Версія для друку
П'ятниця, 26 листопада 2021 18:14

Ведеться підготовка до формування районної системи тероборони

26 листопада голова райдержадміністрації Юрій Лобач провів нараду, в ході якої було обговорено стан підготовчих заходів до розбудови системи територіальної оборони, відповідно до закону «Про основи національного спротиву», який вступить в дію з 1 січня наступного року. До обговорення долучились перший заступник голови РДА Віктор Сапожніков, начальник штабу тероборони Андрій Сілецький, головний спеціаліст сектору головний спеціаліст сектору з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Андрій Томчук.

«У питання розбудови територіальної оброни ми повинні працювати в інтересах держави, зберігати її суверенітет, територіальну цілісність, гарантувати безпеку», - зазначив голова РДА.

Відтак, учасниками наради були обговорені плюси та мінуси розташування штабу майбутнього батальйону тероборони в будівлях, запропонованих різними тергромадами району, в тому числі, як у сільській, так і міській місцевості. Остаточне рішення буде прийняте за результатами відвідування цих об’єктів. Крім того, напрацьовані фінансові механізми, завдяки яким структура ТрО може отримувати грошову допомогу від місцевих бюджетів на проведення заходів чи зборових подій.

Переглядів 3412

Галерея зображень