Головна сторінка

Райдержадміністрація
 • Нормативно-правова база
 • Звернення громадян
 • Обговорення конституції
 • Економіка
 • Райдержадміністрація – Генплани
 • Бюджет
  Сільське господарство
  Підприємництво
  Центр надання адмінпослуг
 • Регуляторна політика
 • Земельні відносини
 • Освіта
 • Культура
 • Соціальний захист населення
  Вивчення громадської думки
 • Реагування на критику ЗМІ
 • Фізична культура та спорт
  Туризм
  Правова допомога
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Реформи в Україні
 • Громадська рада при голові РДА
 • Публічна інформаціія
 • Каталог послуг
 • Очищення влади
 • Мобілізація
 • Контрактна служба
 • Децентралізація влади
 • Запобігання проявам корупції
 • Енергоефективність
 • Цивільний захист
  Центр зайнятості інформує

  АРХІВ НОВИН

  « Травень 2017 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31        

  ІВАНИЧІ

  telefon doviru

  dytacha liniy

  Nove po sybsudiyx

  dracs

  Departament finansiv

  ustyzy

  14-OMBR-001s03

  22072009

  Krym ce Ukraina

  0

  prozorro

  datagovua

  e-deklar

  Вчителі випроводжали в самостійне життя своїх вихованців. Завершення навчального року для наймолодших та учнів середніх класів знаменується не тільки гарними оцінками, а й початком улюблених канікул. Прийшла пора дітям, вчителям, батькам добре відпочити, набратися духовних і фізичних сил після наполегливої спільної праці на нелегкому шляху в Країні Знань.
  Метою перевірки була перевірка усунення виявлених недоліків, які були виявленні під час комплексної перевірки в травні 2016 року.
  Сьогодні, 26 травня 2017 року, в усіх школах краю учні відзначають свято останнього дзвоника. Для одних цей рік став черговим етапом на шляху до особистісного росту, для інших – останнім роком шкільного життя та початком нового дорослого шляху.
  В той час, як для усіх школярів країни прозвучав останній дзвінок, на Волині розпочалось засідання чергової ХIV сесії Волинської обласної ради. Традиційно у роботі сесії бере участь голова облдержадміністрації Володимир Гунчик. Також у залі серед присутніх – його заступники Сергій Кошарук та керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.
  Уряд продовжує дерегуляційну реформу. Сьогодні, 24 травня, Кабінет Міністрів України схвалив черговий пакет проектів нормативних актів, які зменшують надмірний тиск на бізнес з боку держави, встановлюють прозорі та зрозумілі стосунки між перевіряючими і підприємцями.
  25 травня особистий виїзний прийом громадян у Мишівській сільській  раді провела голова районної державної адміністрації Лілія Богданівна Кревська.
  У рамках проекту «Школа безпеки та порядку» в Іваничівському районному центрі зайнятості 25 травня відбувся захід для шукачів роботи. До участі в семінарі було запрошено начальника сектору превенції Іваничівського відділу поліції Віктора Пікуту.
  Щороку в області в рамках тематичних заходів до Міжнародного дня захисту дітей проводиться благодійний телерадіомарафон «Поспішаймо робити добро», організований обласним відділенням Дитячого фонду України спільно з обласною державною телерадіокомпаніею за активної підтримки органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Телерадіомарафон відбудеться 1 червня.
  25 травня голова райдержадміністрації Лілія Кревська провела чергове  засідання районної комісії з питань захисту прав дитини.
  Начальник відділу «Іваничівське бюро правової допомоги» Надія Адамович прийняла участь в інформаційному заході «У світі юридичних професій», який відбувся в НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія» смт Іваничі.
  Сьогодні, 25 травня 2017 року, на Театральному майдані міста Луцька відбулось обласне свято професійно-технічної освіти. Серед присутніх – заступник голови облдержадміністрації Світлана Мишковець, освітяни, учні та краяни.
  25 травня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Людмили Войтович відбулась комісія по наданню права на призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та надання житлових субсидій громадянам, де було розглянуто 5 звернень громадян по наданню державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.
  17 травня 2017 року у Стразбурзі Президент України Петро Порошенко взяв участь у церемонії підписання вкрай важливого для нашої держави рішення Європейського Союзу щодо запровадження безвізового режиму для громадян України. Нині ж, 24 травня 2017 року, перебуваючи з офіційним візитом на Волині, Глава держави у приміщенні головної адмінбудівлі краю провів нараду щодо забезпечення безперешкодної реалізації громадянами України прав та можливостей, що виникають у зв’язку з цим рішенням.
  Сьогодні, 24 травня 2017 року, в рамках робочої поїздки на Волинь, Президент України Петро Порошенко зустрівся із кандидатом на участь у Всесвітніх «Іграх Нескорених» Сергієм Торчинським.
  Делегацію з Іваничівського району, до складу якої ввійшли начальник агропромислового відділу райдержадміністрації Олена Кислюк, Павлівський сільський голова Андрій Сапожник, голова СВК «Перемога» Віктор Гурський, керівник ТзОВ «Вільна Україна Р» Андрій Косик, голова асоціації фермерів Валерій Демковський, голова ФГ «Юник» Анатолій Микитюк, очолила голова районної державної адміністрації Лілія Кревська.
  Сьогодні, 24 травня 2017 року, Президент України Петро Порошенко взяв участь у церемонії відкриття новозбудованого насіннєвого заводу в селі П’ятидні Володимир-Волинського району, що стане невід’ємною частиною ведення агробізнесу не лише на Волині, а й в Україні в цілому.
  Саме з такою метою 24 травня 2017 року відбулась робоча поїздка в с. Жашковичі Павлівської об’єднаної громади фахівців Іваничівського бюро правової допомоги та Іваничівського районного центру зайнятості.
  Петро Олексійович оглянув територію міжнародного автомобільного пункту пропуску, ознайомився з інформацією щодо пропускної здатності об’єкта, а також поцікавився умовами роботи волинських митників та прикордонників.
  Профорієнтатор Іваничівського районного центру зайнятості спільно з керівником Іваничівського бюро безоплатної правової допомоги Надією Адамович завітали в школу села Жашковичі.
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Іваничівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Іваничівській райдержадміністрації.
  Адреса: 45300, смт Іваничі, вул. Грушевського, 13 факс (03372) 2-18-68, E-mail: info@ivaadm.gov.ua
  © 2012 ivaadm.gov.ua