого органу з питань реєстрації громадського об'єднання. Адреса реєстраційної служби: смт Іваничі, вул.. Банківська, 6.

  Відокремлені підрозділи іноземних неурядових організацій подають Заяву про включення до Реєстру та інші документи до Державної реєстраційної служби України за адресою: 02660, м. Київ, вул. М. Раскової, 15.

   

  ОГОЛОШЕННЯ

  З метою надання інформаційних послуг, оперативного реагування на гострі проблеми мешканців області, невідкладного вжиття заходів щодо припинення неправомірних дій, реалізації конституційних прав громадян на звернення, в облдержадміністрації з 01.01.2014 року запроваджено функціонування «Телефону довіри» (розпорядження голови облдержадміністрації від 24.12.2013 року №532).

   

  «Телефон довіри» працює щоденно, крім вихідних та святкових днів, з 08.00 до 17.00 години за номером:

  (022) 778 139

   

   

  Всеукраїнська громадська організація

  «Ліга  соціальних  працівників  України»

  04070, Україна, Київ, вул. Фролівська, 1/6, факс (044)238-6520, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., ЄДРПОУ 21398260

  Шановні колеги!

  Всеукраїнська громадська організація «Ліга соціальних працівників України» запрошує до участі у Конкурсі соціальної реклами «Сім'я і робота – наша турбота», що відбувається у рамках міжнародного проекту «Знову до роботи: реінтеграція матерів і батьків до професійного життя після відпустки по догляду за дитиною». Проект здійснюється за підтримки Представництва ЄС в Україні.

  У Конкурсі можуть брати участь як раніше створені рекламні продукти соціальної спрямованості, так і новостворені. До участі ми запрошуємо талановиту молодь, студентів вищих навчальних закладів, а також співробітників рекламних агентств та компаній – ваших партнерів.

  Зміст робіт має показати важливість розв'язання проблем гендерної рівності у питанні поєднання сімейних обов'язків (догляд за малими дітьми) та кар'єри, формування цивілізованих форм взаємовідносин роботодавців і працівників з сімейними обов'язками, а також створення умов для успішної реінтеграції батьків до професійної діяльності після відпустки для догляду за дитиною. Конкурс має три номінації: друкована реклама (плакат, постер); фотографія; відеореклама (відеоролик). Роботи в усі номінації подаються в електронному вигляді у високій якості для друку і демонстрації на екрані.

  Вимоги до робіт у номінації «Соціальна фотографія» - обсяг інформації в одному файлі - не менше 2 Мб і не більше 5 Мб.

  Загальний призовий фонд Конкурсу - понад 45 тисяч грн.

  У кожній номінації конкурсу визначаються призери, яким присуджуються перше, друге і третє місця. Роботи, що зайняли призові місця, нагороджуються дипломами Конкурсу та цінними призами. На Конкурсі передбачено спеціальні призи, зокрема, приз глядацьких симпатій.

  Призери та володарі спеціальних призів Конкурсу мають право використовувати призи та дипломи Конкурсу для реклами і популяризації власної творчості.

  Враховуючи значну увагу ЗМІ до діяльності проекту «Знову до роботи...», передбачається широка інформаційна підтримка підсумкових заходів Конкурсу.

  Заяви та готові матеріали просимо надсилати на електронну адресу: st@zпоvudoroboty.org.ua або поштою: м. Київ, вул. Фролівська, 1/6.

  Більше про зміст проекту та Конкурсу – на сайті zпоvudoroboty.org.ua.

  З повагою,

  Президент ЛСПУ                                                                     С.Толстоухова

   

   

  Затвержено Порядок особистого прийому громадян  у Міністерстві юстиції України. Наказом Міністерства юстиції України від 11 листопада 2013 року №2368/5 затверджено новий Порядок особистого прийому громадян у Міністерстві юстиції України. Відповідно  до якого прийом громадян здійснюється лише за попереднім записом у дні та години, визначені графіком, затвердженим в установленому порядку.  У першочерговому порядку здійснюється прийом таких категорій громадян: 1) жінок, яким присвоєно почесне звання України "Мати-героїня"; 2) інвалідів Великої Вітчизняної війни; 3) Героїв Соціалістичної Праці; 4) Героїв Радянського Союзу; 5) Героїв України. Прийом громадян у дні, не визначені графіком особистого прийому, здійснюється Управлінням розгляду звернень та прийому громадян Департаменту організаційного та ресурсного забезпечення без попереднього запису  в понеділок, вівторок, середу і четвер з 10:00 до 17:00 за адресою: м. Київ, вул. Артема, 73, кімн. 126; тел.: 486-71-76. Вхід до приймальні Управління вільний, не потребує оформлення перепустки. Попередній запис на особистий прийом до керівництва Мін'юсту України здійснюється Управлінням не пізніше ніж за 7 днів до дня прийому за адресою: м. Київ, вул. Артема, 73, кімн. 119. Попередній запис може здійснюватись за телефоном 486-71-56.  Під час особистого прийому громадянин повинен пред'явити документ, що посвідчує його особу.  

  Про затвердження умов конкурсу на перевезення пасажирів автомо-більним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Іваничівського району

   

  Професійне навчання інвалідів

  Управління соціального захисту населення Іваничівської райдержадміністрації інформує осіб з інвалідністю про можливість професійного навчання для здобуття професії в установах сфери управління Міністерства соціальної політики України.

  В даній системі функціонує Всеукраїнський Центр професійної реабілітації інвалідів, який знаходиться в Київській області та ще 10 центрів професійної реабілітації, 6 з яких мають статус міжрегіональних центрів – знаходяться в містах Вінниця, Євпаторія, Луганськ, Львів, Чернівці та Краматорськ.

  У центрах професійної реабілітації здійснюється професійна підготовка інвалідів за професіями, що відповідають їх стану здоров’я та є актуальними на ринку праці. Надання професійної підготовки в центрах передбачає поєднання професійного навчання із заходами соціальної реабілітації та медичного супроводу.

  Усі центри професійної реабілітації розміщено на територіях зі спеціально побудованими або пристосованими приміщеннями, що відповідають вимогам безбар’єрного доступу. Перебування, харчування, заходи щодо професійної реабілітації та медичний супровід є безкоштовними для інвалідів.

  У Всеукраїнському центрі професійної реабілітації інвалідів здійснюється навчання за такими робітничими професіями: вишивальниця, швачка, оператор комп’ютерного набору, перукар, слюсар з ремонту автомобілів, бджоляр, взуттьовик з ремонту взуття, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, секретар керівника, кассир та інші. Там можуть навчатися діти-інваліди від 16 років та інваліти І, ІІ та ІІІ групи, які не досягли пенсійного віку, відповідно до можливостей здоров’я.

  У сфері управління Міністерства соціальної політики функціонує 4 спеціальних навчально-виховних заклади інтернатного типу, призначених для здійснення реабілітаційних заходів, а також здобуття робітничих професій: Житомирське вище професійне училище-інтернат, Кам’янець-Подільський планово-екеномічний технікум- інтернат, Харківський обліково-економічний технікум-інтернат, Луганське обласне професійно-технічне училище-інтернат.

  Для направлення на професійне навчання в районне управління соціального захисту населення необхідно подати слідуючі документи:

  - Заява на ім’я директора;

  - Документ про освіту;

  - Медична довідка форми 086-у, з обов’язковим висновком медичної комісії про професійну придатність;

  - Виписка з особової амбулаторної картки стосовно динаміки захворювання інваліда за останні 2 роки;

  - Довідка МСЕК про встановлення групи інвалідності;

  - Індивідуальна програма реабілітації, видана МСЕК;

  - Паспорт;

  - Дві фотокартки розміром 3х4;

  - Картка індивідуальної профконсультації клієнта, видана місцевим центром зайнятості;

  - Також за наявності гарантійний лист про працевлаштування від підприємств, організацій, установ, що дає право на переважне зарахування до Центру.

  Більш детальну інформацію про центри та умови прийому можна дізнатися в районному управлінні соціального захисту населення за адресою смт.Іваничі, вул.Грушевського, 1 (кабінет № 6).

   

  Інформація

  Іваничівської районної державної адміністрації Волинської області про результати проведення конкурсу з відбору виконавця послуг з виконання робіт із землеустроюта оцінки земель, що відбувся 28 травня 2013 року

  Дата визначення переможця: 28.05.2013

  Переможець: Волинська регіональна філія ДП "Центр державного земельного кадастру"

  Дата початку дії ліцензії та вид діяльності переможця: АВ 540236 від 15.06.2012 №471 на проведення робіт із землеустрою, землеоціночних робіт

  Адреса переможця: Волинська обл., м. Луцьк, вул. просп. Перемоги, 14

   

  До уваги жителів району!

  З 01.07.2013 року за адресою вул. Грушевського,23 смт Іваничі здійснюватиме свою роботу державний реєстратор юридичних осіб та фізичних осіб підприємців реєстраційної служби Іваничівського районного управління юстиції. 

  Режим роботи державного реєстратора: 

  Понеділок 09.00-18.00; обідня перерва - 13.00-13.45.

  Вівторок 09.00-18.00; обідня перерва - 13.00-13.45.

  Середа 09.00-18.00; обідня перерва - 13.00-13.45.

  Четвер - 09.00-18.00; обідня перерва - 13.00-13.45.

  П’ятниця 09.00-16.45; обідня перерва - 13.00-13.45. 

  Вихідні дні: субота, неділя.

  Довідки можна отримати за телефоном 22 173, 21 6 91 та 22 191

   

   

  ФОРМУЄМО НОВУ ЕЛІТУ НАЦІЇ

  На виконання Указу Президента України від 05.04.2012 № 246 «Про Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації» оголошується конкурс з добору кандидатів до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» у 2013 році. Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації» формується з метою добору та підготовки до роботи у сферах державного управління, що мають пріоритетне значення для досягнення цілей соціально-економічного розвитку, найбільш обдарованих громадян України. До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які на день подання документів не досягли сорока років, відповідають установленим законом вимогам для вступу на державну службу, а також:

  - вільно володіють державною мовою та однією з мов Європейського Союзу;

  - мають повну вищу освіту;

  - мають стаж роботи не менше десяти років (у тому числі не менше п'яти років стажу державної служби та/або служби в органах місцевого самоврядування, із них не менш як три роки на керівних посадах, чи не менше п'яти років стажу на керівних посадах у відповідних сферах соціально-економічного розвитку);

  Для участі у конкурсі особа, яка відповідає зазначеним вимогам, особисто подає в друкованому вигляді до Управління державної служби Головдержслужби України у Волинській області (м. Луцьк, Київський майдан, 9, каб. 511) такі документи:

  1) заяви про:

  - участь у конкурсі із зазначенням пріоритетної сфери державного управління;

  - згоду на проведення перевірки поданих нею відомостей;

  - згоду на зберігання, використання та оприлюднення персональної інформації, яку у разі зарахування особи до Президентського кадрового резерву буде внесено до відповідної бази даних;

  2) копію паспорта громадянина України, засвідчену в установленому порядку (нотаріально, відділом кадрів або за підписом власника);

  3) дві фотокартки розміром 4x6 см;

  4) копії документів про повну вищу освіту, засвідчені в установленому порядку (нотаріально, відділом кадрів або за підписом власника);

  5) копію трудової книжки, засвідчену в установленому порядку (нотаріально, відділом кадрів або за підписом власника);

  6) медичну довідку про стан здоров'я за формою, затвердженою Міністерством охорони здоров'я України № 302 від 27 грудня 1999 року
  (№ 086/о);

  7) заповнену анкету за встановленою формою;

   

  8) повідомлення про відсутність обставин, що унеможливлюють її зарахування до Президентського кадрового резерву і перебування в ньому за встановленою формою;

  9) тези публічного виступу з презентації власного досвіду реалізації проекту чи ідеї проекту у відповідній пріоритетній сфері державного управління, викладені державною мовою та однією з мов Європейського Союзу;

  10) рекомендаційні листи фахівців у відповідних сферах державного управління (за наявності);

  11) копію першої сторінки закордонного паспорта (за наявності).

  Особа може надавати також додаткову інформацію про освіту (зокрема, засвідчені в установленому порядку копії документів про вчені звання, наукові ступені, підвищення кваліфікації), досвід роботи і ділову репутацію, громадську діяльність тощо.

  Добір кандидатів до Президентського кадрового резерву здійснюється з урахуванням квот за пріоритетними сферами державного управління:

  - фінансово-економічна сфера;

  - соціально-гуманітарна сфера;

  - сфера інвестицій та інновацій;

  - сфера паливно-енергетичного комплексу;

  - сфера сільського господарства;

  - сфера житлово-комунального господарства.

  Прийом документів здійснюється з 25 березня до 1 травня у робочі дні з 9 до 18 години.

  Контактна особа: Крамар Алла Євгенівна,

  тел.: 72 98 69, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

  Для отримання додаткової інформації можна звертатись до Нацдержслужби України. Контактний телефон: (044) 256-00-27; електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

  Переглядів 17515 Останнє редагування Четвер, 11 червня 2020 14:42
  Детальніше в цій категорії: « Привітання
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Іваничівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Іваничівській райдержадміністрації.
  Адреса: 45300, смт Іваничі, вул. Грушевського, 13 факс (03372) 2-18-68, E-mail: info@ivaadm.gov.ua
  © 2012 ivaadm.gov.ua